1

@Smrodek nie i nie mam zamiaru przez kilka najbliższych lat, właśnie cieszę się na zamknięcie rozwoju eu4 i zagranie chociaż raz każdą fajną nacją

1

@Sulimo
Total war Warhammer 3
Europa Universalis IV
Civ 5

Nostalgia heroes 5

1

Wydrukowany wolny pośredni, taktyka tysiąca i jednej wrzutki
Gdzieś już to widziałem...

0

@RoberDzik rządowych chyba najbardziej, więc rządowych polski także, podium pewnie uzupełnia getafe

0

Borek to nigdy za bystry nie był, ale chociaż potrafił emocje meczu oddać. Dzisiaj nie ma ani tego, ani tego xd

2

@misterio wiem ty to pewnie jeździsz tak szybko, że przez efekt Dopplera widzisz czerwone światła jako zielone

33

@Popitek12 350, ale bezpiecznie

4

Jak dobrze, że tego Casado nie sprzedaliśmy xd

0

@Keson zarówno Rodri i jak Pedri (a i pewnie Vitinha) "pokazują" swoją jakość/znaczenie niesamowicie gdy ich nie ma na boisku. U nas najbardziej było to widoczne w rewanżu z bvb i w pucharze z Atletico jak Kanaryjczyk zszedł już

0

@Aragorn33 jakby połączyć ich cechy wiodące to można by stworzyć naprawdę wybitnego piłkarza, a tak to obaj mają swoje wady i zalety

3

@Safrani Masz rację, acz niestety wojsko słynie z ogromnego marnowania pieniędzy, w usa potrafi to osiągać naprawdę przerażające rozmiary

5

@Safrani Jednak pamiętajmy że może mają skrajne poglądy, ale za to znają się na ekonomii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@prokofiew nie wiem oglądałem Napoli

7

Mądrej to miło posłuchać
#Pedri2026

2

Są w tobie dwa wilki. Jeden mówi, że bojkot gali przez real to duży skandal, a drugi, że ten plebiscyt nie ma żadnego znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

A taki ładny był w Dortmundzie...

0

Ma ktoś tę przeróbkę o Dembele z muzyką Rubika?

1

@escarabajo tylko czekać jak wrzucą fejura z fejsa o tym xdd

0

"Ousmane Dembele is poised to miss the Clasico after being sent off for telling referee Mateu Lahoz he was "very bad"
Z cyklu Cytaty Wielkich Ludzi

0

Czyli Rodri gdyby nie te kilka ważnych goli to pewnie też by nie miał na co liczyć mimo nieprawdopodobnego sezonu xd

1

Ale to trochę dziwny system żeby pierwszemu dawać dwie jedynki

3

To teraz jeszcze poproszę Złotą Piłkę dla Rafy i ogłoszenie zaległej dla Lewego i można zaczynać ramblowe igrzyska

2

Ale Casado to ja bym dał czerwoną
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Myślicie że taki Fati na ławce pisał do innych złe godziny treningów w zeszłym sezonie na zasadzie "a może się uda" ? xd

5

Wygrana Rafy to byłoby złoto jeśli chodzi o content na la bambie xd

0

@Herato Busquets to najlepszy ŚPD w historii, Rodri ma szansę podjąć rękawice

0

Chelsea robi wszystko by zostawili Amorina xd

2

@fart ja tam w normalnej rozmowie czasem proszę kogoś żeby trzy razy powtórzył więc przy stresie to na pewno można źle usłyszeć

18

@Popitek12 może przestań chodzić nago na siłkę

9

Najlepsze oddanie moich uczuć w ostatnich miesiącach
https://zapodaj.net/plik-05dtvGQNzL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?