2

A pisałem, że to co sędziowie nam zabrali oddadzą realowi xd

0

@FcPortoFan1999 na europejskich puch...

1

Ahhh, słuchać pana Leszka to miód na moje oczy.

3

@misterio wiceprezydent uefa w pełnej krasie

4

Ale takie najbardziej w stylu man utd to byłoby teraz takie 0-4 z Brighton xd

0

@4Fabregas4 Kane coś wygrał z kadrą???

1

@BorzyKrzys Ale podziękować trzeba też trenerom. Klasyki ery Pep-Jose to było to
https://zapodaj.net/plik-cnQ9AcCBwj

3

@Kessie Ty też byś się przydał za tydzień

2

Bestia wstała xd

1

@RoberDzik Ewentualnie z espanyolem jeśli tylko ci drudzy mają szansę na spadek

0

@4Fabregas4 Kompilację podnoszonych trofeów?

3

@4Fabregas4 Może w końcu to jak kane jest chwalony sprawi, że i Lewego się doceni

0

@Sysia11 Jak to przecież tak go w niebiosa wynosiliście?

9

Tak się śmiejecie z tego Wirtza, a u nas Mascherano też miał kiedyś takie statystyki.

0

@barteq żadne solidne media nie potwierdziły tej informacji o klauzuli. Inigo odszedł dla zwolnienia FFP i BYĆ MOŻE dlatego że uznał że nie da rady

0

@Herato ja tam jestem fanem "wrzutek" Kerkeza

2

@michaleu Przecież to jest obiektywnie zabawne. To właśnie trzeba być fanem live żeby tego nie docenić

2

Kudłacz niech się umawia do fryzjera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Popitek12 trzech takich ulanców i to po trzy razy?

0

@Robert_Kubica to niezły stary

0

@FcPortoFan1999 Aok Ateny?

0

@damian16161212 nie nie nie. Za każdą część

3

@Popitek12 i miała na imię Marcin?

1

@Comentateiro Onana w Turcji też dobrze wypada

1

@kanver_ Tzw. zagraniczny szrot

0

To co Andrzej slot do legii?

2

@Kozinho. A manzano tuż za nim

1

Piątkowski widzę mocny atak na mvp

0

@adamek20151 póki co isak, ale poczekajmy

0

Ten wielki mistrz Anglii to gra na biało w tym meczu nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?