2

Zgłasza się do rywalizacji o tytuł GOAT z Antonym

0

@ShawnC Dokładnie "tylko biega i fauluje". Tylko jakoś innym (bez Brazola) dużo trudniej idzie z tymi rzeczami.

3

@MesQueUnClub_87 @heniusss
Faktycznie nienajlepiej to sformułowałem. Lepiej to ująć, że nie rozumiem niedoceniania Gaviego przy tym jaką jakość w pressingu on gwarantuje. A której nam zdecydowanie brakuje w tym sezonie. Rafa jest drugim takim piłkarzem w naszej kadrze ale jednak i tak trochę słabszym w tym aspekcie (za to nadrabia grą do przodu).

0

Po prostu uwielbiam gdy ktoś stawia jakaś tezę i używa tak eufemistycznego języka jak tylko możliwe. Albo coś uważam, albo nie. I to jeszcze gościu słynący z posiadania "jaj"

1

@Eklerek też słyszałeś że piłkarz PSV strzelił hat tricka z Ajaxem w superpucharze Hiszpanii? czy tylko ja

1

@Eklerek on komentował PSV?

7

Ale że niektórzy tutaj nadal nie doceniają Gaviego widząc jak wygląda nasz pressing bez niego to się mocno dziwię xd

2

@Sysia11 tak to jest jak się nie jest dziewiątką

4

Panie dziękuję panu za garść bezcennych informacji ale...

5

@Luciano99 Ale znajomość wagi @jowita to nadal tylko jedna informacja, mimo takiej liczby cyfr

6

Ale ta liga mistrzów na flashscorze to nie powinna być w zakładce "hokej"? xd

1

Widzisz @Frimpong ? W City by nie miał okazji Alvarez dostać czwórki od Artety xd

3

@OskP Over 20.5 zwolnień Flicka do przerwy na la rambli

5

@partymaker Ale zaufaj procesowi

1

@Stinger_ tzw. odwrócony Robin Hood zabiera biednym i oddaje bogatym xd

0

La bambowi eksperci - celibat zasługą formy Desire?

1

@Derean Ale to haram o tym mówić...

1

Neverkusen lepiej szło 10 na 11 xd

2

@ViscaelBarca2007 no właśnie słabo bo obrońcy spalonego pilnowali zamiast bramki xd

2

@partymaker Pan Piłkarz Marquinhos

1

@partymaker Jeśli obecnie oznacza bez kontuzji to możeeee...

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Umówmy się, główna nadzieja w tym, że real też dobrze nie wygląda. Ale klasyk to klasyk wszystko możliwe

4

@Foesum a szanowny @Bolton ostrzegał

2

@Kozinho. Nigdy bramka nie może być strzelona z nielegalnej pozycji. A po ręce Erica piłka dotyka napastnika i trafia do gościa na spalonym.

1

Niech będzie, że 3 punkty dla nas. Teraz czekamy na Haram Derby.
@Kessie

0

Lewy i Marek - Niemcy trzymają się razem

5

Gdzie tam jakieś żałosne 6:1. Prawdziwa Liga Mistrzów jest dzisiaj w Kazachstanie xd

1

@norbi77 Ćwiąkała był słabym komentatorem, ale Orłowski i Kręcidło to mówić nie umieją

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Bez żółtej dla Casado bo kontakt był, ale za mało na żółtą dla rywala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?