MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 nie mają Alvareza
1
@Szczygiel06 i na drugą nóżkę
2
Jak wiara w życie pozagrobowe u mnie żadna tak cmentarz nocą pełen zniczy ma niesamowitą aurę
3
@Faro Z tego co wiem to ona nie ma dzieci. Plus nie wiem czy związek dwójki 18 latków będzie lepszy xd
4
@Faro Przecież ona ma milionowe teledyski sprzed lat
0
@Ojciec5tkidzieci Użytkownik pewnie gada głupoty (może "miękkich" pisiorów coś ruszyło) ale u mnie w rodzinie zawsze są tematy polityczne nad grobami
0
enzo fernandez style
0
@draxidox sprzedaż odzieży do ćwiczeń w większych rozmiarach to promowanie otyłości???
1
W sumie w tym temacie ataku USA na Wenezuelę to jak się poczyta o tych nieludzkich warunkach i torturach w więzieniu to naprawdę można się przerazić. Tylko skąd się wzięła Wenezuela w tym Guantanamo
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kessie Ten w środku to Griezmann czy Trudeau?
https://www.bbc.com/sport/football/42387727
2
@EvenepoelRemco00 no influencerzy słyną z szemranych współprac także jak to mówią standard xd
0
@Criss18Barca mój ból jest lepszy niż twój
2
@Bolton Ja zawsze powtarzam, że najwięcej sowietów zabił Dzierżyński
0
@ranger3120 @AlexDark00 pewnie też życzył
0
@NeroTFP1 jak na odpływy dobskiego to nie jest źle xd
0
@Konradowskyy Acz warto brać pod uwagę, że wrzucają do materiałów głównie właśnie oburzone reakcje. Jak ktoś coś normalnego powie to nie dają bo wyświetleń nie nakręca
0
@Huck Nie no z gier to dla mnie na pewno FIFA jest najbardziej niezrozumiała, ale bardziej przez to na ile ludzie pozwalają twórcom niż sam tryb gry
6
@Popitek12 @Kgorecki2500 lepiej uważaj
6
Nie poddawaj się przynajmniej znowu poćwiczone xd
0
@MOLESTA ale skąd to info o zwolnieniu Lucho? Przecież El Kelaifi mówił coś innego
1
@CLS63AMG "Upadanie i powstawanie" jakoś dziwnie brzmi.
4
@4drian0 Pasowanie do systemu to jedno, ale Rash momentami wygląda jakby wczoraj odkrył, że gra się w 11. Ale ja nadal liczę na poprawę w ciągu sezonu w tym aspekcie u niego.
3
@TR3YWAY dla mnie może i być zimno ale niech oddadzą moją witaminę D
0
@AxelF Najlepszy Prezes. Nie znasz się. POzdrawiam
1
@July_6_BcN niebo płacze nad kontuzją Pedriego :(
0
@clyde jakbyś mogła to mnie oznacz jak zaczniecie zabawę
7
@Jakchcesz Narkotyki mamy w nosie!
2
@escarabajo Pieniądze i kapitał ludzki zainwestowane się spłacają
2
@Popitek12 ja generalnie jestem pełen buty
1
@Eklerek Reece James style. Kilka meczów - jakiś mvp i pauza. Choć ostatnio akurat bez urazu