0

@michal26 1500 lat???? Tyle to dzieli upadek Zachodniego Rzymu i rządy Gomułki xx

0

@michal26 stabilność/monarchia francuska - wybierz jedno xd

10

@Kasy @Popitek12 na zawodach w szkole, bo on zawsze strzela do swojej

1

@Kasy polityka, preferencje kulinarne, ewentualnie podoboje miłosne

2

@Luciano99 ty jakbyś mógł wybrać to białego @Kessie czy czarnego @Bocheno1 ?

1

@Mixtape a mówili, że te maile od księcia z Afryki to scam

7

Odechciewa się śledzić profesjonalne rozgrywki przez tę postępującą komercjalizację.

15

@Frimpong Oczywiście że tak. Potem dodał że gra survivalowa Rust oszukała go w lidze typerow

2

@BezglutenowyPedri teraz zagraj z @VegetaPolska w jego grę

1

Szkoda, że tak wyglądają prawa do transmisji

1

7-1 z Bayernem. Wracają wspomnienia

2

@Marusek dla mnie na pewno Chłopaki nie płaczą

6

@Bolton Sprytna próba eliminacji konkurencji

6

Myślicie, że brat Yamala zagra już na nowym Camp Nou?

3

@Czyhrynski Najbardziej bekowa to na pewno Bonucci co przeszedł do Milanu - walnął bramę przeciwko Juve prowokując fanów podczas celebracji, po czym wrócił xd

0

@RinooniR idealnie pasuje do tych co mówią nieważne co robili niektórzy "niezłomni" ważne że byli przeciw komunie

1

@lajcior Sznelacel ;)

5

@Kessie Aż strach pomyśleć jak słaba jest liga angielska

5

A wiedzieliście, że Erling Haaland jest pięciometrowym gigantem, który w takiej hiszpańskiej lidze zostałby zjedzony? Cały czas człowiek czegoś się uczy.

3

@Jakchcesz No ice bucket challenge o którym piszesz to najwięksi zachodni celebryci robili, a nawet nie wiem czy nie Obama

0

@daniel32778 Nawet gdyby przyjąć twoją generalną interpretację, to nie jest "tylko". Słaba gra w obronie ma swój początek w braku pressingu/zmęczeniu innych formacji co tworzy wolne przestrzenie i umożliwia łatwe przechodzenie między liniami.

1

@misterio ale czasem mam jednak mieszane odczucia
https://zapodaj.net/plik-eOsD25jl7i

0

Ja z tego występu Lewego poza spudłowanym karnym zapamiętam jak w pierwszej połowie faulował będąc spóźnionym. Idealne oddanie frustracji względem zapewne i samego siebie jak i drużyny.

1

@Comentateiro Ruszyła maszyna i nawet POTĘŻNY Bayern ich nie zatrzyma

1

@Pomimo27 Powiedział, że trzeba się lepiej urodzić? xd

1


Tak dorzucając swoje trzy grosze w temacie stylu Flicka i tego jak to został on rozpracowany w tym sezonie poprzez zostawianie zawodników na spalonym. Na tym nagraniu widać, że Harry Kane robił już to rok temu.

1

@Gary czyli la rambla niezdecydowana jak zwykle

4

@mekston nie strzelił ani jednego wolnego?

2

@reloaded nie musi, ale może. Plus biorąc pod uwagę że hate watching jest istotnym elementem takich programów to osoby takie jak ty mogą to jeszcze nakręcać xd

0

@JanuszKorwinMikke największy babol to było 120 za Griezmanna tylko po to żeby Materace wkurzyć (i może dla prowizji jeśli skażą bartomeu)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?