MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michaleu wielka zagadka
4
@blakkudium jak dla mnie oba są w porządku, nowy bardziej z duszą
4
@gumaz w jego oczach to wyższy niż victor wembanyama xd
1
@michal26 "Gwarancje" lepiej mieć, natomiast chodziło mi o to, że nawet przystąpienie Ukrainy do NATO może oznaczać, iż nikt nie kiwnie palcem przy powtórce z 2022
0
@michal26 dla nas jest straszakiem, dla usa głównym narzędziem imperializmu
0
@michal26 nie żeby coś ale nawet w NATO nie ma gwarancji żadnego frontu "W takiej sytuacji każdy z sojuszników udzieli pomocy zaatakowanemu państwu, podejmując działania, które UZNA ZA KONIECZNE"
4
@Faro ale jej Pimpuś JESZCZE nikogo nie ugryzł xd
0
@TR3YWAY znajomych nie, ale wymieniam się opiniami z ludźmi w komentarzach plus od jakiegoś czasu karta społeczność naprawdę jest rozbudowana
0
@TR3YWAY jako social media ja jeszcze używam yt, no ale w ramach innych aktywności jestem na Twitterze
0
@FcPortoFan1999 a to oczywiście
0
@gizmo dla tych co nie mieli na czym oprzeć swojej osobowości to pechowy ;)
0
@FcPortoFan1999 chyba angielską bo widzę u nas same potęgi dzisiaj w grze xd
0
Przynajmniej trawy nie trzeba kosić, bo nie daje rady rosnąć w takim upale
0
@FcPortoFan1999 najlepszy jest djokovic tylko mu się nie chce tak jak wiadomo kto powiedział
1
@Kapitan hawk śmiesznie się to zgrało z cłami od usa xd
0
@Astad czy oziębłość i dyktatura to nie są dwie zupełnie inne rzeczy?
2
@Popitek12 dla mnie epika
0
@TR3YWAY No to niezła odpowiedź twojej siostry i córki twojej matki
3
@ricardo0705 a to nie jest ich stary herb?
2
Barcelona myli się poszukując odpowiednika Courtois'a, potrzebuje odpowiednika Manzano
3
@Rastafarnianin A jeszcze oprócz tych zarzutów to spotyka się on z mejzą xd
0
Przy Łazienkowskiej 90 minut to bardzo długo.
Głównie dla ludzi przed ekranem xd
0
@FcPortoFan1999 Najlepiej sędziny
3
@tomek8756 Oczywiście kibicowanie, sernik to tylko z rodzynkami
0
@JohnKennedy to szkoda, że nikt jeszcze sekstetu nie wygrał
1
@Stinger_ w dwóch różnych klubach to naprawdę osiągnięcie
2
@DonCarletto z man utd to jednak wstyd przegrać
2
Jak wiele musiało się zmienić, żeby wszystko zostało po staremu...
0
@mekston ex Badosy byłyby dumny
0
Durny nabieg 0/2 xdd