MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A pamiętacie czas zasady, że tylko kapitan może rozmawiać z arbitrem?
0
Przecież te stroje bvb to się na zbrodnię przeciwko ludzkości łapią xd
0
@JanuszKorwinMikke emocje są tym co definiuje człowieka, więc to praktycznie niemożliwe chyba że mają nami rządzić roboty
1
@FcPortoFan1999 a zatem w 90+17'
2
@Eto'o9 R10 jeden mecz gdzie będzie gwizdał przeciwko Realowi xd
0
@Criss18Barca nie no Messi, Cr7, może Lewy dla Polski reszta ma następców
2
@Ku84fcb jak przeżyję @Comentateiro to będę szczęśliwy
3
Burze, napięcia polityczne, upały
Mundial 2026 będzie wyzwaniem
0
@Stinger_ rewanż za 1829
11
@Ku84fcb regularnie bolą mnie plecy
1
@tbas ale zróbmy powszechny dostęp do broni co złego może się stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Michael24 Pedri Pedri Pedri
0
@Mns21 jaka wojna, nie ma żadnej wojny, wyłącz tv włącz myślenie
3
@Eklerek ciekawe jak w lidze czeskiej by sobie poradził
0
@TR3YWAY tak z 6k netto
3
Najgłupsza dyskusja to ta czy Ronaldo jest lepszy od Messiego.
@Popitek12 opinia?
25
@Lukikiki to za ten rok?
0
@Czyhrynski to ja akurat uwielbiam SF, ale w tym przypadku scenariusz jest płytki i dziurawy jak ser szwajcarski
0
@Czyhrynski Interstellar i Incepcja faktycznie, może blade runner 2049 jeśli można go uznać za klasyk
0
@RoberDzik Bilbao
3
@Rastafarnianin bezcenna w życiu jest miłość. Wszystko inne @Kessie ci może ukraść
9
@Republikanin po takich panach to mój dziadek na konia wsiadał
0
@Gary może nie aż tak ale w dwumeczu z Bayernem 14/15 był kluczowy
2
@ViscaelBarca2007 jakbym wybierał ja albo @July_6_BcN to taki byłby wynik
6
Fajnie jakby Yamal wygrał złotą piłkę, bo się skończą komentarze jak to lepiej gdyby jej tak młodo nie wygrał
0
@Czyhrynski Mareczek. W prime Valdes też świetnie bronił ale Ter Stegen bije go grą nogami
3
A więc oficjalnie atak na kirka nie jest najnowszą szkolną strzelaniną
https://www.google.com/amp/s/abcnews.go.com/amp/US/shooting-reported-colorado-high-school-2-kids-transported/story%3fid=125452526
7
A pamiętacie jak krzysztof stanowski narzekał na stan dziennikarstwa w Polsce w kontekście nabierania się na fejki? To były wspaniałe czasy
18
@macio_944 brakuje jednej głowy z podpisem 160 lat
1
@clyde Ukraińcy, Białorusini - z innymi to głównie jakieś krótkie kontakty na wakacjach czy coś a z tych dwóch narodów dużo częściej wchodzę w interakcję i bardzo sobie chwalę