MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ronald Araujo - najlepszy skrzydłowy i napastnik w tym meczu
6
Jeszcze nie widziałem takiego wpisu więc myślę warto napisać
Ale Mbappe będzie miał autostradę
0
Czterech pomocników na boisku, a środek pola nie istnieje xd
0
@turhiay teoretycznie może w lm być na ławie, ale nie sądzę
0
@Faro Tylko ja akurat uwielbiam konflikty, jeśli w ogóle posty na la bambie można tak nazwać
6
@Popitek12 tak to jest z tym gpt
2
@Faro Możesz też przestać wypisywać głupoty...
0
Jak nie potrafią sobie poradzić z jakimś ziutkiem z argentyny to co z nimi zrobi Pan Piłkarz Imaz
0
@Arkon Wiem, że to żart, ale generalnie to pojawiają się wokół tego tematu kontrowersje czasami. Dla przykładu jeśli dobrze pamiętam twórcy Stranger Things obiecali ograniczyć ich obecność na ekranie
0
@RozowaPantera Nie. Nie.
2
@gumaz znając ich zawodność to tak
1
Dodać do listy "mordy których nie chcę oglądać na głównej"
0
@Rastafarnianin @Frimpong w swoim poprzednim wcieleniu raczej miał inne zdanie
0
@clyde Delap-Gabriel guimaraes
16
Wychodzi, że Rashford zagra na trzech pozycjach w ataku naraz xd
1
Na Girone na pewno starczy. Z realem to raczej słaby pomysł
5
Będzie na rejestrację De Jonga xd
0
@Pawlak1992 choćby tylko dla kultury piłkarskiej Anglia
3
@Kasy Chciałbym być @Comentateiro . Po co? A nie wiem już zapomniałem
1
@Cyzix postawił na stole żeby samemu skonsumować chyba
1
@Kasy Z @VegetaPolska . Tylko zamiast siebie wysłałbym @Popitek12 obu sugerując, że czeka ich randka z sydney sweeney
3
@Bolton ai nie pozwala nakładać swastyk, że się na taki content przerzuciłeś?
3
@July_6_BcN w sumie tak jest w związku Lewandowskich xd
4
@July_6_BcN real madryt jest twoją lubą?
4
@Kasy pytam co taka smutna siedzi jak przewalą klasyk
1
@Kasy Wolę nie być
1
@gumaz Za brzydki jestem na jazdę bez biletu
8
@dzefrej234 który rok? 2062?
3
@Prorokk To jakbym miał nick FreudForeverTheBest
0
@tomek8756 Tak bo wystarczy podejść