MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@malypuzon Dembele spóźniał się na treningi bo grał w Fifę a Ney zdradzał ciężarną żonę ale ok...
0
Słaby mecz z naszej strony, ale w legalnych golach 1:1.
2
Ale carvahal będzie mówił o szacunku xd
0
W polu takie gwizdają
0
@4drian0 Rooney spoko ale dro ???
3
real madryt wjeżdża w nas jak jakaś Sevilla xd
0
Napisałbym, że Ferrana usprawiedliwia kontuzja, ale przecież według komunikatów klubu to on nie miał kontuzji xd
10
To drugie miejsce w złotej piłce to jak wyrok śmierci xd
2
Poza golem dla mnie fatalne zawody Fermina
0
@Bobo25 a to nie on odebrał na 1:1? W sensie Pedri
0
@karoleq992 nawet jak Carerras zgubił pozycję i miał Hujsena przed sobą to wycofał nie wiedzieć czemu
1
Jakość podań dzisiaj na fatalnym poziomie. Dwa zagrania Fermina to jak z okręgówki normalnie
3
To niech wygra lepszy
albo real madryt
18
Dzisiaj zadowoli mnie wygrana naszych albo porażka realu
1
@Derean A co mają rezygnować ze swoich największych atutów?
1
@Filipem Nie było dobre, ale Barca nie miała nic do powiedzenia
1
@SelloutCrowd już bez przesady - Bellingham i Cama po kontuzji, Valverde na jedynej pozycji na której się nie kompromituje w tym sezonie, zajechany przez materace Carreras, losowy układ środkowych obrońców bez zgrania ze sobą. W świetnej formie jest Mbappe i Guler.
4
Czyli ten plan anty-Pedri to Camavinga? Oby im tam crush @July_6_BcN pokazał jak się gra w piłkę
1
@tbas Na bernabeu nawet ławki dwie różne zrobili
1
@esem91 No 18 lat to chyba zdecydowanie wystarczający wiek na ocenianie zachowań. Plus sam Yamal raczej tylko cieszy się tą atencją patrząc, że nie poprzestał na pierwszej akcji
1
Z cyklu cytaty wielkich ludzi
https://wykop.pl/wpis/75625123/mecz
1
@esem91 Tak samo jak stara dama juve od razu kojarzy mi się z przydomkiem legii
1
@BigDaglas Może w maju, może w grudniu
Zresztą kto to wie?
Może dzisiaj po południu?
1
Ale widzę fani man utd powychodzili z jaskiń i odżałowują sobie te ostatnie lata. No ale jakbym ja tak rzadko Słońce oglądał to pewnie też bym taki był xd
2
@draxidox Fan trumpa i elona to wzoruje się na idolach
1
@EvenepoelRemco00 Może jeszcze Puyol z Umtitim w prime
0
@takisobiektos Ale w f1 będzie jakieś ściganie czy znowu tor typu procesja?
2
W kwestii zmian czasu to ciekawe czy dzisiaj 90 minut na bernabeu będzie trwać bardzo długo i dla kogo.
3
@Sysia11 chyba na rzuty rożne
2
@bezalkoholowy Ale za to w słynnym "spieprzyliście nam święta" okazało się to przyczyną do straty bramki przez białych na 1:0