0

Ja nie wiem czemu admini biorą jakieś grosze od jakiegoś betfana. Przecież wiadomo że prawdziwe pieniądze są u krypto buków jak stake.com. A wystarczy f1 oglądać

1

@Lionel_Messi10 oby plotki

3

@takisobiektos gotowi na oglądanie skrzydeł Turas-Kangurek Kao

0

@Gibbon_FCB dla mnie to jednak za duże wahania formy gość ma

0

@4drian0 dokładnie o starych fifach tego na pewno nie można powiedzieć xd

7

@Szymemdymek patrząc na formę Olmo i problemy Fermina to raczej jest jedna pozycja

5

Czyli trochę jak z Nico Williamsem. Wykorzystali przychylne okoliczności i groźbę rewolucji do ugrania tylko trochę więcej tortu.

10

@Rastafarnianin Ja ostatnio zostałem pobity, okradziony i zwyzywany od najgorszych. Na szczęście potem wyszedłem z domu

6

Przede wszystkim to te relacje na linii selekcjoner-Flick powinny być bardziej koncyliacyjne. Powinni się dogadywać bezpośrednio co do planowanych działań, a nie przerzucać oskarżeniami przez media.

0

@insp1re chodzi mi o najtańszą ofertę remontu

1

Teraz tylko czekać ile problemów i wad wyskoczy przez to że poszliśmy po taniości

4

A co jeśli Porto już nigdy nie straci punktów?

0

@Recha_0684 nie oni pierwsi, nie oni ostatni

2

@esem91 mieliśmy już jednego polityka (ten od palenia kota) co w to poszedł i wiemy jak to się skończyło

3

@MYTO to musisz jakiegoś 13-latka spytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@mrboom tak naprawdę to więcej było takich meczów, nawet z Rayo długimi fragmentami byliśmy gorsi

5

Ale dobrze, że nie graliśmy na KMŚ. Zespół wypoczęty i bez urazów
( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@ranger3120 to jeszcze wrzuć Rodriego za De Jonga, co się będziesz hamował xd

0

@tbas Tak naprawdę najgorzej to oni wyglądali z Aston Villą chyba jeśli chodzi o obraz gry i postawa Gigiego ich uratowała.

1

Wszystkim piszącym, żeby spojrzeć jak PSG zaczynało poprzedni sezon, polecam sprawdzić np. xg jakie generowali w tamtych spotkaniach - to głównie był u nich problem skuteczności.

0

@PaprykFCB psg jest z warszawy

0

@krefi10 za to z Chelsea i Totkami wyglądali fatalnie. Spokojnie sezon jest długi

1

Obraz gry obrazem gry, ale to co mnie niepokoi to braki w intensywności względem nawet meczu z Sociedad. A to powinno się w miarę zgadzać nawet przy brakach kadrowych (wiadomo są tacy też co z założenia nie biegają jak Lewy)

0

@karolpiłkarz oliver też pewnie ma podobne pytanie

0

Cały zespół siadł od 45', a niektórzy Bernala obwiniają xddd

1

Ale byłby Marek jechany za dostanie gola w "środek"

0

@kemyt1995 W piłce ważne co w sieci, a nie zasługi. Plus pamiętamy marciniaka

2

Dobrze, że mało kontuzji mamy xdd

3

Taylor, Oliver idealnie by do Hiszpanii pasowali xd

0

@kemyt1995 jak to przecież wywalczył czerwoną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?