0

@marcin62 w tym przypadku raczej mało mnie to obchodzi ale chyba nie chcesz powiedzieć, że swoją moralność bierzesz ściśle z litery prawa?

1

@RoberDzik Pedri i Rafa dużo więcej rotacji i minuty się znajdą dla reszty

0

@FcPortoFan1999 Jeździec pozostanie Jeźdźcem patrząc na mecz Greka

2

@Lewy952468xx przecież to fake aż miło

1

Te ostatnie "doniesienia" o Nico to prawie jakby scenariusz barw szczęścia czytać xd

7

@Stinger_ *liczbą

2

@Aragorn33 niech uważa na jednego "dziennikarza" rmf co lubi wyciągać takie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@NeroTFP1 tylko czy to jego PESEL xd

4

@Tabaluga37 badania psychologiczne pokazują że generalnie atrakcyjni ludzie mogą liczyć na specjalne traktowanie i to nie tylko ze strony płci przeciwnej po angielsku to zjawisko nazywa się "pretty privilege"

1

@FcPortoFan1999 Xavi - czas na polską tiki takę

6

To kiedy cr7 zaczyna KMŚ?

0

@gumaz w sensie atencjuszka? xd

3

Ale z tym Ter Stegenem to dramat, że wtedy sobie załatwił jedynkę bez rywalizacji z Bravo. Teraz niech się wynosi bo Garcia ma gwarancję pierwszego miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@lajcior 1. Afery u kandydata na prezydenta
2. man utd

3

Patrząc po tej połowie to te Atletico to też są chyba jacyś pół amatorzy xd

0

Ósma bramka podcieła im skrzydła

12

@Kgorecki2500 a ja się zastanawiam czemu mój zestaw przyszedł niekompletny

4

Jak Kubica taki dobry to niech strzeli 5 goli Wolfsburgowi w 9 minut albo skoczy 151,5 w Willingen

2

@MateS czterdzieści i cztery

3

0

Halo tebas? No co tam u ciebie, skąd to zwątpienie?

9

Laporta chyba anulował subskrypcję spotify i zrezygnował ze starbucksa i już są pieniądze

2

@Jakchcesz Nie no może Bayern go w końcu kupi

5

@FcPortoFan1999 życzyłbym ci 100 lat komentowania na la rambli, ale przy twojej liczbie komentarzy chomiki tego nie uciągną xd

0

@July_6_BcN może była brzydka

1

@Kgorecki2500 kofeina na mnie prawie nie działa także zdecydowanie herbata dla smaku

0

@July_6_BcN To jest chyba bardziej argument konkurencji, który mogę zrozumieć jak najbardziej (inna sprawa, czy też tak to widzę). Chyba, że uznamy, iż częścią naszej kultury jest wyjątkowa wierność małżeńska/związkowa i szacunek dla niej (co przynajmniej w moim doświadczeniu nie jest faktem).

0

Tak trochę w temacie "ukrainizacji" Polski to jestem wielce ciekaw co użytkownicy la bamby uważają, że kryje się pod tym pięknym hasłem "nasza/polska kultura", które jest używane jako jeden z "argumentów". Najciekawsza odpowiedź wygrywa filmik z twerkowaniem pamiętnej użytkowniczki xd

21

@Jonyx jak wyjdzie madryciok to zawsze są okna życia

0

@draxidox mój stary jest niepijący więc na weselu miał wodę do toastów itp. ale to jedyny przypadek o jakim chociaż słyszałem (bo wiadomo że widzieć nie mogłem xd)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?