0

@PIWOSZ89 W sumie Lewy chyba w tym sezonie na początku

4

A co jeśli te wszystkie nasze problemy w tym sezonie to te przewidywania modeli symulacyjnych @FabianekMrozek ?

0

@Encore no Francja na razie to nie przekonuje

2

@gumaz niektórzy ze sprzedaży "znalezionych" rowerów

3

@LeszekFCB Główna baza wyborców Republikanów to Ewangelikanie, którzy wierzą że do zbawienia potrzebują ziemi świętej w rękach Żydów. Główna baza amerykańskiego imperializmu na Bliskim Wschodzie to izrael.

1

Jeśli mówimy o transferze napastnika to ja bym brał tego De Jonga z Porto. W Holandii w ostatnich sezonach mocne obajwienie ;)

1

@macio_944 Tak samo było z transferami (np. po transferze Griezmana nadal media grzały temat Neymara) dopóki cyrki z rejestracją nie zabiły tematu. Choć niektórzy nadal próbują jak ten temat alvareza

1

@Stinger_ to tylko piłka reprezentacyjna więc jak złapią momentum w fazie grupowej to kto wie, ale na pewno nie będą głównym faworytem

14

@cules100pro 5-2, gdyby nie czerwona to bylibyśmy świadkami historii moim zdaniem

3

Wychodzi, że na "9" chyba znowu Fabregas

4

@Safrani albo dla chorych dzieci

1

@Kozinho. Inteligencji może nie ma, ale niektórzy mocno boty przypominają. Z @Borneo na czele

3

Ja pozdrawiam ramblowiczów z Alpha Centauri b i Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

0

@FcPortoFan1999 i uratować kariery niektórym

0

@tomek8756 już w 2034 pewnie będzie 128 drużyn także kto wie xd

0

A mówiłem, że branie z ligi portugalskiej się często flopami kończy

0

@tomek8756 zależy od pracy

1

@Kgorecki2500 nie jest

5

@paweldunajecfcb Jeśli chodzi o rozstanie to mi zawsze pomaga spędzanie czasu z rodziną/znajomymi tak, żeby nie mieć za dużo czasu na siedzenie samemu z myślami. A co do perspektywy długoterminowej to na pewno nie powinno się myśleć w kategoriach absolutnych i fatalistycznych. Zamiast tego trzeba się skupiać na kolejnych etapach, które prowadzą do naszego celu. Cieszyć się każdą fazą budowania relacji.

2

@Kasy Sprzedać, ambasada i optymizm

1

@Konradowskyy Póki miały konkurencję do zajechania to streamingi szły na straty. Teraz sobie odbijają

0

@Destroyer_of_Worlds Mam tylko nadzieję, że nie używasz słowa premier bo w naszym ustroju nie ma tak nazwanej funkcji.

5

@dmcteam dopisz mnie do testamentu

6

@Popitek12 Najgorsze to ciepłe piwo

3

@Bolton i nawet maester Aemon jest z nami @Comentateiro

6

@gumaz tylko sprawdzał czy krata w konfesjonale przykręcona

1

@Criss18Barca chyba tylko Galata

0

@damianex10 też nie lubię, szczególnie w lesie nic nie widać

2

@Kessie Dobrze się spisuje bo to nowy. Stary gdzieś zaginął jak byłem na wakacjach w Sosnowcu

1

@gumaz Dwukrotnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?