0

@mekston w przeliczeniu na minuty mocny, 0 porażek chociażby

1

@mientusek1407 a to było jakieś ogłoszenie związku?

0

@Criss18Barca to albo najwięcej radości albo Polska piłka nożna xd

0

Co sądzicie o aferze Figo z przejściem do realu? Ten świński łeb to przesada czy powinien dostać powtórkę?

0

@Konradowskyy chyba ciężko abstrahować od tego w tej dyskusji

0

@CLS63AMG Oczywiście, że należy naprawić pozostałość po Wałęsie jaką jest rola ustrojowa prezydenta w Polsce żeby dopełnić spójność systemu parlamentarnego. No ale szanse na powodzenie są znikome

5

@NeroTFP1 ja w szoku

0

@Magneta nie przez przypadek powtarzają ich narracje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@KichuBlaugrana faktycznie to jest jakieś rozwiązanie, ale pytanie czy bardzo negatywny splot okoliczności doprowadzający do rozpadu waszego związku nie zmieniłby twojego podejścia/odczuć do tego tatuażu i może całego harrego pottera

0

@Gaucho widać nie tylko naszym chłopakom brakuje luzu

1

@barteq Iga Świątek bo przecież to nie hejterzy tylko konstruktywni krytycy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Hasszz generalnie dla mnie na minus (chyba że tatuaż jest powiązany z waszym związkiem ale to mocno nierozważne), ale nie jest to przepaść nie do zasypania

1

Meczyk zacny, oby Czeszka bez poważnego urazu

0

@Rifek Satysfakcję, a i to rzadko

2

Roman Abramowicz i Władimir Fishnet do zwolnienia. Erica Ten Hag powinien zostać zatrudniony przez Igę

1

@Lordzi Muchova ma fenomenalne umiejętności ale i na tym turnieju wysyłała ostrzeżenia o swoim stanie także raczej stawiam na Japonkę

2

@Rifek Oczywiście, że sprawdzam żeby wiedzieć gdzie element stawia granice

2

@Aragorn33 RFK i SN amerykański mogą pomóc w zasięgu federalnym

1

@barcanawieki w amerykańskim rynku to trump lepiej rozeznany xd

0

0

@bartekvisca oby tak było ale nie sądzę

3

@BorzyKrzys zmiana przepisów albo maszyny do robienia deszczu potrzebne na wczoraj

0

@pride1899 oby łowy nie zabierały mu czasu na piłkę

2

Dobrze, że mamy Inigo co może awaryjnie zagrać na lewej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@paweldunajecfcb w związku radzieckim

1

@Arden nie tylko kostka a łącznie materiały nieprzepuszczalne

1

@Barca_Big_Moment kto wygra czy komu kibicuje? Bo wygra moim zdaniem Osaka a ja będę zadowolony niezależnie od wyniku, fajnie jakby dobry mecz zagrały.

9

@Kgorecki2500 nie polecam wrzucać świnek morskich do morza

7

Tytuł nie za bardzo pasuje skoro natura sytuacji jest zupełnie inna

0

@Popitek12 wszystko wina Bruno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?