MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@gumaz w sumie stanowski to chyba jedyny prawicowiec co się cieszy z tego rządu, bo o czym będzie nagrywał jakby pis wrócił do władzy xd
0
@PIWOSZ89 w zaliczaniu modelek raczej gorszy
0
patrząc na "planowanie" naszych to chyba i dobrze jednak go sprzedać i wrócić do 1:1, żeby się nie okazało, że przez jej brak stracimy kilku piłkarzy
1
@Eklerek na tym zdjęciu wygląda jakby miał się rozpłakać
0
@sergio5 ale skąd ty wziąłeś te pełnowartościowe posiłki z tych danych???
1
@michal26 tylko konfederacja nie mówi tylko o braku sojuszu i konflikcie interesów z Ukrainą tylko głównie szerzy ogrom kłamstw na temat samych Ukraińców w Polsce podsycając nastroje ksenofobiczne
1
@A4ron tylko przekaz telewizji to przekaz telewizji. a wpisy to powinieneś porównywać z mateckim, kowalskim i innymi mejzami
15
@Gaucho poj*bana jest ta asysta od Kounde
0
@Hshdhrhdh @NeroTFP1 opinia?
0
@TR3YWAY czyli wtedy w tej dyskusji o życiu w internecie nie żartowałeś xd
2
@Faro wada wzroku -10?
0
@Ku84fcb Gaitok z Białego Lotosu
4
niezłe oceny xd
5
@Encore wystarczy spojrzeć na @Danny Gaucho , gdyby nie był łysy na pewno by tych wszystkich statystyk nie pamiętał
0
@Czyhrynski nie żebym bronił białych, ale nie trzeba kogoś nienawidzić, żeby go wulgarnie wyzywać
9
@RosjaninBut a potem odbije się od jakiegoś ŚO Getafe z bebzonem xd
18
@Jakchcesz i tak jest lepiej niż przed wojną (a raczej przed inwazją w 22) gdzie np. prasa katolicka wskazywała Putina jako obrońcę tradycyjnych wartości w Europie xd
1
Trochę uderza to w słynne opinie o tym jak te kluby działają jak magnes nawet bez wielkich pieniędzy
1
@NeroTFP1 "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" jednak częściej jest mylone
0
@Aragorn33 ale jak to kibol jest słabym prezydentem?
4
@NeroTFP1 dobrze, że wymienili powody, żeby racjonalni wierzący mogli się sami przekonać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@JohnKennedy us open/inter - torino
0
@Pomimo27 ma być konferencja zaraz po Verattim
1
@Gary kiedyś niosłem dwie zgrzewki wody przez jakieś 6 km
0
@Kengo ale jak to przecież jude to taki spokojny i ułożony chłopak xd
3
@tbas u mnie w rodzinie jest to dość powszechne, także na jakiś spotkaniach czemu nie
0
@JohnKennedy Razem to są albo nie w zależności co sobie tam ustalili. Zdjęcie sugeruje to co najwyżej. A wiadomo jak piłkarzom idzie z monogamią xd
1
@michal26 Mam bardzo zróżnicowany gust (słucham praktycznie wszystkich gatunków) ale też długo nad tym myślałem i jedno słowo, które go może podsumować to intensywność. I to zarówno rozumiana bezpośrednio jak mocniejsze odmiany metalu czy edm/techno, ale także intensywność smutku, intensywność euforii, intensywność spokoju. Nie lubię utworów takich letnich, bez siły przekazu
0
@JohnKennedy ale co prawda? Tak to ona jest na zdjęciu xd
0
@ArterkHD ważniejsze są twoje odczucia niż sam czas, jeśli czujesz że naprawdę dobrze ją znasz to czas jest ok