MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@July_6_BcN Dorosłość przychodzi wtedy gdy cieszysz się przy zmianie czasu na letni bo co to godzina snu dla wieczornego Słońca. Starość zaczyna się wtedy gdy przestajesz wchodzić w kłótnie na la bambie.
14
@szela1899 Carvahal to nawet PO przegranym meczu się napinał
0
@PatrychoO Nie no szanujmy się.
Nie słucham Podsiadło
2
@barcelonaLM Siemanko witajcie w mojej k-
u*wa izrael nielegalnie okupuje tereny Palestyny dokonując przy tym ludobójstwa a usa tylko ich wspiera
0
@kanver_ Tylko podałeś dwa przykłady z klubem ze świetną akademią i drugim z ogromnym przemiałem piłkarzy. W united nie ma ani tego ani tego (gdzieś tam czytałem że piłkarz spędza tam średnio 4,5 sezonu)
3
@kanver_ Piszesz tak jakby tych piłkarzy bocian przynosił xd
0
@Criss18Barca Wstyd to za mocne słowo, ale oczywiście że dobieram słuchaną muzykę do swojego otoczenia. Wyłączając jakiś najbliższych przyjaciół przy których słucham całego spektrum mojego gustu.
7
Real madryt? Przecież naczelny molestujący mówił o rakowie xd
2
@Jakchcesz Raczej to drugie.
"Detonacja ta doprowadziła do największej katastrofy ekologicznej wywołanej próbnym wybuchem jądrowym na świecie."
19
Ale nie rozumiecie. Jak Yamal rzuca coś na luzie w programie rozrywkowym to jest wstyd dla całej Barcelony łącznie z radą miasta. Jak klubowa telewizja real madryt tv co chwila wrzuca materiały propagandowe atakując kolejnych sędziów to jest wolność słowa xd
2
@michal26 Takie sondaże "poza sezonem" są niewiele warte (badawczo bo propagandowo to oczywiście tak). Masz coś więcej informacji o tej zmianie metodyki CBOS?
0
@VeB 1899 Ale co nasze problemy finansowe mają wspólnego z pechem?
0
@KrychaFCB Ambasada powinna po nim jechać bo podobno trzeba być cichym i skromnym przed meczem
1
@Giwera klasycznie najpierw odmrażanie Mariah a potem Maryli
0
@MesQueUnClub_87 "ukryty"
3
@Pawlak1992 Jest to drużyna z Giblartaru z półamatorami w składzie. Także kompromitacja wielka jeśli chodzi o polskie występy w pucharach. Gorsza była tylko legia z Dudelange bo tam był dwumecz, w tym porażka u siebie.
0
@damian16161212 a poza Francją jest homofobem?
5
@Comentateiro Van Dijk grał u nas???
3
@BorzyKrzys @Comentateiro i tak zapomni, że wziął ślub
1
@BorzyKrzys @Eklerek tożsamość ci kradną
0
Tak pisaliście o tych rezerwowych, ale jak dla mnie to w pierwszej lepiej grali xd
2
@EvenepoelRemco00 nie chcą żebyś ich liczbą kont przegonił
1
@A4ron w historii historii może jeszcze...
0
A mówił Sa Pinto, że Gibraltar to nie jest łatwy teren
0
Lech chyba miał Dudelange z legią przed meczem puszczone xd
6
@Encore Haaland to jest jeden z tych chłopaków, którym luzu nie brakuje
2
@FcPortoFan1999 Na zagranie w następnym euro w Niemczech mają takie same szanse xd
3
@Lanosss chce jeszcze zagrać na euro w Niemczech chyba
0
@Criss18Barca Nie mogłeś poszukać innej hali o podobnej pojemności w bliskim czasie? xd
4
@Rastafarnianin Ja pierd*lę