MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 ważne czy drip dobry a nie jakieś obyczajowe rozterki
0
@adamek20151 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16142279#comment-16142286
2
@FcPortoFan1999 gościu w wieku wnuczka @Comentateiro i od razu dziadek
0
@Bogan ty już tego nie polecałeś? Mam wrażenie że już z trzeci raz widzę ten post
0
Kurczę ta Hiszpania wczoraj niezła. To może być czarny koń mś
0
@Kasy Taki enzo fernandez challenge
2
@Pomimo27 ach ta słynna rozgrzewka Maradony
0
@Kasy słowo boże
0
@Lionel_Messi10 czego nie robi się dla kasy
3
Wasilewski-Bednarek ale by to chodziło
3
@tomek8756 panie areczku lipton to jest dla kierownictwa
10
W Al Nassr gra taki jeden lewonożny
1
@fcbarcafan19 11,
2
@barcanawieki Gość wygrał ligę narodów z tak wychwalaną Hiszpanią
13
To chyba właściwy moment. Dał nam wiele radości, ale szczególnie przy tym stylu potrzeba nam teraz kogoś innego
1
@takisobiektos tylko czekać aż będzie się ambasada spinać o cristiano juniora
0
Może Leo bez hat tricka, ale ambasada nadal ma szanse
1
A jednak i Potężny Norweg się wpisuje
1
Erling wie, że jego największy krytyk usunął konto także może się przestać starać
0
@Kgorecki2500 Indiana Jones chyba jednak już wyczerpał swój potencjał
5
Komentarz usunięty
0
@Czyhrynski To nie są fanatycy to zwykli fani. A to że podają dalej dowolne bzdury jeśli tylko pasują im do obrazu ich idoli to zupełny przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Marusek Brzmienie to dalej słabe ale przynajmniej chyba wiem o co ci chodziło w tej kwestii. Teraz jeszcze powiedz czemu nieoczywiste zakończenia zachęcające do oglądania to dla ciebie paradoks
2
Nadrabiając wiadomości i komentarze polityczne widzę, że część la bamby wierzy mocniej w nawrockiego niż pisowcy.
0
@heniusss a potem ludzie mówią jakieś bzdury, że Barca Guardioli nie biegała
1
@Marusek "Pyta o granice nie ograniczając ich." To zdanie nie ma sensu
1
@Jakchcesz kasę możesz mi Blikiem przesłać
0
@Hosh No to nie do końca prawda. W sensie paru uszło do Argentyny faktycznie, ale nawet przyjmując najluźniejsze szacunki mogą być ewentualnie top4 po RFN, USA i Sowietach.
1
Dzień bez napinki ambasady w gorących dniem straconym
0
@Sysia11 A to ciekawe dlaczego...