0

@FcPortoFan1999 a numerki z Azjatkami?

0

@Aragorn33 jak to przecież najlepsze wsparcie to podróż pociągiem xd

2

@macio_944 ale by chodził Potężny Wiking z Norwegii u nas. Chyba jedyna opcja na zagrożenie rekordu Leo

19

Parę miesięcy temu pisałem że izrael to terroryści dokonujący ludobójstwa. Ale dziś zmieniłem zdanie o 360 stopni

0

@FcPortoFan1999 przytuliła by wisła takiego papszuna nie? Bo coś za ładnie grają jak na polskie warunki xd

2

@Nazio_87 ale teraz to już na pewno uda się ich odzyskać

0

@Nazio_87 nie no nielegalny wybór sędziów i nielegalne ułaskawienie są dużo gorsze niż to

0

@Faro mocny atak na ambasadę

1

@Tasde To są chyba te paraspołeczne relacje o których alarmuje część psychologów

1

@Hosh lepsze to niż ogórek co tylko pokazuje na jakim etapie jesteśmy xd

6

@NeroTFP1 kiedy myślisz, że jesteś na dnie to berkowicz puka od spodu

0

@Criss18Barca demokracja zła bo wybierają tak jak ci nie pasuje xd

5

@JohnKennedy gdyby tylko pisanie głupot było jego największą wadą...

0

@Faro Reszty nawet nie skomentuję, ale skoro tak powierzchownie patrzysz to Garcia raz się minął z dośrodkowaniem także chyba powinien wylecieć ze składu.

0

@TR3YWAY Mam tak samo. Co więcej w przypadku grania w piłkę na poważnie (czytaj o jakąś stawkę) najbardziej męczy mnie stanie na bramce, właśnie ze względu na obciążenie mentalne odnośnie poprawiania pozycji, wyjść na przedpole i do dośrodkowań.

7

Pan Piłkarz Gavi - MVP tournée

0

@michal26 plus nie znam danych dla Polski ale w USA to właśnie starsze pokolenia wypadają najgorzej (najwięcej samobójców to mężczyźni w wieku "emerytalnym")

4

Jadą niektórzy po Rafie jakby grał jak Fati...

1

@Ojciec5tkidzieci urząd prezydenta jak zwykle do reformy

3

Jak Yamal taki niby dobry to niech spróbuje tak Di Marco w półfinale lm kręcić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Te dymy na start to żeby @FcPortoFan1999 myślał, że ekstraklasę ogląda?

0

Kurczę szuka człowiek jakiegoś linka do transmisji a tu mu ciągle jakieś powiadomienia z kanału Barcy na yt wyskakują i przeszkadzają xd

0

@19Macio93 chyba w waleniu wódy

1

@Kapitan hawk "Co ma on czego ja nie mam" xd

0

@Faro Gerard Martin. Mniejsza różnica między nim a Rahsfordem niż Anglikiem a Brazylijczykiem xd

0

Jak macie do wyboru sklad i Messi lub Kosecki bez nogi na PS, to kogo bierzecie?

0

@Kengo Poza tym, że nie miała miejsca. Za to w top5 podejrzanych scen jest jak ten wilkołak gapi się na dziecko

0

@FcPortoFan1999 to wam się zbiera ekipa do walki o trzecie miejsce

0

Wyskoczyła mi na yt reklama z Agatą Dudą mówiąca jak zdobyć łatwo pieniądze. Powiedziałbym, że to jakiś AI scam, ale nawet nie wiem jak brzmi jej prawdziwy głos xd

0

@Kengo czyli Sorloth jeszcze lepszy bo miał lepsze statystyki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?