MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Taylor, Oliver idealnie by do Hiszpanii pasowali xd
0
@kemyt1995 jak to przecież wywalczył czerwoną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Oj brakuje Rafy w doskoku. Rashford to zupełnie nie to samo, plus nerwowe te jego decyzje
0
1:1 z jakimś tgv dramat. real to by się po nich przejechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale w sumie to ciekawe czemu Cubarsi
0
@beter2 myślisz, że problem Gaviego to za wolne wprowadzenie go do gry przez sztab? xd
1
@Bolton tzw. linearny zdobywca lm używając terminologii bokserskiej
6
Liga wiadomo już przegrana z Rayo, ale jak tutaj wygramy to wpada puchar od razu nie?
1
Tragedia co to ma być za skład. Flicka pomyliło
1
Czuć moc w potężnej wyjściowej "11". Wodzu Hansi prowadź do wygranej
2
@beter2 co najmniej jedna osoba na tamtym świecie ma inne zdanie xd
2
@Pawlak1992 ja po prostu jestem fanem stwierdzania faktów
5
@esem91 ale gdzie ta propaganda?
4
@Encore Zawsze fajnie się patrzy na boom danego sportu w jakimś kraju. Jak Islandia wokół euro 2016 np.
1
@4drian0 karma to jest dla psa
0
@LeoMessiiBarcaPepa możesz rozwinąć? bo nie mam pojęcia o czym piszesz.
2
@4drian0 To dosłownie nie ma na nic wpływu. Pozdrawiam
2
Coś czuję w kościach dzisiaj błąd Szczęsnego przy wyjściu na przedpole. Obym się mylił
1
@blakkudium i to jest data do zapamiętania
0
To niezły ten Mastodont
1
Sport: Erling Haaland wybrańcem @MessiForeverTheBest na przyszłe lato xd
1
Teraz dopiero widziałem akcję z walusiem na legii. A potem się dziwią, że Polaków się oskarża o współpracę z nazistami... Czekam tylko na reakcję prezydenta jak z maccabi xd
2
I prawidłowo. Lewy ewidentnie pasuje bardziej do zamkniętych spotkań, a tu będzie sporo miejsca raczej.
0
Już myślałem, że usunęli ten przepis.
0
Technika użytkowa gorsza chyba tylko od jego gry w odbiorze ;)
6
@Encore Rekin oni na pewno też będą grali wysoko
4
Cieszy też, że po powolnym starcie sezonu teraz intensywność wróciła do dawnego poziomu. Doliczony czas a nasi biegali ile fabryka dała
15
No niestety jesteśmy w kolejnej fazie cyklu
https://zapodaj.net/plik-njDJzn2Dyb
4
Ale marnuje te sytacje Ferran. Widać, że to nie jest dziewiątka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
HH trzyma swój tragiczny poziom. Masa mniejszych i większych decyzji zła dzisiaj. Ale to w końcu nie futbol tylko la liga xd