MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Chyba czas na medicala u Jugola
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@sciahoo mówiłem o dicaprio na Wimbledonie Panie Władzo
0
Było coś w nos walone
1
Komentarz usunięty
1
W pojedynku emerytów na razie Dmitrov wyraźnie lepszy od djokovica
1
@JohnKennedy też nie rozumiem fenomenu serba
1
@Bulbazaur17 tylko na tym
5
Tego się nie spodziewałem. No ale to kolejny raz uderza w "strategię" Deco z jego wypowiedziami
0
@Kitek1640 którą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Starrk Ja przechodziłem trzy razy (dwa razy ciężko) i w sumie nie odczuwam/łem jakiś długoterminowych zmian, nie wiem czy kwestia wieku czy jakiś innych szczegółów związanych np. z trybem życia czy coś
0
@PatrykBarca może taki jacek kurski go kiedyś dogoni
0
@Criss18Barca elon musk - 14 dzieci z 4 różnymi kobietami to naprawdę imponuje xd
0
@JohnA @Kgorecki2500
0
Ja w sumie teraz dopiero zrozumiałem czemu real na bernabeu grał tak słabo w tym sezonie.
Przecież miasto zakazało im koncertów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Ptasior no my też wydajemy takie pieniądze ale na pensje od bartomeu
4
@Comentateiro byle tylko rąk za wysoko nie podnosić
4
W takich chwilach brakuje jednego legionisty
3
@mekston chyba jednak nie
1
Nie no ale tak grając Iga z Sabalenką w finale nie wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Czajka90 byle nie w niedzielę
4
Ale ja nie rozumiem o co chodzi z Mareczkiem. Przecież jak la rambla chce to powinien odejść i tyle. Też mi kapitan co się powołuje na profesjonalny kontrakt z kublem podpisany już za Laporty xd
2
@norbi77 przede wszystkim to widać co daje gdy wszyscy z pola biegają do pressingu
8
Ale ten Inter Miami to wstyd że tak wysoko przegrał z psg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Kopnąć rywala po stracie real w pełnej krasie xd
0
Barcola i Ramos dobrzy piłkarze, ale widać czemu grzeją ławę xd
1
@APTAPT tak to on
0
@takisobiektos ale mbappe to robi więc przez całe spotkanie ma około dwa razy mniej sprintów
0
@Dieselzor I Mendes się nie oszczędza jak jego zespół się broni
1
No to było chwalenie Alonso w materiałach, teraz czas na krytykę Carlo xd
1
@Comentateiro nie u nich amatorskie to są nagrania stosunków z nieletnimi