1

Neverkusen lepiej szło 10 na 11 xd

2

@ViscaelBarca2007 no właśnie słabo bo obrońcy spalonego pilnowali zamiast bramki xd

2

@partymaker Pan Piłkarz Marquinhos

1

@partymaker Jeśli obecnie oznacza bez kontuzji to możeeee...

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Umówmy się, główna nadzieja w tym, że real też dobrze nie wygląda. Ale klasyk to klasyk wszystko możliwe

4

@Foesum a szanowny @Bolton ostrzegał

2

@Kozinho. Nigdy bramka nie może być strzelona z nielegalnej pozycji. A po ręce Erica piłka dotyka napastnika i trafia do gościa na spalonym.

1

Niech będzie, że 3 punkty dla nas. Teraz czekamy na Haram Derby.
@Kessie

0

Lewy i Marek - Niemcy trzymają się razem

5

Gdzie tam jakieś żałosne 6:1. Prawdziwa Liga Mistrzów jest dzisiaj w Kazachstanie xd

1

@norbi77 Ćwiąkała był słabym komentatorem, ale Orłowski i Kręcidło to mówić nie umieją

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Bez żółtej dla Casado bo kontakt był, ale za mało na żółtą dla rywala.

0

@La Pulgaa Blisko remisów byli, ale dzięki zawodnikom na żółto xd

0

Czyli to wygramy. Niech będzie...

0

@Piotrek1993 Nie. Niestety Casado przyaktorzył

2

Ale te 60 baniek wydane głównie na cyrki rejestracyjne w mediach to był mega ruch xd

3

No to już ma tyle udanych dryblingów co Yamal

0

@clyde I to dziewczyna z faktyczną własną karierą więc by się wydawało, że będzie miała łatwiej u niektórych niż Anka a mam wrażenie że wręcz przeciwnie.

0

@Destroyer_of_Worlds Na żądanie to zły pomysł, bo raz będą cyrki z tym, a dwa już widzę jak manzano cofa decyzję jak go nasi zawołają do monitora xd Trzeba rozszerzyć kryteria na drugą żółtą i może niesłuszne rożne czy pośrednie prowadzące do gola.

0

Dla rywala białych bezpośrednia czerwona, u nas bym jednak cofnął

1

Komentatorzy zagraniczni nie ogarniają że nigdy nie można strzelić gola z nielegalnej pozycji xd

0

Löwy może dzisiaj oglądać Pana Ferminatora jak wygląda prawdziwy napastnik

0

@Enerio Za dużo seksu. Mówię niepoważnie.

0

@Aragorn33 Casado niestety mocno obniżył loty, acz to właśnie w klasykach wyglądał najlepiej (2 asysty) więc kto wie czy nie powinien coś dostać w niedzielę

1

I teraz na real na "9" Araujo czy Fermin

0

@MessiForeverTheBest choć widzę niektórzy inny mecz oglądają

0

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti
https://zapodaj.net/plik-2hVWpqNoP2

1

@Roobo Tylko jak napisane jest paczka rodzinna a zjadam ją sam bez problemu

2

@Bolton To że jedzenie rozwozi nie znaczy, że jest Hindusem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?