2

W w*rszawie mecz dla koneserów @FcPortoFan1999

0

Pomijając już inne rzeczy to jakie znaczenie dla słów "kradną i narzekają" ma wynik tego meczu? Za dużo logiki w tym nie ma.

2

Jednak Argentyna zwyciężyła Yamala tylko nie Masturbanto a Niki ;)

1

@Filipem szalone jest, że el clasico interesuje się tyle osób, iż któraś z nich (a nawet raczej kilka) trafi z typem

1

Meczu nie oglądałem. Ale słaba ta Jaga

1

Myślicie że ile sekund la bamba poczeka z atakiem na Rafę po jego powrocie za to jak teraz jest wynoszony pod niebo? (Faro nie liczę)

3

Ależ piękne dwa bieguny madryckiej klasy pokazane.

1

@JordiAlbion cii psujesz narrację

2

Dobra chyba to rozgryzłem. Z naszych w kings league angażuje się Yamal, Lewy i Kounde. I kto gra słabo w tym sezonie? A założyciel to znany madryciok. Wyłącz myślenie - włącz tv

0

@noface Może tego nie robi bo sukces buduje się w ciszy

0

Celta vigo 1:1 nikt się nie spodziewał

0

@domin1515 El Tiburon to człowiek orkiestra

0

@malypuzon w innym języku "mówią"

1

@Kozinho. I Messi jakoś nie był porównywany do Messiego

0

Najgorsze to dzisaj jednak były decyzje pod bramką. Fermin dwa razy, Kounde dwa razy, a i Pedri raz.

1

@Faro xdddfdffdddddd

2

@SelloutCrowd Ferran jest lepszy od Lewego

2

@Starrk a tam nie było 2:1? Mathieu i Suarez z naszej strony

0

@LeszekFCB Bramek nie daje się za zasługi tylko za legalnie wykorzystane sytuacje. A mecz z naszej strony słaby oczywiście

4

I też bez przesady z tą potęgą realu. Świetna pierwsza połowa, ale w drugiej poza przypadkowym karnym (słusznym ale średnio wykreowanym) to Ancelotti ball taki był

0

@marcin62 No było więcej takich sytuacji. On nawet w pucharze gumpera raz łapał piłkarza Romy za szyję. Ale dla niektórych to święty i to Franicszek z Asyżu normalnie xd

12

Nie ale ambasada mówiąca, że w trakcie meczu się Leo nigdy nie zagrzał to już szczyt xdd

2

Duch klasyków Pep-Jose unosił się w końcówce nad murawą

0

Pedri zszedł to chomiki też wysiadły

0

@malypuzon Dembele spóźniał się na treningi bo grał w Fifę a Ney zdradzał ciężarną żonę ale ok...

0

Słaby mecz z naszej strony, ale w legalnych golach 1:1.

2

Ale carvahal będzie mówił o szacunku xd

0

W polu takie gwizdają

0

@4drian0 Rooney spoko ale dro ???

3

real madryt wjeżdża w nas jak jakaś Sevilla xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?