4

@reloaded białych póki nie będą prowadzić

0

@gumaz 7 dni w tygodniu mam taki pomiędzy

2

@Filipem wódka chłodzona

5

@Luciano99 Tyle co na @VegetaPolska przez całe życie xd

2

@Kgorecki2500 Ja tam go zawsze lubiłem w wiedźminie 3. Chyba trollofobia przez ciebie przemawia

3

@pride1899 A narzekanie na Raphinie to jest dopiero ciężka praca

1

I tak to jest jak się nie weryfikuje wypowiedzi swoich gości.


Ale czego od morgana oczekiwać

0

@Kasy wiem, że nic nie wiem

2

@D10SLEO najbardziej polski to smoki
@FcPortoFan1999

1

@Ojciec5tkidzieci ale podobno najważniejsze to żeby dać się wypowiedzieć, a kogo interesują jakieś obietnice i rozliczenia

0

@maroon Ale jak wali w kogokolwiek jak podobno się nie odzywa

3

@Rastafarnianin dla @Bolton morda nie ma znaczenia jak poglądy masz 8/8

1

@misterio Dobrze, że nie dwie alternatywy xd

3

Dobrze, że wszyscy walą w rymanowskiego.

0

@BorzyKrzys chyba chodzi o publikację Newsweeka (nie wiem z kiedy)

0

@Popitek12 to ty nie używasz kalendarza Cristiańskiego???

0

@Peciak a to akurat ostatnio czytałem, żeby jednak podchodzić z ostrożnością do przedstawianych tez. Głównie podnoszony był argument wybierania przez niego badań o wątpliwej próbie badawczej czy mających problem z replikacją

2

@misterio "Śmierć jest tak przerażająco ostateczna, tymczasem życie obfituje w niezliczoną ilość możliwości." Lubię bo ładnie mi się spaja z filozofią Emila Ciorana na temat śmierci

2

@Mow_mi_Douglas Nie no wygrana wisły w pierwszym sezonie to byłaby duża niespodzianka. Ta legia i Pogoń trochę mniej

0

@Cvzx za dobra dziewczyna w te sprawy jest i potem chłopaki mają miesiące pauzy xd

0

@macio_944 szkoda że prowadzący ma charyzmę kartki papieru

1

@lajcior 1. Sushi
2. Smażona
3. Wędzona

0

@Gaucho myślę, że nie.

2

@macio_944 tylko #TeamMariah

2

@Gaucho Przecież komorowski to jest na prawo od kibola xd

1

@Ojciec5tkidzieci Wszystko inne pomijając to konsensus w sprawie zmian klimatu jest jeden xd

5

rymanowski powinien zaprosić lekarzy FC Barcelony, żeby wypowiedzieli się na temat kontuzji w klubie. Wtedy to mielibyśmy dopiero reakcję La rambli xd

3

@4drian0 EA fc (rok dowolny xd)

0

@MigcampistaCesc Mają świetnych piłkarzy, ale daleko im według mnie do bycia monolitem. Także nawet osłabieni mamy szanse

1

@EvenepoelRemco00 raz żeś coś mądrze napisał (choć też bym nie był taki pewny z tą inteligencją xd)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?