MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 ale brzydko ten Raphinia powiedział
1
@michal26 Ojciec albo gorzej tak jak Pan Lacan powiedział
3
@tomek8756 Nie bierz narkotyków, bo mi może braknąć
1
Czego nie robi się dla pieniędzy
3
@AlexDark00 "nie" z przymiotnikami piszemy łącznie. Ale wybaczam bo wiem, że twój mózg jest przemęczony nienawiścią do Polaka Rodaka Pan Piłkarza Roberta. POzdrawiam
1
@DariaFCB pomyśl jak mają ludzie którzy tam pracują
4
@gumaz @CR7 tak uważa
4
Jeśli prawda to mocno nieprofesjonalny ten Dembele
3
Miło było, ale się skoczyło jak to mówią
1
@July_6_BcN Z tego co wiem to nie ma morderstw z przypadku z definicji, ale to ty zajmujesz się prawem.
9
@paweldunajecfcb No fajnie jakby nikogo nie zamordowała...
0
@lajcior Ciekawostka: zawsze możesz przestać kibicować realowi
2
Jazda z tymi z Madrytu
3
Puchar odpuszczony, liga konferencji jak widać, w lidze wiadomo. Czy legia oszczędza się na presezon?
0
@Tasde ale czemu taki @kamyk_23 ma być przed ludźmi co są tu na długo? Logika ewci jak zwykle na bakier
3
@Jakchcesz Ziobro zaskoczenia pamiętając co rymanowski robił w trakcie pandemii. Polsat news ma jakąś słabość do takich postaci xd
0
@Starrk 1. City
2. Liverpool
3. United
4. Arsenal
5. Chelsea
2
@Aragorn33 Tylko on coś w życiu osiągnął poza remisem na Wembley i alkoholizmem xd
0
@Sulimo film bardzo płytki, ale ścieżka dźwiękowa świetna moim zdaniem
2
@AxelF choć @Kessie to akurat w rzeczywistości też kradnie
5
@norbi77 no ale że Rashford nie pracuje w obronie to byle dziecko wie, więc jeśli trener układa taktykę niezgodnie z tym twierdzeniem to chyba można mu coś zarzucić
12
@Borneo ty to może byś zaczął bazować na jakimś słowniku
2
@clyde ja ostatnio widziałem grób pary studenckiej i sobie myślałem jaka jest szansa, że byliby nadal razem gdyby dożyli starości. A tak już tak pozostaną
0
@Mixtape dokładnie główny odpowiedzialny za taką grę - kibice śmiejący się z realu xd
3
Oby ta przerwa na kadrę okazała się tym czym miała być poprzednia xd
0
@Ayato2k nie no zmieniło
Pressing był gorszy
0
@Faro ale przecież chciał zostać podobno xddddddddd
0
I dwie minuty poszły się je...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Gołębie w strachu xd