2

@Kessie Dokładnie skupcie się na nim a zostawcie zdolnego Turka

1

@Eklerek Dlatego fajnie jak sobie tam poradziliśmy, szczególnie z kontrolą ostatnich minut

29

Piekło zamarzło. Tebas powiedział coś mądrego xd

1

@APTAPT 1. 5-0 2. 4-0 na bernabeu za MSN 3. 6-2

8

Ale jaka wypowiedź Tibo? O czym wy mówicie? Przecież real madryt nie rozmawia o sędziach

1

@MYTO Tomasz Hajto/Mati Borek

2

@Rhaan cieszę się że przyznajesz że chodzi o układy xd

0

@tbas To stanowisko andrieja dudy to mocno szemrane. A agata trochę bez znaczenia jak i tak się nie odzywa xd

4

@buglikos Pedri tak, Yamal nie

5

Poznaj rywala: imperator 12%

14

Walka ze związkiem piłkarzy, to na pewno wyjdzie im na dobre...

5

Byłem dzisiaj w pracy, ale zapomniałem pracować

0

@Criss18Barca U Arabów też bywają, szczególnie jak ropę mają

1

@Criss18Barca Gra w lidze bez znaczenia więc kogo to obchodzi
( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Ale jakim cudem ten Chopin organizuje swój konkurs jak od dawna nie żyje

0

@CurryTheGoat30 to ten co ma 20cm ale cienkiego?

7

@Popitek12 na pączek nadziany miłością?

3

@Faro Smutno patrzeć jak chłopak stoczył się gorzej od Neymara.

4

@Faro
Może raz się dali nabrać i teraz uparcie bronią swego błędnego przekonania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Safinetka Pytanie jak często cię pytają poza makiem xx

0

@PatrychoO no jeśli udawane to naprawdę dobrzy aktorzy z nich

0

@Czajka90 Moment prawdy niech ktoś wznowi, to był chory program

0

@Safinetka Frytki z lodami jak dla mnie super normalna rzecz. Ale jako wielki antyfan keczupu to idea pomieszania go z nutellą to jednak za dużo

1

@Rifek Ja jak nie ma nic pod ręką to czasem używam płaskiej dłoni

1

@maroon Dlatego, że przyjęty przeze mnie paradygmat zakłada nie ignorowanie danych. Czytaj jako drugi typ można przyjąć na siłę jej pierwszą wypowiedź (zakładając, że nie spotkała się nigdy wcześniej z informacjiami w tym temacie) ale już nie jej odpowiedź. Albo postująca musiałby zaznaczyć, że aspekt bezpieczeństwa ją nie obchodzi (co jest sprzeczne ze słowami o braku odniesionej krzywdy) i liczy się wygoda. Także w tym formacie typy mogą przechodzić w siebie w zależności od okoliczności. Mój przykład z social media zakłada natomiast, że wypowiadający się zna ich wady, ale stwierdza, iż przegrywają one z zaletami w ramach jego systemu wartości.

4

@Jakchcesz "Kiedyś było lepiej" można podzielić na co najmniej trzy różne kategorie moim zdaniem. Po pierwsze zwykła nostalgia, której doświadcza każdy łącznie z nastolatkami co mówią, że friz był lepszy w pierwszym sezonie ekipy. Po drugie subiektywne/intersubiektywne odniesienia do pewnych zjawisk istniejących/nieistniejących w czasach mówcy, świetny przykład to social media, które uznamy za złe/neutralne/dobre w zależności od naszego światopoglądu, doświadczeń czy tradycji. I trzeci typ który możemy ujrzeć w podanych przez ciebie wypowiedziach - tzw. zwykłe pierd*lenie.

3

@blakkudium Tego Gabończyka bym brał do składu

5

@Kessie Nie no z państw Osi to zdecydowanie Japonia

1

@Gary To ja lubię kanapki, ale też mam trochę w temacie - lubię ukroić grubą kromkę i na nią dać kilka warstw wędliny zamiast kilku chudych

2

@FcPortoFan1999 711, może tym razem by się udała misja pt. "SPADEK"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?