MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aspr1me generalnie real moim zdaniem ma fatalne stroje, ostatni zestaw jaki mi się podobał to jeszcze jak cr7 grał tam
1
Nie no jak to miejsce z automatu, Marek musi walczyć o skład... a nie czekaj
4
Ale ma pecha Fati, że ci wszyscy trenerzy się na niego uwzięli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
ale pressing chodzi u Cesca
0
@Kgorecki2500 Szachy 2
2
@FcPortoFan1999 czy to ten sezon?
0
@partymaker może, ale nie chce xd
1
@Filipem ona jednak pewnie chociaż mniej wydaje
0
@JohnKennedy nie, nawet jak spałem tak mało, że miałem halucynacje to głowa mnie nie bolała
1
@Laminedependencia adidas i nike, generalnie trochę bardziej Opcja Niemiecka ;)
0
@beter2 ale to info o zapisie klauzuli u Inigo to fejk był, żadne solidne źródło nie podało tej informacji
1
@Kgorecki2500 tylko jak mnie łapie zapał do ćwiczeń żeby śledzić progres, a tak to nie bardzo
20
@NeroTFP1 jednak berkowicz nie jest taki głupi jak ludzie myślą
jest jeszcze głupszy
0
To jesteście gotowi na ogłoszenie manzano na Rayo? xd
0
@JohnKennedy a ja tam w pełni rozumiem, piłka nożna to dla mnie nadsport, więc naprawdę mogę oglądać prawie dowolne spotkania i mieć zabawę, gdzie przy innych lubianych przeze mnie sportach potrzebuje by grał ktoś dobry/znany mi.
1
@SelloutCrowd kościół to szczególnie dziwi. Widząc co "katoliccy celebryci" odwalają w naszym kraju to nawet oni mają gdzieś większość zasad.
0
@AlwaysBlaugrana tylko Ronald też popełnia błędy, a do tego ma dużo gorsze wyprowadzenie piłki od młodego
3
Ale widzę, że niektórzy nadal nie rozumieją. Dla nas zagranie ręką to oczywista próba oszustwa, dla piłkarzy realu to metafizyka
0
Wiadomo, że poza boiskiem u nas nigdy nie ma nudy, więc Hansi dopasował by i na murawie tak było
0
@partymaker si si
2
A pamiętacie słynny tekst, że var będzie interweniował w tym sezonie tylko przy klarownych i poważnych błędach
0
@partymaker rok temu pisał, że Hansi najgorszy, teraz podobny ton
32
Pedri najlepszy, a z innych oczywistości real to najobrzydliwszy klub w historii
0
No nic Fabian, może za rok coś trafisz z symylacjami xd
4
Klasycznie
https://zapodaj.net/plik-bN7vVFpIsX
2
Ideologia "lepiej wygrać 5-4 niż 1-0" zawsze na propsie
0
Ale pewnie ładna suszarka poszła w przerwie
1
Own goal jak zwykle niezawodny u nas w kluczowych chwilach
0
Co tam HH? Skąd to zwątpienie?
4
Gość z Levante padł ale zapomniał, że jeszcze trzeba piłką dostać xd