MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pomimo27 Pchła pchłę pchła, pchła przez pchłę płakała, że pchła pchłę pchała. Pchła pchłę pchła i ta pchła była zła, że ta pchła ją pchła.
1
@Criss18Barca mam tylko nadzieję, że nie wchodziłeś w te artykuły
1
@Prorokk a na drugim Max Kolonko
0
@Ronad10 wydaję mi się, że to jest powód tej kary od UEFY, był artykuł i to chyba nie jeden na ten temat
0
Nic dziwnego że UEFA w ogóle do FFP tego nie wrzuciła
0
@igor2009z 1. Kwaśniewski 2. Komorowski 3. Kaczyński 4. Wałęsa 5. Duda
1
@lithotripter Jak napisałem co do urodzin to na pewno miała je wcześniej może nawet mieć 19 lat i więcej bo jest to osoba, która kłamała już wcześniej na ten temat. Co do zarobków to nie ma możliwości sprawdzenia tego czy jest to fejk bez ujawniania wrażliwych danych (z czego zapewne doskonale zdaje sobie sprawę), ale dzięki rozgłosowi jaki zyskała na podaniu takiej informacji myślę, że spokojnie już przekroczyła ten i wyższy próg.
1
@Lucyffffer1922 Warto jednak zauważyć że z tymi urodzinami to nieprawda (w sensie na pewno jest po 18 i na pewno miała je wcześniej, są różne doniesienia co do dokładnej daty) a źródło "informacji" o zarobkach jest jeden screen od niej samej
1
@Pawlak1992 na pewno odejdzie na boczny tor, ale gdy kaczyński będzie oddawał władzę w pisie to na pewno się uaktywni
1
@JohnKennedy wystarczy że trzasku przegrał to są happy
2
@macio_944 ale co to za dyskryminacja szczęśliwych małżeństw? #talondlawszystkich
4
To co pierwszy ruch nawrockiego to dekret o oddaniu punktów jego Lechii?
8
@JohnKennedy a kibol będzie pewnie jeszcze gorszy
1
@gumaz no ta komuna chyba nie taka zła jak ludzie ją znowu do władzy wybrali w 93'
2
27 powrót na Camp Nou. No i oby tym razem faktycznie tak było
4
@Kgorecki2500 choć akurat w podPiSywaniu to on jest niezły xdd
0
@JohnKennedy a ktoś odchodzi od nich z tych mocnych?
1
@Popitek12 na pewno "dobry odbiór Pedriego" to lepszy pleonazm
0
@JohnKennedy na pewno jak tenis umarł ale djoko by coś wygrał to też będzie cofnięcie decyzji
0
@Faro Balde Pau Inigo Kounde/Garcia
4
@NeroTFP1 najgorzej to miał Kolumb bo nawet nie dożył do swojego pokolenia
0
@Faro przecież było mówione że nie rozwiąże
0
@Faro ale jaką odprawę?
1
Kurde, że też drużynie nikt nie powiedział o tym jak Marek nie poleciał z nimi na swoje żądanie. Bo przecież sport o tym pisał...
7
@Arcybiskup a Tusk?
0
@Popitek12 wszystko zależy jak bardzo "jednym z" rozszerzysz Popi
0
@Criss18Barca najwięcej dymu to wtedy kwiatkowski narobił swoją nieudolnością xd
2
A najlepsze że słynna wypowiedź o dwóch bramkarza w składzie nadal jest prawdziwa przez problemy z rejestracją xd
3
Marek niby taki najgorszy ale jakoś zespół go wspiera. Kolejne podważenie doniesień kataloński mediów
2
@July_6_BcN i jest to też piosenka charli xcx