MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek na koksie to każdy mocny
1
@lajcior 24 godziny to jednak trochę mało czasu, także pewnie słuchając ulubionej muzyki nie na trzeźwo po tym jak obdzwoniłem wszystkich bliskich
0
@Kaktusek a to nie legia odmówiła pomocy temu juniorowi który miał wypadek?
5
Czasem się człowiek zastanawia co się dzieje z osobami piszącymi dla sport.pl, ale potem wchodzi na główną i już zna odpowiedź xd
1
@FcPortoFan1999 też
0
@FcPortoFan1999 jeszcze nie, nawet w 13/14 jak to z Atletico walczyliśmy o tytuł to kibicowałem im w derbach żeby starli białych
2
@Pawlak1992 real ma więcej
2
@Commando ma pozwać media za pisanie o tym jak latał ze znanym pedofilem swoim dobrym przyjacielem Epsteinem
2
@gumaz nielegalny imigrant wulkanizator sprzedający rowery
0
@Kengo no nie wiem "ucieczka przed erupcją wulkanu" też była mocna w tej serii
10
@Kgorecki2500 a miał być poważny
14
@Criss18Barca Vini Jr. | Film | 2025
5
@JohnKennedy ale ekipę żeście zmontowali xd
2
@Rastafarnianin czas na marsze przeciwko marszom
0
@Rastafarnianin gry to easy, gorzej jak spiracony film się pół dnia pobierał, żeby się okazało, że to nie to
6
@Aragorn33 katolicy uwielbiają mówić, że Europa została zbudowana na moralności, w którą to moralność sami nie wierzą
3
@Goralkov wiadomo kto by napisał, że wykorzystywał w Bayernie maszynę Pepa
6
@TR3YWAY czyli wziąłeś tę osobę na niepoważnie i dlatego napisałeś wpis? xd
0
@TR3YWAY no i to jest większy znak czasów
6
@TR3YWAY faktycznie może to osobliwe, ale ty też piszesz o tym w internecie zamiast np. pokazać znajomym xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
@Ku84fcb że istnieje
0
@BorzyKrzys akurat mecze męskie gwiazd też od lat są do niczego
0
@Frimpong
@Kgorecki2500
@michał
1
@draxidox ale czemu? xd nie żebym Bolka lubił...
0
@JohnKennedy dodi lukebakio może tylko zazdrościć
3
@Faro Pomysł idiotyczny tylko pytanie od kogo, jak inicjatywa grupki posłów to w sumie nawet nie ma co się zajmować
0
@Arkon skoro 7 dni jest metaforą to "głodnych nakarmić" czy "miłować nieprzyjaciół" itd. też może być
0
@maatiixx nie nasz profil, widać było w meczu z Bayernem że nie potrafił wykorzystać naszej wysoko ustawionej obrony, a nam potrzeba piłkarza na tej pozycji który właśnie świetnie wbiega w przestrzenie
1
@Popitek12 myślisz, że jak Belgia z Dodim przegra to kennedy powie, że piłka umarła jak tenis?