4

Jak dobrze, że strona działa. Już się bałem, że będę musiał rozmawiać z ludźmi czy coś uff...

0

@Katalończyk 99 w Zjednoczonej Federacji Ziemii

11

@Marusek Nie no najgroźniejszy dla nas był kiwior xd

2

Teraz bez wirusa FIFA do końca zgrupowania i jazda grą na Camp Nou

1

@tomek8756 Sędzia słabiutki. W pierwsze tempo przecież tego karnego też nie dał. Plus masa błędnych małych decyzji

1

Przez te 8 minut doliczone mieliśmy piłkę przez może minutę xd

4

Rykoszet z Litwą, rykoszet z Maltą. Polska myśl szkoleniowa

2

Kawior prawie trzy bramki zawalone

2

Wchodzi turbo. Oby nie jak z Albanią

0

Vini byłby dumny xd

0

Ten z "10" u nich to na tle naszych kawał piłkarza

0

@Pojjara kolega chyba legii nie ogląda xd

1

Jak nie było spalonego to 100% karny

1

@GeneralXavi i z Argentyną... A nie czekaj

1

Głową by strzelił

1

@RoberDzik +2
Jeszcze jakby barwy zmienić na lepsze

0

@JanuszKorwinMikke że postarałeś się tak jak janusz tak na 4%

1

@JanuszKorwinMikke bait taki pod próg wyborczy xd

2

@Matheu12 Jak można nie lubić ludzi co się pokłócili o państwowe pieniądze przed najważniejszym meczem turnieju

4

Nieźle gramy. Parę składnych akcji do tego indywidualne popisy. Bramkę z niczego tak naprawdę nam strzelili.

Tylko po co nam te krzyże na koszulkach?

3

@jaras121 za dużo króla Juliana

2

@VegetaPolska dobrze, że wziąłeś w cudzysłów bo jeszcze by ktoś pomyślał, że odwzajemniona xd

9

Zdecydowanie real. Mimo pracy HH i tak wygraliśmy z nimi

0

@mordini123 "walka"

1

@Hosh Przecież to tak nie działa. Inaczej @kessie by miał psy codziennie na chacie xd

3

Do dziesięciu razy sztuka xd
Oby teraz na serio

4

@lajcior manita w klasyku. Musicie kiedyś spróbować xd

3

@Aragorn33 jak nie lubię giertycha tak no wygląda, że nie za bardzo jest się czego przyczepić czepić w tej sprawie

13

@barcanawieki Dobrze, że w Polsce nikt nie wierzy w myślenie magiczne i rynek różnego wróżbiarstwa itp. nie jest prężnie rozwijającą się branżą xd

3

Zinedine Zidane: „Kiedy mój syn Enzo zagrał swój pierwszy mecz z Cristiano i wrócił do domu, był bardzo, bardzo szczęśliwy. Powiedział mi: »Grałem z Cristiano, tato, to dziwne uczucie«. Zapytałem go, co zauważyłeś u niego. Odpowiedział: »Cristiano nie biega dużo. Chodzi i obserwuje, a nagle strzela bramkę! Nie marnuje energii, tylko czyta grę jak szachista«”.

Zaśmiałem się, bo właśnie to samo widzę u Cristiano. Cristiano wie, jak wykorzystać swoją powolność jako taktykę. Mój syn dostał koszulkę Cristiano, lekcję piłki nożnej i list. Co mu powiedział? Cristiano powiedział mu: »Dużo biegasz. Musisz czekać na piłkę, nie biegać za nią. Pozwól jej samej trafić do Ciebie«. A następnym razem, gdy zagrasz ze mną, skup się na piłce, nie na mnie, bo piłka jest najważniejsza. (Śmiech) Enzo wiesza teraz koszulkę Cristiano w swoim pokoju obok mojej, ale myślę, że jest bardziej dumny z koszulki Cristiano."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?