MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 w tym przypadku raczej mało mnie to obchodzi ale chyba nie chcesz powiedzieć, że swoją moralność bierzesz ściśle z litery prawa?
1
@RoberDzik Pedri i Rafa dużo więcej rotacji i minuty się znajdą dla reszty
0
@FcPortoFan1999 Jeździec pozostanie Jeźdźcem patrząc na mecz Greka
2
@Lewy952468xx przecież to fake aż miło
1
Te ostatnie "doniesienia" o Nico to prawie jakby scenariusz barw szczęścia czytać xd
7
@Stinger_ *liczbą
2
@Aragorn33 niech uważa na jednego "dziennikarza" rmf co lubi wyciągać takie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@NeroTFP1 tylko czy to jego PESEL xd
4
@Tabaluga37 badania psychologiczne pokazują że generalnie atrakcyjni ludzie mogą liczyć na specjalne traktowanie i to nie tylko ze strony płci przeciwnej po angielsku to zjawisko nazywa się "pretty privilege"
1
@FcPortoFan1999 Xavi - czas na polską tiki takę
6
To kiedy cr7 zaczyna KMŚ?
0
@gumaz w sensie atencjuszka? xd
3
Ale z tym Ter Stegenem to dramat, że wtedy sobie załatwił jedynkę bez rywalizacji z Bravo. Teraz niech się wynosi bo Garcia ma gwarancję pierwszego miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lajcior 1. Afery u kandydata na prezydenta
2. man utd
3
Patrząc po tej połowie to te Atletico to też są chyba jacyś pół amatorzy xd
0
Ósma bramka podcieła im skrzydła
12
@Kgorecki2500 a ja się zastanawiam czemu mój zestaw przyszedł niekompletny
4
Jak Kubica taki dobry to niech strzeli 5 goli Wolfsburgowi w 9 minut albo skoczy 151,5 w Willingen
2
@MateS czterdzieści i cztery
3
@gumaz @FcPortoFan1999
0
Halo tebas? No co tam u ciebie, skąd to zwątpienie?
9
Laporta chyba anulował subskrypcję spotify i zrezygnował ze starbucksa i już są pieniądze
2
@Jakchcesz Nie no może Bayern go w końcu kupi
5
@FcPortoFan1999 życzyłbym ci 100 lat komentowania na la rambli, ale przy twojej liczbie komentarzy chomiki tego nie uciągną xd
0
@July_6_BcN może była brzydka
1
@Kgorecki2500 kofeina na mnie prawie nie działa także zdecydowanie herbata dla smaku
0
@July_6_BcN To jest chyba bardziej argument konkurencji, który mogę zrozumieć jak najbardziej (inna sprawa, czy też tak to widzę). Chyba, że uznamy, iż częścią naszej kultury jest wyjątkowa wierność małżeńska/związkowa i szacunek dla niej (co przynajmniej w moim doświadczeniu nie jest faktem).
0
Tak trochę w temacie "ukrainizacji" Polski to jestem wielce ciekaw co użytkownicy la bamby uważają, że kryje się pod tym pięknym hasłem "nasza/polska kultura", które jest używane jako jeden z "argumentów". Najciekawsza odpowiedź wygrywa filmik z twerkowaniem pamiętnej użytkowniczki xd
21
@Jonyx jak wyjdzie madryciok to zawsze są okna życia
0
@draxidox mój stary jest niepijący więc na weselu miał wodę do toastów itp. ale to jedyny przypadek o jakim chociaż słyszałem (bo wiadomo że widzieć nie mogłem xd)