8

Auba strzela to przewrotką, a potem sieka salto.

2

No fajna ta trzecia połowa meczu z Nową Zelandią xd

0

@barcanawieki z tą kawiarnią to w sumie spoko, a of to pewnie faktycznie efekt odwrotny do zamierzonego

3

Kulesza dziś po meczu


2

@RobiS ale ty masz silną psychikę

0

@BulaKG nie wiem czy jako dolnoślązak @Kgorecki2500 0 zalicza się do mniejszości

0

@Popitek12 a jak Krystyna Rolando by zasiadł na ławce trenerskiej?

19

@Czyhrynski jak największy syf jak w Chelsea dobrze grał

2

@Kgorecki2500 u mnie dzisiaj też ale akurat własnej roboty z ananasem

1

@misterio I zakłada ona wchodzenie w odbyt Thanosa?

2

@PIWOSZ89 Zazwyczaj na krzywy ryj. Muszę mieć za co kupować dragi

1

@Kasy Ja tam piję tylko w dwóch przypadkach. Jak jest okazja i jak nie ma okazji

1

@misterio a wygrana z Hiszpanią

4

@Stinger_ PZPN dzisiaj obali pewnie z 10

0

A z 711 się śmiali, że z Owczarzami wtopił

1

@kulek22 Wysyp Owiec? No taka pora, że z hal schodzą

1

@Arkon Wszystko zależy w jakich kategoriach to rozpatrujesz. Np. w sprawczości to jest to najgorsza z tych opcji

1

Owce jednak górą

0

@Gacek5 Szczęsny > Dudek

0

I czeski kopciuszek wyrównuje

2

@Arkon Zupełnie nie. Generalnie jestem osobą mało ekspresyjną jeśli chodzi o emocje. Plus na co dzień zajmuję się polityką więc by mi śliny brakło

1

@Kgorecki2500 nie mają morza to wyspiarze to dla nich trudny rywal

1

@Arkon Raczej nie patrzę w tej kategorii na politykę. To nie są moi znajomi by lubienie odgrywało tutaj jakąś rolę.

2

@fejkenq 1. Real 2011 2. Bilbao 2015 3. Ankara Messi

0

@Kasy Nepal .

0

@svensonFCB będą bronić czystego konta jak niepodległości?

2

Chociaż w tym obszarze klub się trzyma swego

0

@Popitek12 ważne czy drip dobry a nie jakieś obyczajowe rozterki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?