MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie wiem czemu admini biorą jakieś grosze od jakiegoś betfana. Przecież wiadomo że prawdziwe pieniądze są u krypto buków jak stake.com. A wystarczy f1 oglądać
1
@Lionel_Messi10 oby plotki
3
@takisobiektos gotowi na oglądanie skrzydeł Turas-Kangurek Kao
0
@Gibbon_FCB dla mnie to jednak za duże wahania formy gość ma
0
@4drian0 dokładnie o starych fifach tego na pewno nie można powiedzieć xd
7
@Szymemdymek patrząc na formę Olmo i problemy Fermina to raczej jest jedna pozycja
5
Czyli trochę jak z Nico Williamsem. Wykorzystali przychylne okoliczności i groźbę rewolucji do ugrania tylko trochę więcej tortu.
10
@Rastafarnianin Ja ostatnio zostałem pobity, okradziony i zwyzywany od najgorszych. Na szczęście potem wyszedłem z domu
6
Przede wszystkim to te relacje na linii selekcjoner-Flick powinny być bardziej koncyliacyjne. Powinni się dogadywać bezpośrednio co do planowanych działań, a nie przerzucać oskarżeniami przez media.
0
@insp1re chodzi mi o najtańszą ofertę remontu
1
Teraz tylko czekać ile problemów i wad wyskoczy przez to że poszliśmy po taniości
4
A co jeśli Porto już nigdy nie straci punktów?
0
@Recha_0684 nie oni pierwsi, nie oni ostatni
2
@esem91 mieliśmy już jednego polityka (ten od palenia kota) co w to poszedł i wiemy jak to się skończyło
3
@MYTO to musisz jakiegoś 13-latka spytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@mrboom tak naprawdę to więcej było takich meczów, nawet z Rayo długimi fragmentami byliśmy gorsi
5
Ale dobrze, że nie graliśmy na KMŚ. Zespół wypoczęty i bez urazów
( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@ranger3120 to jeszcze wrzuć Rodriego za De Jonga, co się będziesz hamował xd
0
@tbas Tak naprawdę najgorzej to oni wyglądali z Aston Villą chyba jeśli chodzi o obraz gry i postawa Gigiego ich uratowała.
1
Wszystkim piszącym, żeby spojrzeć jak PSG zaczynało poprzedni sezon, polecam sprawdzić np. xg jakie generowali w tamtych spotkaniach - to głównie był u nich problem skuteczności.
0
@PaprykFCB psg jest z warszawy
0
@krefi10 za to z Chelsea i Totkami wyglądali fatalnie. Spokojnie sezon jest długi
1
Obraz gry obrazem gry, ale to co mnie niepokoi to braki w intensywności względem nawet meczu z Sociedad. A to powinno się w miarę zgadzać nawet przy brakach kadrowych (wiadomo są tacy też co z założenia nie biegają jak Lewy)
0
@karolpiłkarz oliver też pewnie ma podobne pytanie
0
Cały zespół siadł od 45', a niektórzy Bernala obwiniają xddd
1
Ale byłby Marek jechany za dostanie gola w "środek"
0
@kemyt1995 W piłce ważne co w sieci, a nie zasługi. Plus pamiętamy marciniaka
2
Dobrze, że mało kontuzji mamy xdd
3
Taylor, Oliver idealnie by do Hiszpanii pasowali xd
0
@kemyt1995 jak to przecież wywalczył czerwoną ( ͡° ͜ʖ ͡°)