MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
"Ten sędzia do zamrażarki" - wyślij
1
@Comentateiro potencjał ma ogromny, ale póki co widać problemy ze wpasowaniem się w ten poziom grania
1
@Gaucho w ostatnim klasyku dali lepszego nura
25
Tak się śmiejecie z tego 2-5, a przecież oni to odrobią w rewanżu. 90 minut na bernabeu to bardzo dużo czasu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@VegetaPolska przynajmniej masz żonę, żeby się wyżalić
0
Wygrana z Rayo i białymi. Może oni tylko derby powinni grać xd
0
I cyk manitka .
6
Fatalny ten Sorloth. Tylko jeden gol więcej od wartego pół miliarda Alvareza xd
2
Potężne Cremonense nadal bez porażki. A nie jakieś Pazy @Popitek12
0
@RosjaninBut Czas na wyczarowanie Busquetsa 3.0
0
@norbi77 w eleven jest tylko trochę lepiej
0
No przy dobrym starcie beniaminków w tym sezonie kto wie czy nie ma opcji spadku man utd. Pytanie ile Portugalczyka będą trzymać i kto zamiast niego (oby Southgate dla fabuły xd)
0
Ciekawe na ile gotowy jest Baena bo z tym składem to nie wiem jaką taktykę by musiał Simeone ogarnąć by coś z tego było dzisiaj
0
@Dankho94isback środek obrony może jako, że i my i real mamy go trochę w przebudowie
5
To za tydzień pewnie manzano xd
2
Skoro Leverkusen odrzucone to ciekawe czy Generał by wziął United bez okna
0
Tę kadrę też Probierz trenuje?
0
No to wyjazd na ten lepszy real już za nami
0
@Gibbon_FCB nie wiem czy stać nas na amortyzację w naszym położeniu xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest jakaś remontada nasza ostatnio bez bramki Erica?
1
@Pomimo27 oh my god też od angielskich czasami leci, więc może to coś w tym stylu
2
Xavi już zaciera rączki
0
Ciężko coś wykombinować na taki autobus, Lewy niby może pomóc do gry głową ale poza tym to na ławce nie mamy jakiś magików, bardziej to Olmo czy Ferran powinni pasować do tego grania
0
@Filipem Najgorzej Casado
3
Nerwy trochę jakby to nasi byli beniaminkiem xd
1
@Smrodek nie i nie mam zamiaru przez kilka najbliższych lat, właśnie cieszę się na zamknięcie rozwoju eu4 i zagranie chociaż raz każdą fajną nacją
1
@Sulimo
Total war Warhammer 3
Europa Universalis IV
Civ 5
Nostalgia heroes 5
1
Wydrukowany wolny pośredni, taktyka tysiąca i jednej wrzutki
Gdzieś już to widziałem...
0
@RoberDzik rządowych chyba najbardziej, więc rządowych polski także, podium pewnie uzupełnia getafe