MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
6:0 z fatalnym rywalem na malutkim stadionie. Fajna ta 1 runda pucharu króla xd
0
Bernal Bernal Bernal (Flick ufam tobie)
0
Wiadomo słaba Valencia, ale świetny start naszych w drugiej połowie. Wszedł Rafa, a reszta wrzuciła wyższy bieg i od razu efekty
3
I jakim cudem Joan się tak nauczył grać nogami w fatalnym espanyolu?
1
@Jakchcesz ale Bayern Flicka wyjaśni w lm
0
Najbardziej mi brakuje pochłaniania pustej przestrzeni przez Balde. Martin miał parę razy dużo wolnego miejsca na skrzydle i nie podciąga.
0
@Herato patrząc na terminarz - nie
3
Czy na la bambie jest choć jeden kto się zna na typowaniu? xd
1
@maatiixx na Facebooku to generalnie dużo różnych odklejencow
0
Przehypowany ten Haaland xd
1
@macio_944 nie no ktoś kto twierdzi inaczej to ma coś nie tak z głową
0
@Herato szczególnie we francuskiej i niemieckiej powinno być więcej
1
@michaleu wiele drużyn, w jeden weekend tak z 4-8
1
@Gibbon_FCB akurat ta rejestracja to był fake, ale inne dane mogą sugerować tę opcję
0
@michal26 niech wygra lepszy, bez przekrętów marciniaka
0
@Kgorecki2500 największa beka jak wyjdzie że faktycznie go zabił prawicowiec
2
@LambiPL komunikacja, bliskość gór, niezniszczona starówka, siła ekonomiczna
1
@MYTO Kraków - dla mnie obok Trójmiasta jedyna opcja dużego miasta jaką biorę pod uwagę
1
jak to jest....pies szczeka przez całą noc, a karawana jedzie dalej
1
@krefi10 też właśnie do dillera dzwoniłem
0
@JohnKennedy pewnie poszedł na baby
0
@JohnKennedy ale mógłby być niedźwiedź albo niedźwiedzio-człowiek
0
@Filipem też myślałem, że to trochę kicz, a wyszło całkiem ok
12
@SelloutCrowd ale pamiętajmy, że dla Polski jest lepszy od kamali xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@JohnKennedy Ale mecz trwał 120 w tym w ostatniej minucie obie drużyny miały okazje na zamknięcie. "Występ przeceniany" od fana Lewego o gościu co walnął hat tricka w finale mś xd
3
@kosiarz92 w sensie do chlania?
0
rosyjski sławomir zalatuje hypokryzją
4
Masz piłę to nawalasz. I takie granie to rozumiem
1
@Kessie myślisz, że brakuje mu srebrnych medali? xd