4

@gumaz w sumie stanowski to chyba jedyny prawicowiec co się cieszy z tego rządu, bo o czym będzie nagrywał jakby pis wrócił do władzy xd

0

@PIWOSZ89 w zaliczaniu modelek raczej gorszy

0

patrząc na "planowanie" naszych to chyba i dobrze jednak go sprzedać i wrócić do 1:1, żeby się nie okazało, że przez jej brak stracimy kilku piłkarzy

1

@Eklerek na tym zdjęciu wygląda jakby miał się rozpłakać

0

@sergio5 ale skąd ty wziąłeś te pełnowartościowe posiłki z tych danych???

1

@michal26 tylko konfederacja nie mówi tylko o braku sojuszu i konflikcie interesów z Ukrainą tylko głównie szerzy ogrom kłamstw na temat samych Ukraińców w Polsce podsycając nastroje ksenofobiczne

1

@A4ron tylko przekaz telewizji to przekaz telewizji. a wpisy to powinieneś porównywać z mateckim, kowalskim i innymi mejzami

15

@Gaucho poj*bana jest ta asysta od Kounde

0

0

@TR3YWAY czyli wtedy w tej dyskusji o życiu w internecie nie żartowałeś xd

2

@Faro wada wzroku -10?

0

@Ku84fcb Gaitok z Białego Lotosu

4

niezłe oceny xd

5

@Encore wystarczy spojrzeć na @Danny Gaucho , gdyby nie był łysy na pewno by tych wszystkich statystyk nie pamiętał

0

@Czyhrynski nie żebym bronił białych, ale nie trzeba kogoś nienawidzić, żeby go wulgarnie wyzywać

9

@RosjaninBut a potem odbije się od jakiegoś ŚO Getafe z bebzonem xd

18

@Jakchcesz i tak jest lepiej niż przed wojną (a raczej przed inwazją w 22) gdzie np. prasa katolicka wskazywała Putina jako obrońcę tradycyjnych wartości w Europie xd

1

Trochę uderza to w słynne opinie o tym jak te kluby działają jak magnes nawet bez wielkich pieniędzy

1

@NeroTFP1 "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" jednak częściej jest mylone

0

@Aragorn33 ale jak to kibol jest słabym prezydentem?

4

@NeroTFP1 dobrze, że wymienili powody, żeby racjonalni wierzący mogli się sami przekonać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@JohnKennedy us open/inter - torino

0

@Pomimo27 ma być konferencja zaraz po Verattim

1

@Gary kiedyś niosłem dwie zgrzewki wody przez jakieś 6 km

0

@Kengo ale jak to przecież jude to taki spokojny i ułożony chłopak xd

3

@tbas u mnie w rodzinie jest to dość powszechne, także na jakiś spotkaniach czemu nie

0

@JohnKennedy Razem to są albo nie w zależności co sobie tam ustalili. Zdjęcie sugeruje to co najwyżej. A wiadomo jak piłkarzom idzie z monogamią xd

1

@michal26 Mam bardzo zróżnicowany gust (słucham praktycznie wszystkich gatunków) ale też długo nad tym myślałem i jedno słowo, które go może podsumować to intensywność. I to zarówno rozumiana bezpośrednio jak mocniejsze odmiany metalu czy edm/techno, ale także intensywność smutku, intensywność euforii, intensywność spokoju. Nie lubię utworów takich letnich, bez siły przekazu

0

@JohnKennedy ale co prawda? Tak to ona jest na zdjęciu xd

0

@ArterkHD ważniejsze są twoje odczucia niż sam czas, jeśli czujesz że naprawdę dobrze ją znasz to czas jest ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?