MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston w przeliczeniu na minuty mocny, 0 porażek chociażby
1
@mientusek1407 a to było jakieś ogłoszenie związku?
0
@Criss18Barca to albo najwięcej radości albo Polska piłka nożna xd
0
Co sądzicie o aferze Figo z przejściem do realu? Ten świński łeb to przesada czy powinien dostać powtórkę?
0
@Konradowskyy chyba ciężko abstrahować od tego w tej dyskusji
0
@CLS63AMG Oczywiście, że należy naprawić pozostałość po Wałęsie jaką jest rola ustrojowa prezydenta w Polsce żeby dopełnić spójność systemu parlamentarnego. No ale szanse na powodzenie są znikome
5
@NeroTFP1 ja w szoku
0
@Magneta nie przez przypadek powtarzają ich narracje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@KichuBlaugrana faktycznie to jest jakieś rozwiązanie, ale pytanie czy bardzo negatywny splot okoliczności doprowadzający do rozpadu waszego związku nie zmieniłby twojego podejścia/odczuć do tego tatuażu i może całego harrego pottera
0
@Gaucho widać nie tylko naszym chłopakom brakuje luzu
1
@barteq Iga Świątek bo przecież to nie hejterzy tylko konstruktywni krytycy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Hasszz generalnie dla mnie na minus (chyba że tatuaż jest powiązany z waszym związkiem ale to mocno nierozważne), ale nie jest to przepaść nie do zasypania
1
Meczyk zacny, oby Czeszka bez poważnego urazu
0
@Rifek Satysfakcję, a i to rzadko
2
Roman Abramowicz i Władimir Fishnet do zwolnienia. Erica Ten Hag powinien zostać zatrudniony przez Igę
1
@Lordzi Muchova ma fenomenalne umiejętności ale i na tym turnieju wysyłała ostrzeżenia o swoim stanie także raczej stawiam na Japonkę
2
@Rifek Oczywiście, że sprawdzam żeby wiedzieć gdzie element stawia granice
2
@Aragorn33 RFK i SN amerykański mogą pomóc w zasięgu federalnym
1
@barcanawieki w amerykańskim rynku to trump lepiej rozeznany xd
0
@Criss18Barca 37
0
@bartekvisca oby tak było ale nie sądzę
3
@BorzyKrzys zmiana przepisów albo maszyny do robienia deszczu potrzebne na wczoraj
0
@pride1899 oby łowy nie zabierały mu czasu na piłkę
2
Dobrze, że mamy Inigo co może awaryjnie zagrać na lewej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@paweldunajecfcb w związku radzieckim
1
@Arden nie tylko kostka a łącznie materiały nieprzepuszczalne
1
@Barca_Big_Moment kto wygra czy komu kibicuje? Bo wygra moim zdaniem Osaka a ja będę zadowolony niezależnie od wyniku, fajnie jakby dobry mecz zagrały.
9
@Kgorecki2500 nie polecam wrzucać świnek morskich do morza
7
Tytuł nie za bardzo pasuje skoro natura sytuacji jest zupełnie inna
0
@Popitek12 wszystko wina Bruno