1

@gumaz chyba jej kochankowie

3

@Konradowskyy Kiedyś badacze znaleźli człowieka z najniższym IQ. Problemem było jednak to że nie potrafił nawet mówić. Po wielu latach pracy udało się go nauczyć. Jego pierwsze słowa to
"Mamy 15 LM"

1

@mrboom No na pewno nie jest to dziwniejsze. Ale dlaczego dla ciebie jest? Sama kwestia liczb/prawdopodobieństwa?

3

@prokofiew "In 2023, the latest full year with available data, nearly 47,000 people died from gun violence in the U.S., according to the Pew Research Center analysis of CDC data"

"Zawsze trafi się ten jeden"

xd

3

@mrboom nie żeby mnie to obchodziło ale czemu to takie dziwne dla ciebie choć sam zakładałeś opcję homo?

0

@Faro dobrze, że tutaj nie hejtuje się naszych piłkarzy bez powodu
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Szmulek ale napisałeś też o jakimś kroku wstecz. Wstecz w stosunku do czego?

8

@Szmulek No ale to takie gadanie głupot. Te rzeczy mają na ciebie wplyw bo o nich się dowiedziałeś, ale przecież świat jest pełen przemocy i to w zasadzie nieprzerwanie.

9

@JohnKennedy wejście do UE to był mega gamechanger

0

@D10SLEO Jak dla mnie dyskuyjne stwierdzenie (przede wszystkim co do tego co oznacza słowo pogląd) ale mój post nie jest o tym, a o bardzo popularnym i u nas "o zmarłych albo dobrze albo wcale"

0

@Szklaner "święto" xddd

0

I teraz się zacznie mówienie jak wspaniałym był człowiekiem. Tylko dziękować losowi, że się nie urodziło w USA

0

@JanuszKorwinMikke Azjatki ale to trochę zrozumiałe biorąc pod uwagę przewagę liczebną

1

@BulaKG przecież stopy to chyba najbardziej odrażająca ludzka część

1

@MirusAmisz ja najwięcej mam w europie universalis to chyba się spóźniłem tak z dwa wieki co najmniej

1

@norbi77 dla mnie już pierwszy był słaby, bo niby czemu Wednesday miałaby chcieć ocalić szkołę? Twórcy mocno rozmyli się z postacią z oryginału

0

@agaFCB Karma nie istnieje, ale co tam ci pozwala spać po nocach. Dlatego, że nie istnieje moim zdaniem w większości przypadków jest ok życzyć komuś jak najgorzej. A teraz daj jakieś szczegóły ;)

0

@tomek8756 Z robiącą solo content na pewno, w innym wypadku to zależy mocno od okoliczności

1



Wie ktoś który to Tier? 1️⃣?

2

@Faro twoje posty to może są "o piłce" natomiast ich tematem jest twojego ego co najwyżej xd

0

@BorzyKrzys no niestety tylko dla oczu w mojej opinii

2

@Aragorn33 może stanowski nie zna się na sporcie, ale za to na polityce też nie xd

1

@Czajka90 omlet po londyńsku - nie mój ulubiony ale takie top2 dla mnie

3

@Konradowskyy dobrze, że w Polsce nie mamy takich przypadków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kgorecki2500 Silksong też miał być martwy, może się uda kiedyś

0

@Destroyer_of_Worlds ale przecież izrael najgłośniej krzyczy jak to jest atakowany ze wszystkich stron, chyba że sugerujesz atak odwetowy na Rosję xdd

1

@Comentateiro Przynajmniej moderacja jest konsekwentna i wszystkim kasuje za te same przewinienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Stinger_ postać znana to nie może się wychylać, za duże ryzyko

16

Komunikaty prezydenta, premiera, informacje z NATO. A co z jakimiś solidnymi źródłami? Czy mamy już opinię Najmana?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?