4

@July_6_BcN Dorosłość przychodzi wtedy gdy cieszysz się przy zmianie czasu na letni bo co to godzina snu dla wieczornego Słońca. Starość zaczyna się wtedy gdy przestajesz wchodzić w kłótnie na la bambie.

14

@szela1899 Carvahal to nawet PO przegranym meczu się napinał

0

@PatrychoO Nie no szanujmy się.

Nie słucham Podsiadło

2

@barcelonaLM Siemanko witajcie w mojej k-

u*wa izrael nielegalnie okupuje tereny Palestyny dokonując przy tym ludobójstwa a usa tylko ich wspiera

0

@kanver_ Tylko podałeś dwa przykłady z klubem ze świetną akademią i drugim z ogromnym przemiałem piłkarzy. W united nie ma ani tego ani tego (gdzieś tam czytałem że piłkarz spędza tam średnio 4,5 sezonu)

3

@kanver_ Piszesz tak jakby tych piłkarzy bocian przynosił xd

0

@Criss18Barca Wstyd to za mocne słowo, ale oczywiście że dobieram słuchaną muzykę do swojego otoczenia. Wyłączając jakiś najbliższych przyjaciół przy których słucham całego spektrum mojego gustu.

7

Real madryt? Przecież naczelny molestujący mówił o rakowie xd

2

@Jakchcesz Raczej to drugie.
"Detonacja ta doprowadziła do największej katastrofy ekologicznej wywołanej próbnym wybuchem jądrowym na świecie."

19

Ale nie rozumiecie. Jak Yamal rzuca coś na luzie w programie rozrywkowym to jest wstyd dla całej Barcelony łącznie z radą miasta. Jak klubowa telewizja real madryt tv co chwila wrzuca materiały propagandowe atakując kolejnych sędziów to jest wolność słowa xd

2

@michal26 Takie sondaże "poza sezonem" są niewiele warte (badawczo bo propagandowo to oczywiście tak). Masz coś więcej informacji o tej zmianie metodyki CBOS?

0

@VeB 1899 Ale co nasze problemy finansowe mają wspólnego z pechem?

0

@KrychaFCB Ambasada powinna po nim jechać bo podobno trzeba być cichym i skromnym przed meczem

1

@Giwera klasycznie najpierw odmrażanie Mariah a potem Maryli

0

@MesQueUnClub_87 "ukryty"

3

@Pawlak1992 Jest to drużyna z Giblartaru z półamatorami w składzie. Także kompromitacja wielka jeśli chodzi o polskie występy w pucharach. Gorsza była tylko legia z Dudelange bo tam był dwumecz, w tym porażka u siebie.

0

@damian16161212 a poza Francją jest homofobem?

5

@Comentateiro Van Dijk grał u nas???

3

@BorzyKrzys @Comentateiro i tak zapomni, że wziął ślub

1

@BorzyKrzys @Eklerek tożsamość ci kradną

0

Tak pisaliście o tych rezerwowych, ale jak dla mnie to w pierwszej lepiej grali xd

2

@EvenepoelRemco00 nie chcą żebyś ich liczbą kont przegonił

1

@A4ron w historii historii może jeszcze...

0

A mówił Sa Pinto, że Gibraltar to nie jest łatwy teren

0

Lech chyba miał Dudelange z legią przed meczem puszczone xd

6

@Encore Haaland to jest jeden z tych chłopaków, którym luzu nie brakuje

2

@FcPortoFan1999 Na zagranie w następnym euro w Niemczech mają takie same szanse xd

3

@Lanosss chce jeszcze zagrać na euro w Niemczech chyba

0

@Criss18Barca Nie mogłeś poszukać innej hali o podobnej pojemności w bliskim czasie? xd

4

@Rastafarnianin Ja pierd*lę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?