MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Smrodek nie i nie mam zamiaru przez kilka najbliższych lat, właśnie cieszę się na zamknięcie rozwoju eu4 i zagranie chociaż raz każdą fajną nacją
1
@Sulimo
Total war Warhammer 3
Europa Universalis IV
Civ 5
Nostalgia heroes 5
1
Wydrukowany wolny pośredni, taktyka tysiąca i jednej wrzutki
Gdzieś już to widziałem...
0
@RoberDzik rządowych chyba najbardziej, więc rządowych polski także, podium pewnie uzupełnia getafe
0
Borek to nigdy za bystry nie był, ale chociaż potrafił emocje meczu oddać. Dzisiaj nie ma ani tego, ani tego xd
2
@misterio wiem ty to pewnie jeździsz tak szybko, że przez efekt Dopplera widzisz czerwone światła jako zielone
33
@Popitek12 350, ale bezpiecznie
4
Jak dobrze, że tego Casado nie sprzedaliśmy xd
0
@Keson zarówno Rodri i jak Pedri (a i pewnie Vitinha) "pokazują" swoją jakość/znaczenie niesamowicie gdy ich nie ma na boisku. U nas najbardziej było to widoczne w rewanżu z bvb i w pucharze z Atletico jak Kanaryjczyk zszedł już
0
@Aragorn33 jakby połączyć ich cechy wiodące to można by stworzyć naprawdę wybitnego piłkarza, a tak to obaj mają swoje wady i zalety
3
@Safrani Masz rację, acz niestety wojsko słynie z ogromnego marnowania pieniędzy, w usa potrafi to osiągać naprawdę przerażające rozmiary
5
@Safrani Jednak pamiętajmy że może mają skrajne poglądy, ale za to znają się na ekonomii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@prokofiew nie wiem oglądałem Napoli
7
Mądrej to miło posłuchać
#Pedri2026
2
Są w tobie dwa wilki. Jeden mówi, że bojkot gali przez real to duży skandal, a drugi, że ten plebiscyt nie ma żadnego znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
A taki ładny był w Dortmundzie...
0
Ma ktoś tę przeróbkę o Dembele z muzyką Rubika?
1
@escarabajo tylko czekać jak wrzucą fejura z fejsa o tym xdd
0
"Ousmane Dembele is poised to miss the Clasico after being sent off for telling referee Mateu Lahoz he was "very bad"
Z cyklu Cytaty Wielkich Ludzi
0
Czyli Rodri gdyby nie te kilka ważnych goli to pewnie też by nie miał na co liczyć mimo nieprawdopodobnego sezonu xd
1
Ale to trochę dziwny system żeby pierwszemu dawać dwie jedynki
3
To teraz jeszcze poproszę Złotą Piłkę dla Rafy i ogłoszenie zaległej dla Lewego i można zaczynać ramblowe igrzyska
2
Ale Casado to ja bym dał czerwoną
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Myślicie że taki Fati na ławce pisał do innych złe godziny treningów w zeszłym sezonie na zasadzie "a może się uda" ? xd
5
Wygrana Rafy to byłoby złoto jeśli chodzi o content na la bambie xd
0
@Herato Busquets to najlepszy ŚPD w historii, Rodri ma szansę podjąć rękawice
0
Chelsea robi wszystko by zostawili Amorina xd
2
@fart ja tam w normalnej rozmowie czasem proszę kogoś żeby trzy razy powtórzył więc przy stresie to na pewno można źle usłyszeć
18
@Popitek12 może przestań chodzić nago na siłkę
9
Najlepsze oddanie moich uczuć w ostatnich miesiącach
https://zapodaj.net/plik-05dtvGQNzL