0

@Popitek12 ważne czy drip dobry a nie jakieś obyczajowe rozterki

2

@FcPortoFan1999 gościu w wieku wnuczka @Comentateiro i od razu dziadek

0

@Bogan ty już tego nie polecałeś? Mam wrażenie że już z trzeci raz widzę ten post

0

Kurczę ta Hiszpania wczoraj niezła. To może być czarny koń mś

0

@Kasy Taki enzo fernandez challenge

2

@Pomimo27 ach ta słynna rozgrzewka Maradony

0

@Kasy słowo boże

0

@Lionel_Messi10 czego nie robi się dla kasy

3

Wasilewski-Bednarek ale by to chodziło

3

@tomek8756 panie areczku lipton to jest dla kierownictwa

10

W Al Nassr gra taki jeden lewonożny

1

2

@barcanawieki Gość wygrał ligę narodów z tak wychwalaną Hiszpanią

13

To chyba właściwy moment. Dał nam wiele radości, ale szczególnie przy tym stylu potrzeba nam teraz kogoś innego

1

@takisobiektos tylko czekać aż będzie się ambasada spinać o cristiano juniora

0

Może Leo bez hat tricka, ale ambasada nadal ma szanse

1

A jednak i Potężny Norweg się wpisuje

1

Erling wie, że jego największy krytyk usunął konto także może się przestać starać

0

@Kgorecki2500 Indiana Jones chyba jednak już wyczerpał swój potencjał

5

Komentarz usunięty

0

@Czyhrynski To nie są fanatycy to zwykli fani. A to że podają dalej dowolne bzdury jeśli tylko pasują im do obrazu ich idoli to zupełny przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Marusek Brzmienie to dalej słabe ale przynajmniej chyba wiem o co ci chodziło w tej kwestii. Teraz jeszcze powiedz czemu nieoczywiste zakończenia zachęcające do oglądania to dla ciebie paradoks

2

Nadrabiając wiadomości i komentarze polityczne widzę, że część la bamby wierzy mocniej w nawrockiego niż pisowcy.

0

@heniusss a potem ludzie mówią jakieś bzdury, że Barca Guardioli nie biegała

1

@Marusek "Pyta o granice nie ograniczając ich." To zdanie nie ma sensu

1

@Jakchcesz kasę możesz mi Blikiem przesłać

0

@Hosh No to nie do końca prawda. W sensie paru uszło do Argentyny faktycznie, ale nawet przyjmując najluźniejsze szacunki mogą być ewentualnie top4 po RFN, USA i Sowietach.

1

Dzień bez napinki ambasady w gorących dniem straconym

0

@Sysia11 A to ciekawe dlaczego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?