MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 a numerki z Azjatkami?
0
@Aragorn33 jak to przecież najlepsze wsparcie to podróż pociągiem xd
2
@macio_944 ale by chodził Potężny Wiking z Norwegii u nas. Chyba jedyna opcja na zagrożenie rekordu Leo
19
Parę miesięcy temu pisałem że izrael to terroryści dokonujący ludobójstwa. Ale dziś zmieniłem zdanie o 360 stopni
0
@FcPortoFan1999 przytuliła by wisła takiego papszuna nie? Bo coś za ładnie grają jak na polskie warunki xd
2
@Nazio_87 ale teraz to już na pewno uda się ich odzyskać
0
@Nazio_87 nie no nielegalny wybór sędziów i nielegalne ułaskawienie są dużo gorsze niż to
0
@Faro mocny atak na ambasadę
1
@Tasde To są chyba te paraspołeczne relacje o których alarmuje część psychologów
1
@Hosh lepsze to niż ogórek co tylko pokazuje na jakim etapie jesteśmy xd
6
@NeroTFP1 kiedy myślisz, że jesteś na dnie to berkowicz puka od spodu
0
@Criss18Barca demokracja zła bo wybierają tak jak ci nie pasuje xd
5
@JohnKennedy gdyby tylko pisanie głupot było jego największą wadą...
0
@Faro Reszty nawet nie skomentuję, ale skoro tak powierzchownie patrzysz to Garcia raz się minął z dośrodkowaniem także chyba powinien wylecieć ze składu.
0
@TR3YWAY Mam tak samo. Co więcej w przypadku grania w piłkę na poważnie (czytaj o jakąś stawkę) najbardziej męczy mnie stanie na bramce, właśnie ze względu na obciążenie mentalne odnośnie poprawiania pozycji, wyjść na przedpole i do dośrodkowań.
7
Pan Piłkarz Gavi - MVP tournée
0
@michal26 plus nie znam danych dla Polski ale w USA to właśnie starsze pokolenia wypadają najgorzej (najwięcej samobójców to mężczyźni w wieku "emerytalnym")
4
Jadą niektórzy po Rafie jakby grał jak Fati...
1
@Ojciec5tkidzieci urząd prezydenta jak zwykle do reformy
3
Jak Yamal taki niby dobry to niech spróbuje tak Di Marco w półfinale lm kręcić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Te dymy na start to żeby @FcPortoFan1999 myślał, że ekstraklasę ogląda?
0
Kurczę szuka człowiek jakiegoś linka do transmisji a tu mu ciągle jakieś powiadomienia z kanału Barcy na yt wyskakują i przeszkadzają xd
0
@19Macio93 chyba w waleniu wódy
1
@Kapitan hawk "Co ma on czego ja nie mam" xd
0
@Faro Gerard Martin. Mniejsza różnica między nim a Rahsfordem niż Anglikiem a Brazylijczykiem xd
0
Jak macie do wyboru sklad i Messi lub Kosecki bez nogi na PS, to kogo bierzecie?
0
@Kengo Poza tym, że nie miała miejsca. Za to w top5 podejrzanych scen jest jak ten wilkołak gapi się na dziecko
0
@FcPortoFan1999 to wam się zbiera ekipa do walki o trzecie miejsce
0
Wyskoczyła mi na yt reklama z Agatą Dudą mówiąca jak zdobyć łatwo pieniądze. Powiedziałbym, że to jakiś AI scam, ale nawet nie wiem jak brzmi jej prawdziwy głos xd
0
@Kengo czyli Sorloth jeszcze lepszy bo miał lepsze statystyki