MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brentford pół składu sprzedane, a grają swoje
0
@Kgorecki2500 A raczej linii najmniejszego oporu
1
@PatrychoO Ma swoje istotne ograniczenia, więc złotej piłki to nie wygra ale jak się go umie wykorzystać to swoje daje.
0
@Encore Szkoda, że jak Foden wbiegał to tak tego zauważyć nie mógł xd
0
I po zabawie. Jednak kadra za miliard dolarów wygra z 40-letnim Milnerem xd
4
Jeszcze jeden. Vamos Mewy
1
@Spacedragon No niestety nie dostaliśmy powtórek ale chyba Conte mu coś powiedział, a ten odpalił typowego Argentyńczyka - najpierw rzucił się do niego, a potem łapał się za klejnoty i wykonywał jakieś inne gesty
1
@Encore akurat wolne od meczu z Arsenalem mu tak sobie idą
3
W ramach uczciwości: lautaro wykorzystał w tym spotkaniu stu procentową szansę na bycie prostakiem w starciu z byłym trenerem.
0
@Katalończyk 99 w ligue 1 przecież sędzia został zawieszony za atak na zawodnika
0
@Sergio_Devils Przecież dostaliśmy też 4-1 parę razy
3
@Eklerek I syn Borka. Choć takie teksty to pewnie od ojca słyszy.
0
@Eklerek Generalnie nie obawiam się rycerzy klawiatury, którzy nie znają mojego adresu zamieszkania
3
@Redakcja Araujo w złej rubryce wpisaliście.
3
Ale że lautaro zmarnuje setkę z mocnym rywalem to się nie spodziewałem.
Zazwyczaj nawet do nich nie dochodzi xd
2
@Herato Lista terrorystów?
2
@Eklerek w finale lm by spróbował strzelić a nie jakimś ogórom
0
@TR3YWAY a Gerard Martin?
0
@Herato Ranieri
2
@Popitek12 i tak gorzej jak powiesz Marian
2
@cules100pro ale jakie derby?
4
@Eklerek dać mu koszulkę Rafy i powiedzieć że jednak zdążył z kontuzją
4
Augsburg może już nie wygrać tego meczu
1
@gumaz kto nie lubi niespodzianek
10
ziobro zaskoczenia
2
@spiderman1899 Tak licząc to miliony razy się nie udławiłem jedzeniem.
1
@FcPortoFan1999 a Ten Hag wolny
5
Sociedad wychodzi ze strefy spadkowej to może i @Kapitan hawk wróci xd
2
@EvenepoelRemco00 Co ty piszesz, przecież jest dokładnie jak było za pisu
8
@LeszekFCB Nie no za nazwanie kibiców legii bydłem to akurat mocno zaplusował @Frimpong