MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Crystal Palace nowa potęga w Europie
0
@marcin62 ale to nie było dośrodkowanie
0
@Encore oby nie bo jeszcze jakąś dobrą "6" real ściągnie
3
Sędzia tragiczny faktycznie wiemy to nie od dziś, ale jak przekręcił Celtę to nie pamiętam, by ćwiąkała postulował "zamrażarkę"
0
@RoberDzik o nie tylko nie obrażanie majestatu Argentyńczyków xddd
Co do reszty zgoda
2
A z takich istotnych wniosków to Garcia świetnie na przedpolu. Yamal natomiast imponująco fizycznie w pojedynkach wyglądał, w pierwszej połowie utrzymał się na nogach parę razy więcej niż się spodziewałem
0
To niezłe zero z tyłu xd
0
Ach ta angielska technika...
1
De Jong na środku obrony, aż się Koeman przypomina xd
1
@Shad0wK1ng znana bo go tu promujecie xd
0
@Bzyczekk Muriqi też nie chciał - tylko co z tego???
0
Ale brakowało człowiekowi tych emocji. Dobrze, że chociaż Euro było
2
To jest czerwona moim zdaniem. A faul zupełnie niepotrzebny
4
Jaki mamy realny czas gry, 10 minut? xd
2
@michaleu wielka zagadka
4
@blakkudium jak dla mnie oba są w porządku, nowy bardziej z duszą
4
@gumaz w jego oczach to wyższy niż victor wembanyama xd
1
@michal26 "Gwarancje" lepiej mieć, natomiast chodziło mi o to, że nawet przystąpienie Ukrainy do NATO może oznaczać, iż nikt nie kiwnie palcem przy powtórce z 2022
0
@michal26 dla nas jest straszakiem, dla usa głównym narzędziem imperializmu
0
@michal26 nie żeby coś ale nawet w NATO nie ma gwarancji żadnego frontu "W takiej sytuacji każdy z sojuszników udzieli pomocy zaatakowanemu państwu, podejmując działania, które UZNA ZA KONIECZNE"
4
@Faro ale jej Pimpuś JESZCZE nikogo nie ugryzł xd
0
@TR3YWAY znajomych nie, ale wymieniam się opiniami z ludźmi w komentarzach plus od jakiegoś czasu karta społeczność naprawdę jest rozbudowana
0
@TR3YWAY jako social media ja jeszcze używam yt, no ale w ramach innych aktywności jestem na Twitterze
0
@FcPortoFan1999 a to oczywiście
0
@gizmo dla tych co nie mieli na czym oprzeć swojej osobowości to pechowy ;)
0
@FcPortoFan1999 chyba angielską bo widzę u nas same potęgi dzisiaj w grze xd
0
Przynajmniej trawy nie trzeba kosić, bo nie daje rady rosnąć w takim upale
0
@FcPortoFan1999 najlepszy jest djokovic tylko mu się nie chce tak jak wiadomo kto powiedział
1
@Kapitan hawk śmiesznie się to zgrało z cłami od usa xd
0
@Astad czy oziębłość i dyktatura to nie są dwie zupełnie inne rzeczy?