MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@reloaded białych póki nie będą prowadzić
0
@gumaz 7 dni w tygodniu mam taki pomiędzy
2
@Filipem wódka chłodzona
5
@Luciano99 Tyle co na @VegetaPolska przez całe życie xd
2
@Kgorecki2500 Ja tam go zawsze lubiłem w wiedźminie 3. Chyba trollofobia przez ciebie przemawia
3
@pride1899 A narzekanie na Raphinie to jest dopiero ciężka praca
1
I tak to jest jak się nie weryfikuje wypowiedzi swoich gości.
Ale czego od morgana oczekiwać
0
@Kasy wiem, że nic nie wiem
2
@D10SLEO najbardziej polski to smoki
@FcPortoFan1999
1
@Ojciec5tkidzieci ale podobno najważniejsze to żeby dać się wypowiedzieć, a kogo interesują jakieś obietnice i rozliczenia
0
@maroon Ale jak wali w kogokolwiek jak podobno się nie odzywa
3
@Rastafarnianin dla @Bolton morda nie ma znaczenia jak poglądy masz 8/8
1
@misterio Dobrze, że nie dwie alternatywy xd
3
Dobrze, że wszyscy walą w rymanowskiego.
0
@BorzyKrzys chyba chodzi o publikację Newsweeka (nie wiem z kiedy)
0
@Popitek12 to ty nie używasz kalendarza Cristiańskiego???
0
@Peciak a to akurat ostatnio czytałem, żeby jednak podchodzić z ostrożnością do przedstawianych tez. Głównie podnoszony był argument wybierania przez niego badań o wątpliwej próbie badawczej czy mających problem z replikacją
2
@misterio "Śmierć jest tak przerażająco ostateczna, tymczasem życie obfituje w niezliczoną ilość możliwości." Lubię bo ładnie mi się spaja z filozofią Emila Ciorana na temat śmierci
2
@Mow_mi_Douglas Nie no wygrana wisły w pierwszym sezonie to byłaby duża niespodzianka. Ta legia i Pogoń trochę mniej
0
@Cvzx za dobra dziewczyna w te sprawy jest i potem chłopaki mają miesiące pauzy xd
0
@macio_944 szkoda że prowadzący ma charyzmę kartki papieru
1
@lajcior 1. Sushi
2. Smażona
3. Wędzona
0
@Gaucho myślę, że nie.
2
@macio_944 tylko #TeamMariah
2
@Gaucho Przecież komorowski to jest na prawo od kibola xd
1
@Ojciec5tkidzieci Wszystko inne pomijając to konsensus w sprawie zmian klimatu jest jeden xd
5
rymanowski powinien zaprosić lekarzy FC Barcelony, żeby wypowiedzieli się na temat kontuzji w klubie. Wtedy to mielibyśmy dopiero reakcję La rambli xd
3
@4drian0 EA fc (rok dowolny xd)
0
@MigcampistaCesc Mają świetnych piłkarzy, ale daleko im według mnie do bycia monolitem. Także nawet osłabieni mamy szanse
1
@EvenepoelRemco00 raz żeś coś mądrze napisał (choć też bym nie był taki pewny z tą inteligencją xd)