1

@Popitek12 myślisz, że jak Belgia z Dodim przegra to kennedy powie, że piłka umarła jak tenis?

1

@FcPortoFan1999 ty nie typowałeś Radomiaka do spadku Oskar?

1

@sokot cytując klasyka ze szkoły "zdolny, ale leniwy", więc na dwoje babka wróżyła

3

Komentarz usunięty

1

@Gronek raczej nie, za dużo placków teraz mają w tej kadrze np. pół dobrego obrońcy

6

Polska dla Polaków.

I Turków robiących im kebaba.

18

@Popitek12 i za każdym razem gość od wf-u ci powtarzał, że to wasza bramka

5

@Popitek12 przecież bokserzy mało zarabiają, nie daj się propagandzie w TV

0

@Gaucho ja myślę, że wygra "II"

0

@PatrykBarca też wierze w Rashforda ale co ma do tego że Flick jest Niemcem???

0

Oby bez obowiązku i nawet nawet ta kadra wtedy

3

500 złotych i Spotify na rok xd

2

@LeoMessiiBarcaPepa to jest mocno subiektywna sprawa, ale ja tam wolałbym mieszkać w Barcelonie, Paryżu i Miami zamiast w Manchesterze, Madrycie, Turynie i Arabii

0

@Popitek12 jaszczury kontrolują cały świat, ale nie są w stanie kontrolować tych co o tym mówią

2

@Kengo częściej przyznajesz "10" za całokształt???

0

@D10SLEO Potężny Norweg

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Lech i Jaga solidarnie na czwórkę xd

0

Przynajmniej jedna drużyna reprezentuje dawną stolicę Polski z godnością

3

@Kapitan hawk nie jeśli grasz kupony od @Luciano99 , ja na przykład nie mam już domu, auta i jednej nerki

3

Zmęczeni grą w Europie za nim zaczęli tam pierwszy mecz xd

4

@DariaFCB kontuzja (raport medyczny dla ligi) i tylko bramkarza/y

0

@PIWOSZ89 wóda .

0

A pamiętacie jeszcze przytulanie "Messiego" przez Lapcia? xd

1

@BulaKG akurat nasza jest tragiczna, jakbym robił ranking wszystkich to druga setka i to pewnie dalsza jej część

1

@JohnKennedy Nepal bo taka wyjątkowa

2

@michal26 Już pomijam resztę ale Węgry i Słowacja współpracujące xd

2

@RoberDzik język nie stoi w miejscu tylko ulega ciągłym zmianom, więc mimo, że też nie jestem przyzwyczajony to nie przeszkadza mi to zdecydowanie, a i znam badania wskazujące, iż forma męska nie jest rzekomą neutralną formą

6

Mówi się, że mężczyźni mają problemy z empatią, a tu na forum jednemu koledze jest żal męża, który nawet nie istnieje xd

1

Najlepsza seria jaką widziałem. Tyle emocji przed spaniem. Tylko Szwecji szkoda, szczególnie co ta bramkarka broniła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?