MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czyhrynski Najdziwniejsze, że w drugiej połowie nadal nie grał dobrze, ale grał dużo odważniej. Mocno niezrozumiałe.
0
@Traba727 Deprecjonowanie nie Xabiego, a przewidywań "ekspertów" przed sezonem jak to jego real będzie miał styl oparty na dominacji tak jak potrafił to w bayerze zrobić nawet w meczu z Bayernem. Natomiast postawa w drugiej połowie czyli taka zachowawcza gra mimo drobnego prowadzenia które można stracić w każdej chwili to takie typowe zachowanie drużyn które potykają się tuż przed celem stąd moje nawiązanie do ksywy bayeru przed Baskiem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@macio_944 No na razie (na nasze szczęście) bardziej zamiast robić z nich leverkusen to wychodzi Baskowi neverkusen.
0
W sumie szkoda. Ale może przed następnym to powie. Jest jeszcze szansa.
0
@Filipem To oczywiście zrozumiałe, ale mogliby się szczycić tym co faktycznie miało miejsce (jak wygrany środek pola np.), a nie rzucać farmazony.
1
I też wątek tutaj chyba trochę pominięty, ale niezwykle mnie bawi jak fani białych mówią o tym, że bramkarz nam wyratował to 1:2. Jakbym ich występów w lm z tibo nie oglądał xd
1
Ale jednak szkoda jakby Vini odszedł. Jeszcze by Rodrygo odpalił i byłaby kasa na następcę Krossa. Niech zostaje grzać atmosferę
14
Myślicie że można mówić o deklasacji rywala jak gracie na czas w końcówce? xd
0
@kamiVeB Obsrany Duńczyk gdzie?
1
Dla maxa trochę karma znając jego szczęście w takich sytuacjach
1
Sainz wesprze byłego kolegę z zespołu xd
2
A pamiętacie jak piłkarze reprezentacji Polski pokłócili się o pieniądze z budżetu państwa przed meczem 1/8 z Francją na mundialu? Dalej delikatnie nie mogę w to uwierzyć xd
0
bearman więcej szczęścia niż rozumu
2
W w*rszawie mecz dla koneserów @FcPortoFan1999
0
Pomijając już inne rzeczy to jakie znaczenie dla słów "kradną i narzekają" ma wynik tego meczu? Za dużo logiki w tym nie ma.
2
Jednak Argentyna zwyciężyła Yamala tylko nie Masturbanto a Niki ;)
1
@Filipem szalone jest, że el clasico interesuje się tyle osób, iż któraś z nich (a nawet raczej kilka) trafi z typem
1
Meczu nie oglądałem. Ale słaba ta Jaga
1
Myślicie że ile sekund la bamba poczeka z atakiem na Rafę po jego powrocie za to jak teraz jest wynoszony pod niebo? (Faro nie liczę)
3
Ależ piękne dwa bieguny madryckiej klasy pokazane.
1
@JordiAlbion cii psujesz narrację
2
Dobra chyba to rozgryzłem. Z naszych w kings league angażuje się Yamal, Lewy i Kounde. I kto gra słabo w tym sezonie? A założyciel to znany madryciok. Wyłącz myślenie - włącz tv
0
@noface Może tego nie robi bo sukces buduje się w ciszy
0
Celta vigo 1:1 nikt się nie spodziewał
0
@domin1515 El Tiburon to człowiek orkiestra
0
@malypuzon w innym języku "mówią"
1
@Kozinho. I Messi jakoś nie był porównywany do Messiego
0
Najgorsze to dzisaj jednak były decyzje pod bramką. Fermin dwa razy, Kounde dwa razy, a i Pedri raz.
1
@Faro xdddfdffdddddd