1

A pamiętacie czas zasady, że tylko kapitan może rozmawiać z arbitrem?

0

Przecież te stroje bvb to się na zbrodnię przeciwko ludzkości łapią xd

0

@JanuszKorwinMikke emocje są tym co definiuje człowieka, więc to praktycznie niemożliwe chyba że mają nami rządzić roboty

1

@FcPortoFan1999 a zatem w 90+17'

2

@Eto'o9 R10 jeden mecz gdzie będzie gwizdał przeciwko Realowi xd

0

@Criss18Barca nie no Messi, Cr7, może Lewy dla Polski reszta ma następców

2

@Ku84fcb jak przeżyję @Comentateiro to będę szczęśliwy

3

Burze, napięcia polityczne, upały

Mundial 2026 będzie wyzwaniem

0

@Stinger_ rewanż za 1829

11

@Ku84fcb regularnie bolą mnie plecy

1

@tbas ale zróbmy powszechny dostęp do broni co złego może się stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Michael24 Pedri Pedri Pedri

0

@Mns21 jaka wojna, nie ma żadnej wojny, wyłącz tv włącz myślenie

3

@Eklerek ciekawe jak w lidze czeskiej by sobie poradził

0

@TR3YWAY tak z 6k netto

3

Najgłupsza dyskusja to ta czy Ronaldo jest lepszy od Messiego.
@Popitek12 opinia?

25

@Lukikiki to za ten rok?

0

@Czyhrynski to ja akurat uwielbiam SF, ale w tym przypadku scenariusz jest płytki i dziurawy jak ser szwajcarski

0

@Czyhrynski Interstellar i Incepcja faktycznie, może blade runner 2049 jeśli można go uznać za klasyk

0

@RoberDzik Bilbao

3

@Rastafarnianin bezcenna w życiu jest miłość. Wszystko inne @Kessie ci może ukraść

9

@Republikanin po takich panach to mój dziadek na konia wsiadał

0

@Gary może nie aż tak ale w dwumeczu z Bayernem 14/15 był kluczowy

2

@ViscaelBarca2007 jakbym wybierał ja albo @July_6_BcN to taki byłby wynik

6

Fajnie jakby Yamal wygrał złotą piłkę, bo się skończą komentarze jak to lepiej gdyby jej tak młodo nie wygrał

0

@Czyhrynski Mareczek. W prime Valdes też świetnie bronił ale Ter Stegen bije go grą nogami

3

7

A pamiętacie jak krzysztof stanowski narzekał na stan dziennikarstwa w Polsce w kontekście nabierania się na fejki? To były wspaniałe czasy

18

@macio_944 brakuje jednej głowy z podpisem 160 lat

1

@clyde Ukraińcy, Białorusini - z innymi to głównie jakieś krótkie kontakty na wakacjach czy coś a z tych dwóch narodów dużo częściej wchodzę w interakcję i bardzo sobie chwalę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?