MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PIWOSZ89 W sumie Lewy chyba w tym sezonie na początku
4
A co jeśli te wszystkie nasze problemy w tym sezonie to te przewidywania modeli symulacyjnych @FabianekMrozek ?
0
@Encore no Francja na razie to nie przekonuje
2
@gumaz niektórzy ze sprzedaży "znalezionych" rowerów
3
@LeszekFCB Główna baza wyborców Republikanów to Ewangelikanie, którzy wierzą że do zbawienia potrzebują ziemi świętej w rękach Żydów. Główna baza amerykańskiego imperializmu na Bliskim Wschodzie to izrael.
1
Jeśli mówimy o transferze napastnika to ja bym brał tego De Jonga z Porto. W Holandii w ostatnich sezonach mocne obajwienie ;)
1
@macio_944 Tak samo było z transferami (np. po transferze Griezmana nadal media grzały temat Neymara) dopóki cyrki z rejestracją nie zabiły tematu. Choć niektórzy nadal próbują jak ten temat alvareza
1
@Stinger_ to tylko piłka reprezentacyjna więc jak złapią momentum w fazie grupowej to kto wie, ale na pewno nie będą głównym faworytem
14
@cules100pro 5-2, gdyby nie czerwona to bylibyśmy świadkami historii moim zdaniem
3
Wychodzi, że na "9" chyba znowu Fabregas
4
@Safrani albo dla chorych dzieci
1
@Kozinho. Inteligencji może nie ma, ale niektórzy mocno boty przypominają. Z @Borneo na czele
3
Ja pozdrawiam ramblowiczów z Alpha Centauri b i Międzynarodowej Stacji Kosmicznej
0
@FcPortoFan1999 i uratować kariery niektórym
0
@tomek8756 już w 2034 pewnie będzie 128 drużyn także kto wie xd
0
A mówiłem, że branie z ligi portugalskiej się często flopami kończy
0
@tomek8756 zależy od pracy
1
@Kgorecki2500 nie jest
5
@paweldunajecfcb Jeśli chodzi o rozstanie to mi zawsze pomaga spędzanie czasu z rodziną/znajomymi tak, żeby nie mieć za dużo czasu na siedzenie samemu z myślami. A co do perspektywy długoterminowej to na pewno nie powinno się myśleć w kategoriach absolutnych i fatalistycznych. Zamiast tego trzeba się skupiać na kolejnych etapach, które prowadzą do naszego celu. Cieszyć się każdą fazą budowania relacji.
2
@Kasy Sprzedać, ambasada i optymizm
1
@Konradowskyy Póki miały konkurencję do zajechania to streamingi szły na straty. Teraz sobie odbijają
0
@Destroyer_of_Worlds Mam tylko nadzieję, że nie używasz słowa premier bo w naszym ustroju nie ma tak nazwanej funkcji.
5
@dmcteam dopisz mnie do testamentu
6
@Popitek12 Najgorsze to ciepłe piwo
3
@Bolton i nawet maester Aemon jest z nami @Comentateiro
6
@gumaz tylko sprawdzał czy krata w konfesjonale przykręcona
1
@Criss18Barca chyba tylko Galata
0
@damianex10 też nie lubię, szczególnie w lesie nic nie widać
2
@Kessie Dobrze się spisuje bo to nowy. Stary gdzieś zaginął jak byłem na wakacjach w Sosnowcu
1
@gumaz Dwukrotnie