0

@lajcior 1. Afery u kandydata na prezydenta
2. man utd

3

Patrząc po tej połowie to te Atletico to też są chyba jacyś pół amatorzy xd

0

Ósma bramka podcieła im skrzydła

12

@Kgorecki2500 a ja się zastanawiam czemu mój zestaw przyszedł niekompletny

4

Jak Kubica taki dobry to niech strzeli 5 goli Wolfsburgowi w 9 minut albo skoczy 151,5 w Willingen

2

@MateS czterdzieści i cztery

3

0

Halo tebas? No co tam u ciebie, skąd to zwątpienie?

9

Laporta chyba anulował subskrypcję spotify i zrezygnował ze starbucksa i już są pieniądze

2

@Jakchcesz Nie no może Bayern go w końcu kupi

5

@FcPortoFan1999 życzyłbym ci 100 lat komentowania na la rambli, ale przy twojej liczbie komentarzy chomiki tego nie uciągną xd

0

@July_6_BcN może była brzydka

1

@Kgorecki2500 kofeina na mnie prawie nie działa także zdecydowanie herbata dla smaku

0

@July_6_BcN To jest chyba bardziej argument konkurencji, który mogę zrozumieć jak najbardziej (inna sprawa, czy też tak to widzę). Chyba, że uznamy, iż częścią naszej kultury jest wyjątkowa wierność małżeńska/związkowa i szacunek dla niej (co przynajmniej w moim doświadczeniu nie jest faktem).

0

Tak trochę w temacie "ukrainizacji" Polski to jestem wielce ciekaw co użytkownicy la bamby uważają, że kryje się pod tym pięknym hasłem "nasza/polska kultura", które jest używane jako jeden z "argumentów". Najciekawsza odpowiedź wygrywa filmik z twerkowaniem pamiętnej użytkowniczki xd

21

@Jonyx jak wyjdzie madryciok to zawsze są okna życia

0

@draxidox mój stary jest niepijący więc na weselu miał wodę do toastów itp. ale to jedyny przypadek o jakim chociaż słyszałem (bo wiadomo że widzieć nie mogłem xd)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

1

@Safrani mentzen na ministra finansów

0

Ciekawe jak tam ci co żałowali, że nie ma takiego Glika w obecnej kadrze na jej kapitana xd

5

Ja myślę że technologia zaszła wystarczająco daleko. Zróbmy naród trenerem a decyzje np. w ankietach na łączy nas piłka

0

Dawać Setiena do nas i próbę 1000 podań w wykonaniu orłów z kadry xd

2

@July_6_BcN dla mnie jeśli wskazać tylko jedną rzecz to zdecydowanie paternalizm

1

@Kondziubarca stołki same się nie utrzymają

1

@Stinger_ czy tusk odpowie na pytania to inna kwestia, ale ja śmieję się z ludzi co myślą że funkcja prezesa Rady Ministrów polega na byciu wszechwiedzącym i samodzielnym poprzez właśnie wysłuchanie wszystkiego i odpowiedź z własnej wiedzy na wszystko xd @Lucerfi

0

Podziwiam tych co myślą że premier miałby siedzieć na sali zapamiętać wszystkie pytanie i na nie odpowiedzieć xd

10

Skoro Leo dostał "terrorystę z Rosario" to do Lewego chyba najlepiej pasuje "gangster z Pruszkowa" xd

6

A co tu taka atmosfera jakbyśmy przegrali z Finlandią 1:2 która wygrała tylko raz na ostatnie 10 spotkań?

3

Jeszcze brakowało żeby Bednarek powiedział jak za Gierka musiał w kolejkach stać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?