5

To za tydzień pewnie manzano xd

2

Skoro Leverkusen odrzucone to ciekawe czy Generał by wziął United bez okna

0

Tę kadrę też Probierz trenuje?

0

No to wyjazd na ten lepszy real już za nami

0

@Gibbon_FCB nie wiem czy stać nas na amortyzację w naszym położeniu xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest jakaś remontada nasza ostatnio bez bramki Erica?

1

@Pomimo27 oh my god też od angielskich czasami leci, więc może to coś w tym stylu

2

Xavi już zaciera rączki

0

Ciężko coś wykombinować na taki autobus, Lewy niby może pomóc do gry głową ale poza tym to na ławce nie mamy jakiś magików, bardziej to Olmo czy Ferran powinni pasować do tego grania

0

@Filipem Najgorzej Casado

3

Nerwy trochę jakby to nasi byli beniaminkiem xd

1

@Smrodek nie i nie mam zamiaru przez kilka najbliższych lat, właśnie cieszę się na zamknięcie rozwoju eu4 i zagranie chociaż raz każdą fajną nacją

1

@Sulimo
Total war Warhammer 3
Europa Universalis IV
Civ 5

Nostalgia heroes 5

1

Wydrukowany wolny pośredni, taktyka tysiąca i jednej wrzutki
Gdzieś już to widziałem...

0

@RoberDzik rządowych chyba najbardziej, więc rządowych polski także, podium pewnie uzupełnia getafe

0

Borek to nigdy za bystry nie był, ale chociaż potrafił emocje meczu oddać. Dzisiaj nie ma ani tego, ani tego xd

2

@misterio wiem ty to pewnie jeździsz tak szybko, że przez efekt Dopplera widzisz czerwone światła jako zielone

33

@Popitek12 350, ale bezpiecznie

4

Jak dobrze, że tego Casado nie sprzedaliśmy xd

0

@Keson zarówno Rodri i jak Pedri (a i pewnie Vitinha) "pokazują" swoją jakość/znaczenie niesamowicie gdy ich nie ma na boisku. U nas najbardziej było to widoczne w rewanżu z bvb i w pucharze z Atletico jak Kanaryjczyk zszedł już

0

@Aragorn33 jakby połączyć ich cechy wiodące to można by stworzyć naprawdę wybitnego piłkarza, a tak to obaj mają swoje wady i zalety

3

@Safrani Masz rację, acz niestety wojsko słynie z ogromnego marnowania pieniędzy, w usa potrafi to osiągać naprawdę przerażające rozmiary

5

@Safrani Jednak pamiętajmy że może mają skrajne poglądy, ale za to znają się na ekonomii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@prokofiew nie wiem oglądałem Napoli

7

Mądrej to miło posłuchać
#Pedri2026

2

Są w tobie dwa wilki. Jeden mówi, że bojkot gali przez real to duży skandal, a drugi, że ten plebiscyt nie ma żadnego znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

A taki ładny był w Dortmundzie...

0

Ma ktoś tę przeróbkę o Dembele z muzyką Rubika?

1

@escarabajo tylko czekać jak wrzucą fejura z fejsa o tym xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?