MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kessie Dokładnie skupcie się na nim a zostawcie zdolnego Turka
1
@Eklerek Dlatego fajnie jak sobie tam poradziliśmy, szczególnie z kontrolą ostatnich minut
29
Piekło zamarzło. Tebas powiedział coś mądrego xd
1
@APTAPT 1. 5-0 2. 4-0 na bernabeu za MSN 3. 6-2
8
Ale jaka wypowiedź Tibo? O czym wy mówicie? Przecież real madryt nie rozmawia o sędziach
1
@MYTO Tomasz Hajto/Mati Borek
2
@Rhaan cieszę się że przyznajesz że chodzi o układy xd
0
@tbas To stanowisko andrieja dudy to mocno szemrane. A agata trochę bez znaczenia jak i tak się nie odzywa xd
4
@buglikos Pedri tak, Yamal nie
5
Poznaj rywala: imperator 12%
14
Walka ze związkiem piłkarzy, to na pewno wyjdzie im na dobre...
5
Byłem dzisiaj w pracy, ale zapomniałem pracować
0
@Criss18Barca U Arabów też bywają, szczególnie jak ropę mają
1
@Criss18Barca Gra w lidze bez znaczenia więc kogo to obchodzi
( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Ale jakim cudem ten Chopin organizuje swój konkurs jak od dawna nie żyje
0
@CurryTheGoat30 to ten co ma 20cm ale cienkiego?
7
@Popitek12 na pączek nadziany miłością?
3
@Faro Smutno patrzeć jak chłopak stoczył się gorzej od Neymara.
4
@Faro
Może raz się dali nabrać i teraz uparcie bronią swego błędnego przekonania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Safinetka Pytanie jak często cię pytają poza makiem xx
0
@PatrychoO no jeśli udawane to naprawdę dobrzy aktorzy z nich
0
@Czajka90 Moment prawdy niech ktoś wznowi, to był chory program
0
@Safinetka Frytki z lodami jak dla mnie super normalna rzecz. Ale jako wielki antyfan keczupu to idea pomieszania go z nutellą to jednak za dużo
1
@Rifek Ja jak nie ma nic pod ręką to czasem używam płaskiej dłoni
1
@maroon Dlatego, że przyjęty przeze mnie paradygmat zakłada nie ignorowanie danych. Czytaj jako drugi typ można przyjąć na siłę jej pierwszą wypowiedź (zakładając, że nie spotkała się nigdy wcześniej z informacjiami w tym temacie) ale już nie jej odpowiedź. Albo postująca musiałby zaznaczyć, że aspekt bezpieczeństwa ją nie obchodzi (co jest sprzeczne ze słowami o braku odniesionej krzywdy) i liczy się wygoda. Także w tym formacie typy mogą przechodzić w siebie w zależności od okoliczności. Mój przykład z social media zakłada natomiast, że wypowiadający się zna ich wady, ale stwierdza, iż przegrywają one z zaletami w ramach jego systemu wartości.
4
@Jakchcesz "Kiedyś było lepiej" można podzielić na co najmniej trzy różne kategorie moim zdaniem. Po pierwsze zwykła nostalgia, której doświadcza każdy łącznie z nastolatkami co mówią, że friz był lepszy w pierwszym sezonie ekipy. Po drugie subiektywne/intersubiektywne odniesienia do pewnych zjawisk istniejących/nieistniejących w czasach mówcy, świetny przykład to social media, które uznamy za złe/neutralne/dobre w zależności od naszego światopoglądu, doświadczeń czy tradycji. I trzeci typ który możemy ujrzeć w podanych przez ciebie wypowiedziach - tzw. zwykłe pierd*lenie.
3
@blakkudium Tego Gabończyka bym brał do składu
5
@Kessie Nie no z państw Osi to zdecydowanie Japonia
1
@Gary To ja lubię kanapki, ale też mam trochę w temacie - lubię ukroić grubą kromkę i na nią dać kilka warstw wędliny zamiast kilku chudych
2
@FcPortoFan1999 711, może tym razem by się udała misja pt. "SPADEK"