2

@michaleu wielka zagadka

4

@blakkudium jak dla mnie oba są w porządku, nowy bardziej z duszą

4

@gumaz w jego oczach to wyższy niż victor wembanyama xd

1

@michal26 "Gwarancje" lepiej mieć, natomiast chodziło mi o to, że nawet przystąpienie Ukrainy do NATO może oznaczać, iż nikt nie kiwnie palcem przy powtórce z 2022

0

@michal26 dla nas jest straszakiem, dla usa głównym narzędziem imperializmu

0

@michal26 nie żeby coś ale nawet w NATO nie ma gwarancji żadnego frontu "W takiej sytuacji każdy z sojuszników udzieli pomocy zaatakowanemu państwu, podejmując działania, które UZNA ZA KONIECZNE"

4

@Faro ale jej Pimpuś JESZCZE nikogo nie ugryzł xd

0

@TR3YWAY znajomych nie, ale wymieniam się opiniami z ludźmi w komentarzach plus od jakiegoś czasu karta społeczność naprawdę jest rozbudowana

0

@TR3YWAY jako social media ja jeszcze używam yt, no ale w ramach innych aktywności jestem na Twitterze

0

@FcPortoFan1999 a to oczywiście

0

@gizmo dla tych co nie mieli na czym oprzeć swojej osobowości to pechowy ;)

0

@FcPortoFan1999 chyba angielską bo widzę u nas same potęgi dzisiaj w grze xd

0

Przynajmniej trawy nie trzeba kosić, bo nie daje rady rosnąć w takim upale

0

@FcPortoFan1999 najlepszy jest djokovic tylko mu się nie chce tak jak wiadomo kto powiedział

1

@Kapitan hawk śmiesznie się to zgrało z cłami od usa xd

0

@Astad czy oziębłość i dyktatura to nie są dwie zupełnie inne rzeczy?

2

@Popitek12 dla mnie epika

0

@TR3YWAY No to niezła odpowiedź twojej siostry i córki twojej matki

3

@ricardo0705 a to nie jest ich stary herb?

2

Barcelona myli się poszukując odpowiednika Courtois'a, potrzebuje odpowiednika Manzano

3

@Rastafarnianin A jeszcze oprócz tych zarzutów to spotyka się on z mejzą xd

0

Przy Łazienkowskiej 90 minut to bardzo długo.
Głównie dla ludzi przed ekranem xd

0

@FcPortoFan1999 Najlepiej sędziny

3

@tomek8756 Oczywiście kibicowanie, sernik to tylko z rodzynkami

0

@JohnKennedy to szkoda, że nikt jeszcze sekstetu nie wygrał

1

@Stinger_ w dwóch różnych klubach to naprawdę osiągnięcie

2

@DonCarletto z man utd to jednak wstyd przegrać

2

Jak wiele musiało się zmienić, żeby wszystko zostało po staremu...

0

@mekston ex Badosy byłyby dumny

0

Durny nabieg 0/2 xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?