17

Miłego dnia dla ramblowiczów z Kaer Morhen i Końca Burzy

0

@Faro anioła głos?

0

Nie poddawaj się upada po raz pierwszy

0

@FcPortoFan1999 jeszcze jak

0

@Eto'o9 R10 mi tam się Balde jeszcze podobał

0

@FcPortoFan1999 jakie niestety

0

@ali3gator może Araujo

5

Cieszy, że De Jong trzyma formę

1

Nasza "9" ma prawie tyle lat co obaj skrzydłowi razem

10

Wchodzi naprawdę istotna postać dla historii futbolu


I Lewandowski...

1

Ale to rozumiem, że te konferencje komitetu o błędzie arbitra w meczu z Mallorca to tak dla beki były? xd

1

I w końcu ktoś zszedł do słabszej nogi xd
Brawo Anglik i brawo Fermin

1

Ale zawalił tę sytuację Rekin ????
( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Ale wy wiecie, że w tej sytuacji Torresa był rykoszet nie?

1

Rashford stałe fragmenty świetne, ale zgranie z zespołem dalej takie sobie

2

Fatalny ten nowy sędzia jeśli chodzi o "małe" decyzje

1

@Gibbon_FCB Nie ma co porównywać ludzi sprowadzanych do tej samej formacji?

1

@joloskyy *liczbą

2

Oglądanie Haalanda to taka przyjemność. Kwintesencja gry na pozycji napastnika.

0

@agaFCB Ja tam wolę już zdjęcia grobów niż większość rzeczy które ludzie dają na relacje

1

Czyżby to klasyczna wiosna City Pepa była tym co zmusi kanonierów na czekanie na "następny sezon"?

4

@KamQiX To nie są żadne dwie grupy. Prawie każdy z nas ma jakieś niepoparte niczym przekonania, a resztę robi efekt potwierdzenia itp. Plus zależy w jakim obszarze się temu oddajemy

0

9

Ale u szwagrów pewnie optymizm xd

1

@FcPortoFan1999 Pewnie byłby gol

2

65 milionów. No ludzie kochani xd

4

@draxidox przecież rymanowski zaprasza szurów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

W domu @Popitek12 poszły lepsze ognie niż w sylwestra

2

@gumaz sznur ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?