0

@Frimpong pół Ziółkowskiego

1

@michal26 na pewno najładniej gra

0

@directedbyfcb kapustce z jego płaskim dośrodkowaniami to bliżej puchacza niż grosika i tak

1

@Filipem lewy się roześmiał ale na pytanie nie odpowiedział tak dla sprostowania

1

Przed chwilą zobaczyłem powołania. kapustka w kadrze xd chyba do podawania wody

2

@draxidox chcesz powiedzieć, że ktoś kto przegrał z petru jest słaby w debatach? A to zaskoczenie

0

@Objectivo tylko musiałeś podać login i hasło do paypala?

0

@Frimpong ale wiesz, że te mamuśki to nie na serio?

0

@esem91 ziobro zaskoczenia

1

@draxidox ale ważne że Rafał nie wygrał

13

Komentarz usunięty

4

0 € - tyle można najmniej zarobić z LM

0

@supraomnes1 raczej nie i to nie przez uprawiany a zawód, a fakt, że związek musi się opierać na zaufaniu

2

Lubię obu piłkarzy ale beka, że obaj co przyszli nie trafili xd

1

Czyli jednak Onana > De Gea bo tamten nie strzelił

2

Spokojnie united oszczędzają się na ligę mistrzów xd

0

Bilet na najgorszą trybunę milion złotych xd

0

@Gary no to są te z tych oczywistych

0

@Kgorecki2500 kina zabiło wiele rzeczy w tym Tenet

0

@marcin62 bardzo dziwne zachowanie, trochę jakby ktoś chciał odejść z tego świata

0

forehand dobrze chodzi, ale o serwisie tego nie można powiedzieć

0

@Popitek12 ale za dzieciaka wiedziałeś, że Julian Alvarez to świetny piłkarz?

0

@JohnKennedy Dodi to niby ich najlepszy zawodnik? Dodi co on niby wnosi do gry? Dodi widziałeś go w repce? Dodi za 30 baniek to świetny deal.

0

@Cule1234 byle żony nie bił xd

2

@NeroTFP1 mnie też oszukują "na policjanta", a że zbiega się to ze stawianymi kuponami u buka to czysty przypadek xd

1

@Gary moje może nie jest jakieś super interesujące ale w sezonie 17/18 obejrzałem wszystkie mecze poza jednym - finałem pucharu z Sevillą. Byłem na imprezie, a że byliśmy wiadomo w jakim położeniu wtedy za Ernesto to uznałem, iż co najwyżej wygramy po nudnym 1:0 a może być kompromitacja to nie ma co sobie psuć zabawy, więc nawet nie zerkałem na telefon. Po czym sprawdzam następnego dnia a tam 5-0 po pięknej grze naszych

3

@Kgorecki2500 podoba mi się, że podał wartość w sztukach tylko po to by zaraz napisać "ilość" xd

0

Wszyscy narzekający na potencjalne 50 mln za Fermina z dziwnymi porównaniami - ale wy wiecie, że cena piłkarza zależy mocno od położenia klubu sprzedającego nie? Między innymi dlatego Eintracht sprzedaje tak drogo piłkarzy

0

@Cule1234 artykuł w sporcie to pewnie klasyczne badanie gruntu przez lapcia pod sprzedaż Fermina

0

@tbas nie no raczej o opozycji, ewentualnie o sprawach zagranicznych np. gdyby demokraci wygrali w 28

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?