MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TaughtMule no nie ma teraz podstawy, a piłkarze w wywiadach go poparli to co ma klub zrobić
48
No i dlatego kibicuje się Barcelonie. Zwroty akcji co rusz, a nie nuda jak w innych klubach
5
@JohnKennedy @jowita
3
Mógł się odegrać Lapciowi to strzelił do pustej
0
@Kgorecki2500 a jakby miała trzy to byłoby chociaż minimalnie mniej tragiczne?
2
@Ryoumen ja nie mówię, że problemu nie ma, ale inwestycje państwowe itp. realizowane z KPO są jak najbardziej zaletą
0
@Mezocyklon87 ale wiesz, że te wnioski to tylko ułamek KPO prawda?
9
Sporo racji Mareczek ma (szczególnie o tych rejestracjach), ale jednak mimo pojednawczego tonu brakuje podania uzasadnienia dla odmowy udostępnienia raportu lidze.
0
@Arkon 1 6. United
0
@tomek8756 przynajmniej legia nie ma szans na grę w lm
1
@Kgorecki2500 jak zginął jak robi w MSZ
4
@Patrykl145 bo pensje mamy jakby camp nou chodziło z pełną pojemnością
3
@Kondziubarca NATOMIAST
0
@Faro zawsze to lepsze niż biała po raz 2137
1
@Kondziubarca była już opinia Pana borka o legii?
0
Lepszy rydz niż nic
0
@FCB24 poza @Faro to kto go obrażał?
1
@Eklerek to już mógł w Korei zostać
1
@AREK1234 wiedziałem, że za dużo tych dobrych informacji
5
Ja tylko czekam na info ile Sosnowiec na zakład dostał
1
@JohnKennedy przecież już finansowaliśmy powrót Kubicy
1
@kacperFCB_ ale jak to zablokuje - przecież prezydent mówi że zrobią to bez tego spokojnie...
0
Ale tak szczerze to w tym meczu raków i tak wyglądał lepiej niż w lidze. Także jest progres
1
@escarabajo *liczbą Polaków
0
@rodineusz Odpowiedziałem w łatwy sposób czyli humorystycznie. Odpowiedź trudna bo rzeczywista musiałby być, że raczej nie jestem tęczowy i być może jestem miglancem (uwielbiam prokrastynację). Co do racji w twojej odpowiedzi no to widzę tę sytuację zupełnie inaczej, co zapewne wynika z posiadania innych paradygmatów niż twoje. POzdrawiam
0
@siael Wojtka wcześniej nie lubiłem, ale Katar 2022 zbudował go w moich oczach i faktycznie chyba się wpisuje w typ, ale jednak brakuje mu gry nogami w stylu bez układu nerwowego właśnie tak jak robił to Mareczek w formie
7
@michal26 pff on już i 290 skakał
1
Ciekawe czy Lewy do Arabii też odejdzie skoro tych wiekowych nie szkoda xd
4
Ale pamiętajmy, że tylko legia może nas godnie reprezentować w europejskich pucharach...
0
@KacperVEB ci w Warszawie też są spod