MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro przecież Baena to jest prawie skrzydłowy, gdzie mu profilem do Krossa xd
0
@gumaz w stanie głębokiego snu
12
@Gaucho tak i wybudować drugie Camp Nou
5
Ale jak to przecież katalońskie gazety pisały inaczej...
6
@ViscaelBarca2007 ja naliczyłem jedno złe podanie (w aut) reszta bez zarzutów jeśli chodzi o grę nogami
1
Puchar Gampera > Trust the process @Kessie
4
Ale widać problemy z wyprowadzeniem bez Inigo. Ciekawe jaki Flick ma plan w dłuższym okresie, czy Pedri/De Jong będą jeszcze częściej schodzić niżej czy będzie więcej grane bokami itp.
0
Czyli na Cyprze to nie był wypadek
1
@Sulimo przecież nie przegrali
6
4:0? Co my z realem gramy xd
1
Przynajmniej widać, że pressing działa
0
United z człowieka jednak nie wyjmiesz xd
13
Ja tam nic do niego nie mam
nawet szacunku...
0
@Hshdhrhdh ja jestem ekstrawertykiem nie lubiącym ludzi
1
Ale to patrząc na naszą formację obronną to chyba trzeba lecieć z overami w tym sezonie na naszych meczach
0
@JanZagloba a medal dostał
1
Widzę legia już wyprzedaje. Jeszcze jak LKE by nie było to w ogóle będą ciężary
0
@adamek20151 o pogodę, w politycznych to chociaż bany niektórzy dostają
0
@marcin62 dla mnie wygląda, że Lapcio chciał gościa z przeszłością u nas i trochę zagrać na nosie Tebasowi
1
@esem91 Nie będzie
2
Ferran, Lewy, Kounde to były udane ruchy. Ale Olmo póki co jednak nietrafiony, szczególnie że nawet rejestracja się nie udała
10
Przy okazji spytał się czy go przenocuje bo na hotelach oszczędza
0
To chyba najwyższy czas żeby Lewy wrócił na ostatnie zgrupowanie do kadry i dostał pożegnanie. Wieku się wiecznie nie da oszukać
0
@NeroTFP1 szkoda że w PZPR miał siły szaleć
1
@Comentateiro Już nie Niemiec a Polak, w końcu imię Marek
2
@Popitek12 press "R" to snitch
To żadne granie Popi
5
@Popitek12 życie
0
@TR3YWAY jak to przecież nad herbem skakał
0
A teraz na cześć pierwszego kapitana: Ronald! Ronald! Ronald!
0
@FcPortoFan1999 niby bawi, ale jednak jest różnica gdy śmieją się "z tobą" a "z ciebie" ;)