MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@EvenepoelRemco00 hala dzieci nie goszczą natomiast szarych komórek w swoich głowach
2
@RozowaPantera Hell win? POdziękuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@lucas/catalan taki już los w Polsce partii co mówią tyle o ekonomii, nowa nadzieja może potwierdzić
0
@michal26 To porównanie fikcji do fikcji jest nieuczciwe?
3
@michal26 ja też lubię jednorożce
0
@Aragorn33 Na Youtube już tak niektórzy mają, a i tak strach słyszeć jakie głupoty gadają.
0
@mekston I to wszystko trenując Lyon będący wysoko w tabeli
0
@Karol145 Dlatego trochę dziwne, że Xavi miał odmówić
1
@ATT Las Palmas to nasze rezerwy???
1
@arczis92 Pedri nie jest wychowankiem
2
Generalne wnioski miałem podobne po meczu, ale miło zobaczyć tak ładnie to wszystko rozpisane.
2
@don'T.R.I.P.e wyjął te rzeczy z paragonu jak ludzie jego wypowiedzi z kontekstu xd
2
@Kgorecki2500 No tak huragan czy nie drwal się sam nie zawiezie
4
@Katalończyk 99 44 razy już odświeżyłem twittera Marcina Najmana
0
Aż sobie zaparzę melissy
2
@AssisMoreira Trochę nie rozumiem tego posta, ale myślę że zawsze warto wspomnieć, iż sfera Dysona to taki żart
2
@D10SLEO Miło, że od razu podali listę potrzebnych emigrantów xd
0
@D10SLEO żadnej zbiórki teraz nie ma?
1
@Krzysztof1987 Masakra jak wszędzie się pchają buki. Dobrze, że chociaż UEFA trochę działa przeciw
4
@Kgorecki2500 Jeśli byłoby populistyczne to by Stany zagłosowały za
0
@Vegeta88 To nie dałoby nic. Błaszczykowski był drugi w kulach
0
@Destroyer_of_Worlds punkty w lidze liczą się tak samo niezależnie od miesiąca
0
@Herato Morata?
1
@Konradowskyy I jeszcze z Argentyny. Stamtąd nigdy nie przychodzi nic dobrego
1
@RozowaPantera Paweł Kozioł. Wszystkie zarzuty to manipulacje rywali politycznych.
0
@buglikos Ad2. No to zależy od sytuacji. Mendes w repce go wyjaśnił, w lm nie bardzo bo powinien wylecieć. Careras niestety nie miał kogo wyjaśniać...
3
Głupie zachowanie berkowicza. A z innych pleonazmów lubię dzień dzisiejszy
4
@michal26 złodzieja nie można nazwać złodziejem???
0
@tomek8756 premiera za to mamy nowego... A nie czekaj