0

@Rewolucja123 ale brzydko ten Raphinia powiedział

1

@michal26 Ojciec albo gorzej tak jak Pan Lacan powiedział

3

@tomek8756 Nie bierz narkotyków, bo mi może braknąć

1

Czego nie robi się dla pieniędzy

3

@AlexDark00 "nie" z przymiotnikami piszemy łącznie. Ale wybaczam bo wiem, że twój mózg jest przemęczony nienawiścią do Polaka Rodaka Pan Piłkarza Roberta. POzdrawiam

1

@DariaFCB pomyśl jak mają ludzie którzy tam pracują

4

@gumaz @CR7 tak uważa

4

Jeśli prawda to mocno nieprofesjonalny ten Dembele

3

Miło było, ale się skoczyło jak to mówią

1

@July_6_BcN Z tego co wiem to nie ma morderstw z przypadku z definicji, ale to ty zajmujesz się prawem.

9

@paweldunajecfcb No fajnie jakby nikogo nie zamordowała...

0

@lajcior Ciekawostka: zawsze możesz przestać kibicować realowi

2

Jazda z tymi z Madrytu

3

Puchar odpuszczony, liga konferencji jak widać, w lidze wiadomo. Czy legia oszczędza się na presezon?

0

@Tasde ale czemu taki @kamyk_23 ma być przed ludźmi co są tu na długo? Logika ewci jak zwykle na bakier

3

@Jakchcesz Ziobro zaskoczenia pamiętając co rymanowski robił w trakcie pandemii. Polsat news ma jakąś słabość do takich postaci xd

0

@Starrk 1. City
2. Liverpool


3. United
4. Arsenal
5. Chelsea

2

@Aragorn33 Tylko on coś w życiu osiągnął poza remisem na Wembley i alkoholizmem xd

0

@Sulimo film bardzo płytki, ale ścieżka dźwiękowa świetna moim zdaniem

2

@AxelF choć @Kessie to akurat w rzeczywistości też kradnie

5

@norbi77 no ale że Rashford nie pracuje w obronie to byle dziecko wie, więc jeśli trener układa taktykę niezgodnie z tym twierdzeniem to chyba można mu coś zarzucić

12

@Borneo ty to może byś zaczął bazować na jakimś słowniku

2

@clyde ja ostatnio widziałem grób pary studenckiej i sobie myślałem jaka jest szansa, że byliby nadal razem gdyby dożyli starości. A tak już tak pozostaną

0

@Mixtape dokładnie główny odpowiedzialny za taką grę - kibice śmiejący się z realu xd

3

Oby ta przerwa na kadrę okazała się tym czym miała być poprzednia xd

0

@Ayato2k nie no zmieniło


Pressing był gorszy

0

@Faro ale przecież chciał zostać podobno xddddddddd

0

I dwie minuty poszły się je...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Gołębie w strachu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?