0

@Czyhrynski Najdziwniejsze, że w drugiej połowie nadal nie grał dobrze, ale grał dużo odważniej. Mocno niezrozumiałe.

0

@Traba727 Deprecjonowanie nie Xabiego, a przewidywań "ekspertów" przed sezonem jak to jego real będzie miał styl oparty na dominacji tak jak potrafił to w bayerze zrobić nawet w meczu z Bayernem. Natomiast postawa w drugiej połowie czyli taka zachowawcza gra mimo drobnego prowadzenia które można stracić w każdej chwili to takie typowe zachowanie drużyn które potykają się tuż przed celem stąd moje nawiązanie do ksywy bayeru przed Baskiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@macio_944 No na razie (na nasze szczęście) bardziej zamiast robić z nich leverkusen to wychodzi Baskowi neverkusen.

0

W sumie szkoda. Ale może przed następnym to powie. Jest jeszcze szansa.

0

@Filipem To oczywiście zrozumiałe, ale mogliby się szczycić tym co faktycznie miało miejsce (jak wygrany środek pola np.), a nie rzucać farmazony.

1

I też wątek tutaj chyba trochę pominięty, ale niezwykle mnie bawi jak fani białych mówią o tym, że bramkarz nam wyratował to 1:2. Jakbym ich występów w lm z tibo nie oglądał xd

1

Ale jednak szkoda jakby Vini odszedł. Jeszcze by Rodrygo odpalił i byłaby kasa na następcę Krossa. Niech zostaje grzać atmosferę

14

Myślicie że można mówić o deklasacji rywala jak gracie na czas w końcówce? xd

0

@kamiVeB Obsrany Duńczyk gdzie?

1

Dla maxa trochę karma znając jego szczęście w takich sytuacjach

1

Sainz wesprze byłego kolegę z zespołu xd

2

A pamiętacie jak piłkarze reprezentacji Polski pokłócili się o pieniądze z budżetu państwa przed meczem 1/8 z Francją na mundialu? Dalej delikatnie nie mogę w to uwierzyć xd

0

bearman więcej szczęścia niż rozumu

2

W w*rszawie mecz dla koneserów @FcPortoFan1999

0

Pomijając już inne rzeczy to jakie znaczenie dla słów "kradną i narzekają" ma wynik tego meczu? Za dużo logiki w tym nie ma.

2

Jednak Argentyna zwyciężyła Yamala tylko nie Masturbanto a Niki ;)

1

@Filipem szalone jest, że el clasico interesuje się tyle osób, iż któraś z nich (a nawet raczej kilka) trafi z typem

1

Meczu nie oglądałem. Ale słaba ta Jaga

1

Myślicie że ile sekund la bamba poczeka z atakiem na Rafę po jego powrocie za to jak teraz jest wynoszony pod niebo? (Faro nie liczę)

3

Ależ piękne dwa bieguny madryckiej klasy pokazane.

1

@JordiAlbion cii psujesz narrację

2

Dobra chyba to rozgryzłem. Z naszych w kings league angażuje się Yamal, Lewy i Kounde. I kto gra słabo w tym sezonie? A założyciel to znany madryciok. Wyłącz myślenie - włącz tv

0

@noface Może tego nie robi bo sukces buduje się w ciszy

0

Celta vigo 1:1 nikt się nie spodziewał

0

@domin1515 El Tiburon to człowiek orkiestra

0

@malypuzon w innym języku "mówią"

1

@Kozinho. I Messi jakoś nie był porównywany do Messiego

0

Najgorsze to dzisaj jednak były decyzje pod bramką. Fermin dwa razy, Kounde dwa razy, a i Pedri raz.

1

@Faro xdddfdffdddddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?