0

@TaughtMule no nie ma teraz podstawy, a piłkarze w wywiadach go poparli to co ma klub zrobić

48

No i dlatego kibicuje się Barcelonie. Zwroty akcji co rusz, a nie nuda jak w innych klubach

5

3

Mógł się odegrać Lapciowi to strzelił do pustej

0

@Kgorecki2500 a jakby miała trzy to byłoby chociaż minimalnie mniej tragiczne?

2

@Ryoumen ja nie mówię, że problemu nie ma, ale inwestycje państwowe itp. realizowane z KPO są jak najbardziej zaletą

0

@Mezocyklon87 ale wiesz, że te wnioski to tylko ułamek KPO prawda?

9

Sporo racji Mareczek ma (szczególnie o tych rejestracjach), ale jednak mimo pojednawczego tonu brakuje podania uzasadnienia dla odmowy udostępnienia raportu lidze.

0

@Arkon 1 6. United

0

@tomek8756 przynajmniej legia nie ma szans na grę w lm

1

@Kgorecki2500 jak zginął jak robi w MSZ

4

@Patrykl145 bo pensje mamy jakby camp nou chodziło z pełną pojemnością

3

@Kondziubarca NATOMIAST

0

@Faro zawsze to lepsze niż biała po raz 2137

1

@Kondziubarca była już opinia Pana borka o legii?

0

Lepszy rydz niż nic

0

@FCB24 poza @Faro to kto go obrażał?

1

@Eklerek to już mógł w Korei zostać

1

@AREK1234 wiedziałem, że za dużo tych dobrych informacji

5

Ja tylko czekam na info ile Sosnowiec na zakład dostał

1

@JohnKennedy przecież już finansowaliśmy powrót Kubicy

1

@kacperFCB_ ale jak to zablokuje - przecież prezydent mówi że zrobią to bez tego spokojnie...

0

Ale tak szczerze to w tym meczu raków i tak wyglądał lepiej niż w lidze. Także jest progres

1

@escarabajo *liczbą Polaków

0

@rodineusz Odpowiedziałem w łatwy sposób czyli humorystycznie. Odpowiedź trudna bo rzeczywista musiałby być, że raczej nie jestem tęczowy i być może jestem miglancem (uwielbiam prokrastynację). Co do racji w twojej odpowiedzi no to widzę tę sytuację zupełnie inaczej, co zapewne wynika z posiadania innych paradygmatów niż twoje. POzdrawiam

0

@siael Wojtka wcześniej nie lubiłem, ale Katar 2022 zbudował go w moich oczach i faktycznie chyba się wpisuje w typ, ale jednak brakuje mu gry nogami w stylu bez układu nerwowego właśnie tak jak robił to Mareczek w formie

7

@michal26 pff on już i 290 skakał

1

Ciekawe czy Lewy do Arabii też odejdzie skoro tych wiekowych nie szkoda xd

4

Ale pamiętajmy, że tylko legia może nas godnie reprezentować w europejskich pucharach...

0

@KacperVEB ci w Warszawie też są spod

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?