MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A pisałem, że to co sędziowie nam zabrali oddadzą realowi xd
0
@FcPortoFan1999 na europejskich puch...
1
Ahhh, słuchać pana Leszka to miód na moje oczy.
3
@misterio wiceprezydent uefa w pełnej krasie
4
Ale takie najbardziej w stylu man utd to byłoby teraz takie 0-4 z Brighton xd
0
@4Fabregas4 Kane coś wygrał z kadrą???
1
@BorzyKrzys Ale podziękować trzeba też trenerom. Klasyki ery Pep-Jose to było to
https://zapodaj.net/plik-cnQ9AcCBwj
3
@Kessie Ty też byś się przydał za tydzień
2
Bestia wstała xd
1
@RoberDzik Ewentualnie z espanyolem jeśli tylko ci drudzy mają szansę na spadek
0
@4Fabregas4 Kompilację podnoszonych trofeów?
3
@4Fabregas4 Może w końcu to jak kane jest chwalony sprawi, że i Lewego się doceni
0
@Sysia11 Jak to przecież tak go w niebiosa wynosiliście?
9
Tak się śmiejecie z tego Wirtza, a u nas Mascherano też miał kiedyś takie statystyki.
0
@barteq żadne solidne media nie potwierdziły tej informacji o klauzuli. Inigo odszedł dla zwolnienia FFP i BYĆ MOŻE dlatego że uznał że nie da rady
0
@Herato ja tam jestem fanem "wrzutek" Kerkeza
2
@michaleu Przecież to jest obiektywnie zabawne. To właśnie trzeba być fanem live żeby tego nie docenić
2
Kudłacz niech się umawia do fryzjera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Popitek12 trzech takich ulanców i to po trzy razy?
0
@Robert_Kubica to niezły stary
0
@FcPortoFan1999 Aok Ateny?
0
@damian16161212 nie nie nie. Za każdą część
3
@Popitek12 i miała na imię Marcin?
1
@Comentateiro Onana w Turcji też dobrze wypada
1
@kanver_ Tzw. zagraniczny szrot
0
To co Andrzej slot do legii?
2
@Kozinho. A manzano tuż za nim
1
Piątkowski widzę mocny atak na mvp
0
@adamek20151 póki co isak, ale poczekajmy
0
Ten wielki mistrz Anglii to gra na biało w tym meczu nie?