MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neverkusen lepiej szło 10 na 11 xd
2
@ViscaelBarca2007 no właśnie słabo bo obrońcy spalonego pilnowali zamiast bramki xd
2
@partymaker Pan Piłkarz Marquinhos
1
@partymaker Jeśli obecnie oznacza bez kontuzji to możeeee...
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Umówmy się, główna nadzieja w tym, że real też dobrze nie wygląda. Ale klasyk to klasyk wszystko możliwe
4
@Foesum a szanowny @Bolton ostrzegał
2
@Kozinho. Nigdy bramka nie może być strzelona z nielegalnej pozycji. A po ręce Erica piłka dotyka napastnika i trafia do gościa na spalonym.
1
Niech będzie, że 3 punkty dla nas. Teraz czekamy na Haram Derby.
@Kessie
0
Lewy i Marek - Niemcy trzymają się razem
5
Gdzie tam jakieś żałosne 6:1. Prawdziwa Liga Mistrzów jest dzisiaj w Kazachstanie xd
1
@norbi77 Ćwiąkała był słabym komentatorem, ale Orłowski i Kręcidło to mówić nie umieją
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Bez żółtej dla Casado bo kontakt był, ale za mało na żółtą dla rywala.
0
@La Pulgaa Blisko remisów byli, ale dzięki zawodnikom na żółto xd
0
Czyli to wygramy. Niech będzie...
0
@Piotrek1993 Nie. Niestety Casado przyaktorzył
2
Ale te 60 baniek wydane głównie na cyrki rejestracyjne w mediach to był mega ruch xd
3
No to już ma tyle udanych dryblingów co Yamal
0
@clyde I to dziewczyna z faktyczną własną karierą więc by się wydawało, że będzie miała łatwiej u niektórych niż Anka a mam wrażenie że wręcz przeciwnie.
0
@Destroyer_of_Worlds Na żądanie to zły pomysł, bo raz będą cyrki z tym, a dwa już widzę jak manzano cofa decyzję jak go nasi zawołają do monitora xd Trzeba rozszerzyć kryteria na drugą żółtą i może niesłuszne rożne czy pośrednie prowadzące do gola.
0
Dla rywala białych bezpośrednia czerwona, u nas bym jednak cofnął
1
Komentatorzy zagraniczni nie ogarniają że nigdy nie można strzelić gola z nielegalnej pozycji xd
0
Löwy może dzisiaj oglądać Pana Ferminatora jak wygląda prawdziwy napastnik
0
@Enerio Za dużo seksu. Mówię niepoważnie.
0
@Aragorn33 Casado niestety mocno obniżył loty, acz to właśnie w klasykach wyglądał najlepiej (2 asysty) więc kto wie czy nie powinien coś dostać w niedzielę
1
I teraz na real na "9" Araujo czy Fermin
0
@MessiForeverTheBest choć widzę niektórzy inny mecz oglądają
0
In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti
https://zapodaj.net/plik-2hVWpqNoP2
1
@Roobo Tylko jak napisane jest paczka rodzinna a zjadam ją sam bez problemu
2
@Bolton To że jedzenie rozwozi nie znaczy, że jest Hindusem