0

@malypuzon Dembele spóźniał się na treningi bo grał w Fifę a Ney zdradzał ciężarną żonę ale ok...

0

Słaby mecz z naszej strony, ale w legalnych golach 1:1.

2

Ale carvahal będzie mówił o szacunku xd

0

W polu takie gwizdają

0

@4drian0 Rooney spoko ale dro ???

3

real madryt wjeżdża w nas jak jakaś Sevilla xd

0

Napisałbym, że Ferrana usprawiedliwia kontuzja, ale przecież według komunikatów klubu to on nie miał kontuzji xd

10

To drugie miejsce w złotej piłce to jak wyrok śmierci xd

2

Poza golem dla mnie fatalne zawody Fermina

0

@Bobo25 a to nie on odebrał na 1:1? W sensie Pedri

0

@karoleq992 nawet jak Carerras zgubił pozycję i miał Hujsena przed sobą to wycofał nie wiedzieć czemu

1

Jakość podań dzisiaj na fatalnym poziomie. Dwa zagrania Fermina to jak z okręgówki normalnie

3

To niech wygra lepszy


albo real madryt

18

Dzisiaj zadowoli mnie wygrana naszych albo porażka realu

1

@Derean A co mają rezygnować ze swoich największych atutów?

1

@Filipem Nie było dobre, ale Barca nie miała nic do powiedzenia

1

@SelloutCrowd już bez przesady - Bellingham i Cama po kontuzji, Valverde na jedynej pozycji na której się nie kompromituje w tym sezonie, zajechany przez materace Carreras, losowy układ środkowych obrońców bez zgrania ze sobą. W świetnej formie jest Mbappe i Guler.

4

Czyli ten plan anty-Pedri to Camavinga? Oby im tam crush @July_6_BcN pokazał jak się gra w piłkę

1

@tbas Na bernabeu nawet ławki dwie różne zrobili

1

@esem91 No 18 lat to chyba zdecydowanie wystarczający wiek na ocenianie zachowań. Plus sam Yamal raczej tylko cieszy się tą atencją patrząc, że nie poprzestał na pierwszej akcji

1

Z cyklu cytaty wielkich ludzi
https://wykop.pl/wpis/75625123/mecz

1

@esem91 Tak samo jak stara dama juve od razu kojarzy mi się z przydomkiem legii

1

@BigDaglas Może w maju, może w grudniu
Zresztą kto to wie?
Może dzisiaj po południu?

1

Ale widzę fani man utd powychodzili z jaskiń i odżałowują sobie te ostatnie lata. No ale jakbym ja tak rzadko Słońce oglądał to pewnie też bym taki był xd

2

@draxidox Fan trumpa i elona to wzoruje się na idolach

1

@EvenepoelRemco00 Może jeszcze Puyol z Umtitim w prime

0

@takisobiektos Ale w f1 będzie jakieś ściganie czy znowu tor typu procesja?

2

W kwestii zmian czasu to ciekawe czy dzisiaj 90 minut na bernabeu będzie trwać bardzo długo i dla kogo.

3

@Sysia11 chyba na rzuty rożne

2

@bezalkoholowy Ale za to w słynnym "spieprzyliście nam święta" okazało się to przyczyną do straty bramki przez białych na 1:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?