0

@Criss18Barca Nie. Natomiast gdyby poszedł w tę stronę to nie byłoby żadnych Lewandowskich, Ferranow itp.

6

1

@Eklerek
turniej kobiet > turniej panów
Chyba że finał odda

0

@FcPortoFan1999 oglądanie Igi w Azji planujesz?

1

@RinooniR kilo fety - nie zaśnie nigdy lub na zawsze i bez chrapania

1

Pomyśleć jak by zagrał djokovic gdyby tylko mu się chciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Jak tam kursy na medicala?

2

@JohnKennedy ale co nasze chęci mają do tego? Magicznym myśleniem wyczarujemy kogoś lepszego od tej dwójki? xddd

0

Lewandowski słabo, Ukrainiec za 6 mln też słabo. Alex z prawem serii

1

@mekston Kosztując mniej od Lewego dodajmy

2

@barcelonaLM Auba by na pewno miał

1

To zaczynamy tego seta od początku

1

@Colon akurat koniec tenisa został już ogłoszony

0

@TR3YWAY bo taki chyba ma typ

2

@Matheu12 gdyby tylko można było nie wchodzić na la ramble

0

@TR3YWAY ale jesteś mężatym 30 latkiem z dzieckiem?

0

@Popitek12 za sługi

1

@Aragorn33 wszyscy zapomną o reparacjach jak kibol Watykan na własność załatwi

1

@Destroyer_of_Worlds ja będę się smucić z wygranej jak na Polaka przystało

1

Man I love @wpwelement

1

@cules100pro kiedyś powiedział też "to jest cały Maradona"

0

@mrboom wszyscy tutaj - taki dziwny przypadek

4

@marcin62 jak pada deszcz i świeci Słońce to berkowicz zamyka oczy

3

@Rastafarnianin na mefedronie to generalnie ciężko coś zjeść

1

@Eklerek nie pytaj kobiet o wiek
Nie pytaj mężczyzn o zarobki
I nie pytaj meloni co sądzi o mussolinim

0

To dzisiaj co będzie śpiewane przez PZPN?

2

Komentarz usunięty

5

@tomek8756 taka Polska ściąga sobie Casha a on musi De Vriem grać

0

A Słowacja tylko potwierdza, że nie ma słabych drużyn w Europie

0

Napiszę to za @AlexDark00 - tylko Lewy zszedł i zaczęła się gra xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?