MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawci023x jak niemal wszytko inne uwielbiam oceniać na skali punktowej tak jakoś do atrakcyjności mi nie pasuje
0
@Sysia11 nasz cristiano
0
@ViscaelBarca2007 dokładnie wiele świetnych meczów w naszych barwach mi w pamięci zostało oczywiście starcie z Sevillą i jego dwie podwójne interwencje, ale był też bardzo ważną postacią w klasykach jak tym 3:2 na bernabeu z wieszaniem prania Leo czy 3:0 też u nich z czerwoną carvahala
0
@vaqi z europejskich chyba też mogą być cztery jeśli wygrają lm w każdym roku inna drużyna z tego samego kraju
2
@Kgorecki2500 im ludzie starsi tym może być większa, ale generalnie ja nie przepadam jak z 20 i więcej latków robi się dzieci (bardziej na Zachodzie niż u nas)
0
@Pedri16Future wydawało mi się że autor prosił o trzy przykłady a korra lepsza moim zdaniem
0
@IamBeauty przywódca ruchu wyłapał bana także to trochę tłumaczy
3
@DragonxNF
Wodogrzmoty małe
Avatar legenda korry
Zwierzogrod
4
@Vurt w nocy spróbuj
1
@NeroTFP1 ale ekipę zmontowali xd
5
Na miejscu kuleszy to bym od razu dwóch selekcjonerów zatrudnił bo wiadomo, że za rok już jeden poleci xd
6
Strach pomyśleć jak wygląda niepotężny Bayern xd
6
@MateS dwie wieże w Nowym Yorku
0
@Encore Jak zwykle u nas bramkarze się tylko nadają także Fabian
3
@Starrk Protip:
Większość rzeczy zyska na smaku jak dodacie kokainy
0
@Gaucho oj tak zdecydowanie
1
@Kgorecki2500 na pewno było coś takiego kiedyś bo mój świadek do bierzmowania potrzebował
1
@Kgorecki2500 nie jestem ale akurat przez kontakty rodzinne mam sporo styczności i z tego co mówią to jest duży rozstrzał od nic do zaświadczenia dla i chrztu i bierzmowania
1
@takisobiektos i dlatego USA dołączyło do tych walk xd
Szachy5D²
0
@Faro no jak będzie się obijał jak w Brighton i u nas to powody się wyzerują
0
@Faro nie wiem czy opcja odejścia wystarczy jako motywacja dla Fatiego
1
Kiedy pierwszy post z dyskusji w gorących ma 0 herbów to wiadomo, że będzie co czytać xd
(chyba że to spam fana Porto)
9
@Benz ma czasami chłopak odcinki ale wyprowadzenie piłki klasa światowa
3
Mecz ostatecznie bez większego znaczenia ale nowy Ramos idzie w ślady idola
2
Żeby raul asencio tak powstrzymywał kolegów jak ostatnio rywali to może nie byłoby procesu xd
1
@MichuZ44 Haaland jest też już ukształtowanym piłkarzem i w ekipie grającej bliższy nam styl niż atletico
5
@Bolton gerard romero: COŚ się dzieje
11
https://zapodaj.net/plik-gaITyMTAxv
Ważne to żeby być na bieżąco
0
@Popitek12 na pewno jeśli chodzi o tych co przeszli futbol
4
Bardziej tych wypowiedzi Deco rozbić się nie dało? xd