0

@Popitek12 nie mają Alvareza

1

@Szczygiel06 i na drugą nóżkę

2

Jak wiara w życie pozagrobowe u mnie żadna tak cmentarz nocą pełen zniczy ma niesamowitą aurę

3

@Faro Z tego co wiem to ona nie ma dzieci. Plus nie wiem czy związek dwójki 18 latków będzie lepszy xd

4

@Faro Przecież ona ma milionowe teledyski sprzed lat

0

@Ojciec5tkidzieci Użytkownik pewnie gada głupoty (może "miękkich" pisiorów coś ruszyło) ale u mnie w rodzinie zawsze są tematy polityczne nad grobami

0

enzo fernandez style

0

@draxidox sprzedaż odzieży do ćwiczeń w większych rozmiarach to promowanie otyłości???

1

W sumie w tym temacie ataku USA na Wenezuelę to jak się poczyta o tych nieludzkich warunkach i torturach w więzieniu to naprawdę można się przerazić. Tylko skąd się wzięła Wenezuela w tym Guantanamo
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kessie Ten w środku to Griezmann czy Trudeau?
https://www.bbc.com/sport/football/42387727

2

@EvenepoelRemco00 no influencerzy słyną z szemranych współprac także jak to mówią standard xd

0

@Criss18Barca mój ból jest lepszy niż twój

2

@Bolton Ja zawsze powtarzam, że najwięcej sowietów zabił Dzierżyński

0

@ranger3120 @AlexDark00 pewnie też życzył

0

@NeroTFP1 jak na odpływy dobskiego to nie jest źle xd

0

@Konradowskyy Acz warto brać pod uwagę, że wrzucają do materiałów głównie właśnie oburzone reakcje. Jak ktoś coś normalnego powie to nie dają bo wyświetleń nie nakręca

0

@Huck Nie no z gier to dla mnie na pewno FIFA jest najbardziej niezrozumiała, ale bardziej przez to na ile ludzie pozwalają twórcom niż sam tryb gry

6

@Popitek12 @Kgorecki2500 lepiej uważaj

6

Nie poddawaj się przynajmniej znowu poćwiczone xd

0

@MOLESTA ale skąd to info o zwolnieniu Lucho? Przecież El Kelaifi mówił coś innego

1

@CLS63AMG "Upadanie i powstawanie" jakoś dziwnie brzmi.

4

@4drian0 Pasowanie do systemu to jedno, ale Rash momentami wygląda jakby wczoraj odkrył, że gra się w 11. Ale ja nadal liczę na poprawę w ciągu sezonu w tym aspekcie u niego.

3

@TR3YWAY dla mnie może i być zimno ale niech oddadzą moją witaminę D

0

@AxelF Najlepszy Prezes. Nie znasz się. POzdrawiam

1

@July_6_BcN niebo płacze nad kontuzją Pedriego :(

0

@clyde jakbyś mogła to mnie oznacz jak zaczniecie zabawę

7

@Jakchcesz Narkotyki mamy w nosie!

2

@escarabajo Pieniądze i kapitał ludzki zainwestowane się spłacają

2

@Popitek12 ja generalnie jestem pełen buty

1

@Eklerek Reece James style. Kilka meczów - jakiś mvp i pauza. Choć ostatnio akurat bez urazu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?