MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ewidentnie Szczęsny > Garcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Dobra Rashford możesz się pakować ;)
2
Yamala jeszcze trzyma kac po urodzinach xd
1
@Zelazny_Mike teraz porównaj ze zbiorami @wpwelement dzisiaj xd
2
Macki Negreiry mają globalny zasięg
3
@gumaz @FcPortoFan1999 na pewno Pogoń
0
"To jest ten sezon"
Fani Wisły oraz Fani Arsenalu
0
@michal26 tanie prawa
0
Może i mamy problemy z rejestracją Garci ale z Nico na pewno by się udało xd
1
@Sulimo od razu napisz, że nie chcesz odpowiedzi po co takie szyfry
5
@escarabajo Mój jest ten kawałek podłogi
0
Ładnie się nasza pozbierała na tej bramce
5
@NeroTFP1 "i przemówił do nich Jezus z Łodzi"
5
@JohnKennedy o tym to go już musk dawno "informował"
0
Mało doliczają na tym euro. Przecież minutę to jedna Niemka leżała
0
@Hshdhrhdh pizza
0
@tomek8756 przecież mentzen mówił, że nie będzie żadnej koalicji
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale że Rashford będzie nosił 1419 to się dziwię trochę
0
@Criss18Barca nektarynki
arbuz
jabłko
0
@Kengo makijaż robi się wychodząc do ludzi a gry odwrotnie
2
@clyde Punkt mocny jak Jeremy @Frimpong w obronie albo czaszka @JohnKennedy podczas zamachu
0
@Faro dobrze, że podpierdzieliliśmy tego Inigo
1
Czyżby miała być powtórka finału Hiszpania-Anglia?
1
@Kapitan hawk Tymczasem były trener legii:
https://gol24.pl/feio-nie-jest-juz-trenerem-dunkierki-co-sie-wydarzylo-ze-po-kilku-tygodniach-odchodzi/ar/c2-19108052
3
Piłeczka chodzi prawie jak za Rumaka
3
@Kapitan hawk A ja myślałem, że marciniak ma Szymon na imię
5
@RoberDzik Nie no dwa pierwsze miejsce są już zajęte
2. Messi
1. Auba gdyby został zamiast Lewego
0
@Eklerek co dopiero z Keithtem Richardsem, ten to dopiero jest nieśmiertelny
5
RIP Ozzy, wszystkich nas to czeka ale nie wszyscy zostawiamy po sobie takie dziedzictwo
4
@bolinho89 w*rszawa, nieoczywista bo kto by chciał tam być z własnej woli ;)