0

@Safinetka Frytki z lodami jak dla mnie super normalna rzecz. Ale jako wielki antyfan keczupu to idea pomieszania go z nutellą to jednak za dużo

1

@Rifek Ja jak nie ma nic pod ręką to czasem używam płaskiej dłoni

1

@maroon Dlatego, że przyjęty przeze mnie paradygmat zakłada nie ignorowanie danych. Czytaj jako drugi typ można przyjąć na siłę jej pierwszą wypowiedź (zakładając, że nie spotkała się nigdy wcześniej z informacjiami w tym temacie) ale już nie jej odpowiedź. Albo postująca musiałby zaznaczyć, że aspekt bezpieczeństwa ją nie obchodzi (co jest sprzeczne ze słowami o braku odniesionej krzywdy) i liczy się wygoda. Także w tym formacie typy mogą przechodzić w siebie w zależności od okoliczności. Mój przykład z social media zakłada natomiast, że wypowiadający się zna ich wady, ale stwierdza, iż przegrywają one z zaletami w ramach jego systemu wartości.

4

@Jakchcesz "Kiedyś było lepiej" można podzielić na co najmniej trzy różne kategorie moim zdaniem. Po pierwsze zwykła nostalgia, której doświadcza każdy łącznie z nastolatkami co mówią, że friz był lepszy w pierwszym sezonie ekipy. Po drugie subiektywne/intersubiektywne odniesienia do pewnych zjawisk istniejących/nieistniejących w czasach mówcy, świetny przykład to social media, które uznamy za złe/neutralne/dobre w zależności od naszego światopoglądu, doświadczeń czy tradycji. I trzeci typ który możemy ujrzeć w podanych przez ciebie wypowiedziach - tzw. zwykłe pierd*lenie.

3

@blakkudium Tego Gabończyka bym brał do składu

5

@Kessie Nie no z państw Osi to zdecydowanie Japonia

1

@Gary To ja lubię kanapki, ale też mam trochę w temacie - lubię ukroić grubą kromkę i na nią dać kilka warstw wędliny zamiast kilku chudych

2

@FcPortoFan1999 711, może tym razem by się udała misja pt. "SPADEK"

5

@MYTO ale co je? Kebaba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@fcbarcafan19 No nie wygląda to za dobrze. Może nie jest to poziom Niemiec i pójścia do spółki nord stream ale to żadne osiągnięcie

0

@Karol145 czemu podałeś pusty nick?

0

@Kessie Patrz jakie konsekwencje miało twoje odrzucenie zalotów @July_6_BcN

0

@tomek8756 Dokładnie, ewentualnie do rozważenia jest jakieś wyrównanie wartości emerytury za urodzone dzieci dla matek

3

Jakie są najdziwniejsze preferencje kulinarne znanych wam dorosłych ludzi? Dla mnie zdecydowanie nie jedzenie brzegów pizzy

1

@VegetaPolska prędzej zmienią flagę niż ty status singla

0

@Popitek12 dokładnie Popi, nic do stracenia oprócz kajdanów

0

@VegetaPolska jak mogłoby się skończyć?

2

@clyde oddawaj wieczorne Słońce

3

@Bolton jak na ciebie to taka umiarkowana

17

@Popitek12 I ile Panie lekkich obyczajów życzą sobie za usługę?

0

@Encore zagranie świetne, ale śmiesznie on się składa zawsze, tak pokracznie

17

W historii Premier League piłkarz trzy razy miał 10+ bramek po 8 kolejkach. Trzy razy był to Erling Haaland xd

1

@ShawnC Blade - Duńczyk - Cubarsi - Garcia

2

@aspr1me a i remis nie będzie zły

9

@misterio aniagotuje

10

Teraz to nawet nasi jak nie mają kontuzji to nie grają xd

0

@SelloutCrowd pewnie borek

0

@krzywy Sędzia nawet nie, ale jakby słuchał komentatorów to xd

2

@Ojciec5tkidzieci wystarczy, że wszyscy kochankowie przyjdą i miejsc braknie

4

@Danny Gaucho Gdzieś ci Auba, Suarez i Kane zniknęli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?