1

Crystal Palace nowa potęga w Europie

0

@marcin62 ale to nie było dośrodkowanie

0

@Encore oby nie bo jeszcze jakąś dobrą "6" real ściągnie

3

Sędzia tragiczny faktycznie wiemy to nie od dziś, ale jak przekręcił Celtę to nie pamiętam, by ćwiąkała postulował "zamrażarkę"

0

@RoberDzik o nie tylko nie obrażanie majestatu Argentyńczyków xddd

Co do reszty zgoda

2

A z takich istotnych wniosków to Garcia świetnie na przedpolu. Yamal natomiast imponująco fizycznie w pojedynkach wyglądał, w pierwszej połowie utrzymał się na nogach parę razy więcej niż się spodziewałem

0

To niezłe zero z tyłu xd

0

Ach ta angielska technika...

1

De Jong na środku obrony, aż się Koeman przypomina xd

1

@Shad0wK1ng znana bo go tu promujecie xd

0

@Bzyczekk Muriqi też nie chciał - tylko co z tego???

0

Ale brakowało człowiekowi tych emocji. Dobrze, że chociaż Euro było

2

To jest czerwona moim zdaniem. A faul zupełnie niepotrzebny

4

Jaki mamy realny czas gry, 10 minut? xd

2

@michaleu wielka zagadka

4

@blakkudium jak dla mnie oba są w porządku, nowy bardziej z duszą

4

@gumaz w jego oczach to wyższy niż victor wembanyama xd

1

@michal26 "Gwarancje" lepiej mieć, natomiast chodziło mi o to, że nawet przystąpienie Ukrainy do NATO może oznaczać, iż nikt nie kiwnie palcem przy powtórce z 2022

0

@michal26 dla nas jest straszakiem, dla usa głównym narzędziem imperializmu

0

@michal26 nie żeby coś ale nawet w NATO nie ma gwarancji żadnego frontu "W takiej sytuacji każdy z sojuszników udzieli pomocy zaatakowanemu państwu, podejmując działania, które UZNA ZA KONIECZNE"

4

@Faro ale jej Pimpuś JESZCZE nikogo nie ugryzł xd

0

@TR3YWAY znajomych nie, ale wymieniam się opiniami z ludźmi w komentarzach plus od jakiegoś czasu karta społeczność naprawdę jest rozbudowana

0

@TR3YWAY jako social media ja jeszcze używam yt, no ale w ramach innych aktywności jestem na Twitterze

0

@FcPortoFan1999 a to oczywiście

0

@gizmo dla tych co nie mieli na czym oprzeć swojej osobowości to pechowy ;)

0

@FcPortoFan1999 chyba angielską bo widzę u nas same potęgi dzisiaj w grze xd

0

Przynajmniej trawy nie trzeba kosić, bo nie daje rady rosnąć w takim upale

0

@FcPortoFan1999 najlepszy jest djokovic tylko mu się nie chce tak jak wiadomo kto powiedział

1

@Kapitan hawk śmiesznie się to zgrało z cłami od usa xd

0

@Astad czy oziębłość i dyktatura to nie są dwie zupełnie inne rzeczy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?