MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zgłasza się do rywalizacji o tytuł GOAT z Antonym
0
@ShawnC Dokładnie "tylko biega i fauluje". Tylko jakoś innym (bez Brazola) dużo trudniej idzie z tymi rzeczami.
3
@MesQueUnClub_87 @heniusss
Faktycznie nienajlepiej to sformułowałem. Lepiej to ująć, że nie rozumiem niedoceniania Gaviego przy tym jaką jakość w pressingu on gwarantuje. A której nam zdecydowanie brakuje w tym sezonie. Rafa jest drugim takim piłkarzem w naszej kadrze ale jednak i tak trochę słabszym w tym aspekcie (za to nadrabia grą do przodu).
0
Po prostu uwielbiam gdy ktoś stawia jakaś tezę i używa tak eufemistycznego języka jak tylko możliwe. Albo coś uważam, albo nie. I to jeszcze gościu słynący z posiadania "jaj"
1
@Eklerek też słyszałeś że piłkarz PSV strzelił hat tricka z Ajaxem w superpucharze Hiszpanii? czy tylko ja
1
@Eklerek on komentował PSV?
7
Ale że niektórzy tutaj nadal nie doceniają Gaviego widząc jak wygląda nasz pressing bez niego to się mocno dziwię xd
2
@Sysia11 tak to jest jak się nie jest dziewiątką
4
Panie dziękuję panu za garść bezcennych informacji ale...
5
@Luciano99 Ale znajomość wagi @jowita to nadal tylko jedna informacja, mimo takiej liczby cyfr
6
Ale ta liga mistrzów na flashscorze to nie powinna być w zakładce "hokej"? xd
1
Widzisz @Frimpong ? W City by nie miał okazji Alvarez dostać czwórki od Artety xd
3
@OskP Over 20.5 zwolnień Flicka do przerwy na la rambli
5
@partymaker Ale zaufaj procesowi
1
@Stinger_ tzw. odwrócony Robin Hood zabiera biednym i oddaje bogatym xd
0
La bambowi eksperci - celibat zasługą formy Desire?
1
@Derean Ale to haram o tym mówić...
1
Neverkusen lepiej szło 10 na 11 xd
2
@ViscaelBarca2007 no właśnie słabo bo obrońcy spalonego pilnowali zamiast bramki xd
2
@partymaker Pan Piłkarz Marquinhos
1
@partymaker Jeśli obecnie oznacza bez kontuzji to możeeee...
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Umówmy się, główna nadzieja w tym, że real też dobrze nie wygląda. Ale klasyk to klasyk wszystko możliwe
4
@Foesum a szanowny @Bolton ostrzegał
2
@Kozinho. Nigdy bramka nie może być strzelona z nielegalnej pozycji. A po ręce Erica piłka dotyka napastnika i trafia do gościa na spalonym.
1
Niech będzie, że 3 punkty dla nas. Teraz czekamy na Haram Derby.
@Kessie
0
Lewy i Marek - Niemcy trzymają się razem
5
Gdzie tam jakieś żałosne 6:1. Prawdziwa Liga Mistrzów jest dzisiaj w Kazachstanie xd
1
@norbi77 Ćwiąkała był słabym komentatorem, ale Orłowski i Kręcidło to mówić nie umieją
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Bez żółtej dla Casado bo kontakt był, ale za mało na żółtą dla rywala.