0

6:0 z fatalnym rywalem na malutkim stadionie. Fajna ta 1 runda pucharu króla xd

0

Bernal Bernal Bernal (Flick ufam tobie)

0

Wiadomo słaba Valencia, ale świetny start naszych w drugiej połowie. Wszedł Rafa, a reszta wrzuciła wyższy bieg i od razu efekty

3

I jakim cudem Joan się tak nauczył grać nogami w fatalnym espanyolu?

1

@Jakchcesz ale Bayern Flicka wyjaśni w lm

0

Najbardziej mi brakuje pochłaniania pustej przestrzeni przez Balde. Martin miał parę razy dużo wolnego miejsca na skrzydle i nie podciąga.

0

@Herato patrząc na terminarz - nie

3

Czy na la bambie jest choć jeden kto się zna na typowaniu? xd

1

@maatiixx na Facebooku to generalnie dużo różnych odklejencow

0

Przehypowany ten Haaland xd

1

@macio_944 nie no ktoś kto twierdzi inaczej to ma coś nie tak z głową

0

@Herato szczególnie we francuskiej i niemieckiej powinno być więcej

1

@michaleu wiele drużyn, w jeden weekend tak z 4-8

1

@Gibbon_FCB akurat ta rejestracja to był fake, ale inne dane mogą sugerować tę opcję

0

@michal26 niech wygra lepszy, bez przekrętów marciniaka

0

@Kgorecki2500 największa beka jak wyjdzie że faktycznie go zabił prawicowiec

2

@LambiPL komunikacja, bliskość gór, niezniszczona starówka, siła ekonomiczna

1

@MYTO Kraków - dla mnie obok Trójmiasta jedyna opcja dużego miasta jaką biorę pod uwagę

1

jak to jest....pies szczeka przez całą noc, a karawana jedzie dalej

1

@krefi10 też właśnie do dillera dzwoniłem

0

@JohnKennedy pewnie poszedł na baby

0

@JohnKennedy ale mógłby być niedźwiedź albo niedźwiedzio-człowiek

0

@Filipem też myślałem, że to trochę kicz, a wyszło całkiem ok

12

@SelloutCrowd ale pamiętajmy, że dla Polski jest lepszy od kamali xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@JohnKennedy Ale mecz trwał 120 w tym w ostatniej minucie obie drużyny miały okazje na zamknięcie. "Występ przeceniany" od fana Lewego o gościu co walnął hat tricka w finale mś xd

3

@kosiarz92 w sensie do chlania?

0

rosyjski sławomir zalatuje hypokryzją

4

Masz piłę to nawalasz. I takie granie to rozumiem

1

@Kessie myślisz, że brakuje mu srebrnych medali? xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?