0

Ewidentnie Szczęsny > Garcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Dobra Rashford możesz się pakować ;)

2

Yamala jeszcze trzyma kac po urodzinach xd

1

@Zelazny_Mike teraz porównaj ze zbiorami @wpwelement dzisiaj xd

2

Macki Negreiry mają globalny zasięg

3

@gumaz @FcPortoFan1999 na pewno Pogoń

0

"To jest ten sezon"
Fani Wisły oraz Fani Arsenalu

0

@michal26 tanie prawa

0

Może i mamy problemy z rejestracją Garci ale z Nico na pewno by się udało xd

1

@Sulimo od razu napisz, że nie chcesz odpowiedzi po co takie szyfry

5

@escarabajo Mój jest ten kawałek podłogi

0

Ładnie się nasza pozbierała na tej bramce

5

@NeroTFP1 "i przemówił do nich Jezus z Łodzi"

5

@JohnKennedy o tym to go już musk dawno "informował"

0

Mało doliczają na tym euro. Przecież minutę to jedna Niemka leżała

0

@Hshdhrhdh pizza

0

@tomek8756 przecież mentzen mówił, że nie będzie żadnej koalicji
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale że Rashford będzie nosił 1419 to się dziwię trochę

0

@Criss18Barca nektarynki
arbuz
jabłko

0

@Kengo makijaż robi się wychodząc do ludzi a gry odwrotnie

2

@clyde Punkt mocny jak Jeremy @Frimpong w obronie albo czaszka @JohnKennedy podczas zamachu

0

@Faro dobrze, że podpierdzieliliśmy tego Inigo

1

Czyżby miała być powtórka finału Hiszpania-Anglia?

3

Piłeczka chodzi prawie jak za Rumaka

3

@Kapitan hawk A ja myślałem, że marciniak ma Szymon na imię

5

@RoberDzik Nie no dwa pierwsze miejsce są już zajęte
2. Messi

1. Auba gdyby został zamiast Lewego

0

@Eklerek co dopiero z Keithtem Richardsem, ten to dopiero jest nieśmiertelny

5

RIP Ozzy, wszystkich nas to czeka ale nie wszyscy zostawiamy po sobie takie dziedzictwo


4

@bolinho89 w*rszawa, nieoczywista bo kto by chciał tam być z własnej woli ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?