MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak dobrze, że strona działa. Już się bałem, że będę musiał rozmawiać z ludźmi czy coś uff...
0
@Katalończyk 99 w Zjednoczonej Federacji Ziemii
11
@Marusek Nie no najgroźniejszy dla nas był kiwior xd
2
Teraz bez wirusa FIFA do końca zgrupowania i jazda grą na Camp Nou
1
@tomek8756 Sędzia słabiutki. W pierwsze tempo przecież tego karnego też nie dał. Plus masa błędnych małych decyzji
1
Przez te 8 minut doliczone mieliśmy piłkę przez może minutę xd
4
Rykoszet z Litwą, rykoszet z Maltą. Polska myśl szkoleniowa
2
Kawior prawie trzy bramki zawalone
2
Wchodzi turbo. Oby nie jak z Albanią
0
Vini byłby dumny xd
0
Ten z "10" u nich to na tle naszych kawał piłkarza
0
@Pojjara kolega chyba legii nie ogląda xd
1
Jak nie było spalonego to 100% karny
1
@GeneralXavi i z Argentyną... A nie czekaj
1
Głową by strzelił
1
@RoberDzik +2
Jeszcze jakby barwy zmienić na lepsze
0
@JanuszKorwinMikke że postarałeś się tak jak janusz tak na 4%
1
@JanuszKorwinMikke bait taki pod próg wyborczy xd
2
@Matheu12 Jak można nie lubić ludzi co się pokłócili o państwowe pieniądze przed najważniejszym meczem turnieju
4
Nieźle gramy. Parę składnych akcji do tego indywidualne popisy. Bramkę z niczego tak naprawdę nam strzelili.
Tylko po co nam te krzyże na koszulkach?
3
@jaras121 za dużo króla Juliana
2
@VegetaPolska dobrze, że wziąłeś w cudzysłów bo jeszcze by ktoś pomyślał, że odwzajemniona xd
9
Zdecydowanie real. Mimo pracy HH i tak wygraliśmy z nimi
0
@mordini123 "walka"
1
@Hosh Przecież to tak nie działa. Inaczej @kessie by miał psy codziennie na chacie xd
3
Do dziesięciu razy sztuka xd
Oby teraz na serio
4
@lajcior manita w klasyku. Musicie kiedyś spróbować xd
3
@Aragorn33 jak nie lubię giertycha tak no wygląda, że nie za bardzo jest się czego przyczepić czepić w tej sprawie
13
@barcanawieki Dobrze, że w Polsce nikt nie wierzy w myślenie magiczne i rynek różnego wróżbiarstwa itp. nie jest prężnie rozwijającą się branżą xd
3
Zinedine Zidane: „Kiedy mój syn Enzo zagrał swój pierwszy mecz z Cristiano i wrócił do domu, był bardzo, bardzo szczęśliwy. Powiedział mi: »Grałem z Cristiano, tato, to dziwne uczucie«. Zapytałem go, co zauważyłeś u niego. Odpowiedział: »Cristiano nie biega dużo. Chodzi i obserwuje, a nagle strzela bramkę! Nie marnuje energii, tylko czyta grę jak szachista«”.
Zaśmiałem się, bo właśnie to samo widzę u Cristiano. Cristiano wie, jak wykorzystać swoją powolność jako taktykę. Mój syn dostał koszulkę Cristiano, lekcję piłki nożnej i list. Co mu powiedział? Cristiano powiedział mu: »Dużo biegasz. Musisz czekać na piłkę, nie biegać za nią. Pozwól jej samej trafić do Ciebie«. A następnym razem, gdy zagrasz ze mną, skup się na piłce, nie na mnie, bo piłka jest najważniejsza. (Śmiech) Enzo wiesza teraz koszulkę Cristiano w swoim pokoju obok mojej, ale myślę, że jest bardziej dumny z koszulki Cristiano."