MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W w*rszawie mecz dla koneserów @FcPortoFan1999
0
Pomijając już inne rzeczy to jakie znaczenie dla słów "kradną i narzekają" ma wynik tego meczu? Za dużo logiki w tym nie ma.
2
Jednak Argentyna zwyciężyła Yamala tylko nie Masturbanto a Niki ;)
1
@Filipem szalone jest, że el clasico interesuje się tyle osób, iż któraś z nich (a nawet raczej kilka) trafi z typem
1
Meczu nie oglądałem. Ale słaba ta Jaga
1
Myślicie że ile sekund la bamba poczeka z atakiem na Rafę po jego powrocie za to jak teraz jest wynoszony pod niebo? (Faro nie liczę)
3
Ależ piękne dwa bieguny madryckiej klasy pokazane.
1
@JordiAlbion cii psujesz narrację
2
Dobra chyba to rozgryzłem. Z naszych w kings league angażuje się Yamal, Lewy i Kounde. I kto gra słabo w tym sezonie? A założyciel to znany madryciok. Wyłącz myślenie - włącz tv
0
@noface Może tego nie robi bo sukces buduje się w ciszy
0
Celta vigo 1:1 nikt się nie spodziewał
0
@domin1515 El Tiburon to człowiek orkiestra
0
@malypuzon w innym języku "mówią"
1
@Kozinho. I Messi jakoś nie był porównywany do Messiego
0
Najgorsze to dzisaj jednak były decyzje pod bramką. Fermin dwa razy, Kounde dwa razy, a i Pedri raz.
1
@Faro xdddfdffdddddd
2
@SelloutCrowd Ferran jest lepszy od Lewego
2
@Starrk a tam nie było 2:1? Mathieu i Suarez z naszej strony
0
@LeszekFCB Bramek nie daje się za zasługi tylko za legalnie wykorzystane sytuacje. A mecz z naszej strony słaby oczywiście
4
I też bez przesady z tą potęgą realu. Świetna pierwsza połowa, ale w drugiej poza przypadkowym karnym (słusznym ale średnio wykreowanym) to Ancelotti ball taki był
0
@marcin62 No było więcej takich sytuacji. On nawet w pucharze gumpera raz łapał piłkarza Romy za szyję. Ale dla niektórych to święty i to Franicszek z Asyżu normalnie xd
12
Nie ale ambasada mówiąca, że w trakcie meczu się Leo nigdy nie zagrzał to już szczyt xdd
2
Duch klasyków Pep-Jose unosił się w końcówce nad murawą
0
Pedri zszedł to chomiki też wysiadły
0
@malypuzon Dembele spóźniał się na treningi bo grał w Fifę a Ney zdradzał ciężarną żonę ale ok...
0
Słaby mecz z naszej strony, ale w legalnych golach 1:1.
2
Ale carvahal będzie mówił o szacunku xd
0
W polu takie gwizdają
0
@4drian0 Rooney spoko ale dro ???
3
real madryt wjeżdża w nas jak jakaś Sevilla xd