MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 myślisz, że jak Belgia z Dodim przegra to kennedy powie, że piłka umarła jak tenis?
1
@FcPortoFan1999 ty nie typowałeś Radomiaka do spadku Oskar?
1
@sokot cytując klasyka ze szkoły "zdolny, ale leniwy", więc na dwoje babka wróżyła
3
Komentarz usunięty
1
@Gronek raczej nie, za dużo placków teraz mają w tej kadrze np. pół dobrego obrońcy
6
Polska dla Polaków.
I Turków robiących im kebaba.
18
@Popitek12 i za każdym razem gość od wf-u ci powtarzał, że to wasza bramka
5
@Popitek12 przecież bokserzy mało zarabiają, nie daj się propagandzie w TV
0
@Gaucho ja myślę, że wygra "II"
0
@PatrykBarca też wierze w Rashforda ale co ma do tego że Flick jest Niemcem???
0
Oby bez obowiązku i nawet nawet ta kadra wtedy
3
500 złotych i Spotify na rok xd
2
@LeoMessiiBarcaPepa to jest mocno subiektywna sprawa, ale ja tam wolałbym mieszkać w Barcelonie, Paryżu i Miami zamiast w Manchesterze, Madrycie, Turynie i Arabii
0
@Popitek12 jaszczury kontrolują cały świat, ale nie są w stanie kontrolować tych co o tym mówią
2
@Kengo częściej przyznajesz "10" za całokształt???
0
@D10SLEO Potężny Norweg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Lech i Jaga solidarnie na czwórkę xd
0
Przynajmniej jedna drużyna reprezentuje dawną stolicę Polski z godnością
3
@Kapitan hawk nie jeśli grasz kupony od @Luciano99 , ja na przykład nie mam już domu, auta i jednej nerki
3
Zmęczeni grą w Europie za nim zaczęli tam pierwszy mecz xd
4
@DariaFCB kontuzja (raport medyczny dla ligi) i tylko bramkarza/y
0
@PIWOSZ89 wóda .
0
A pamiętacie jeszcze przytulanie "Messiego" przez Lapcia? xd
1
@BulaKG akurat nasza jest tragiczna, jakbym robił ranking wszystkich to druga setka i to pewnie dalsza jej część
1
@JohnKennedy Nepal bo taka wyjątkowa
2
@michal26 Już pomijam resztę ale Węgry i Słowacja współpracujące xd
2
@RoberDzik język nie stoi w miejscu tylko ulega ciągłym zmianom, więc mimo, że też nie jestem przyzwyczajony to nie przeszkadza mi to zdecydowanie, a i znam badania wskazujące, iż forma męska nie jest rzekomą neutralną formą
6
Mówi się, że mężczyźni mają problemy z empatią, a tu na forum jednemu koledze jest żal męża, który nawet nie istnieje xd
1
Najlepsza seria jaką widziałem. Tyle emocji przed spaniem. Tylko Szwecji szkoda, szczególnie co ta bramkarka broniła.