0

@Kamiloza91 jeśli dojdzie do rozpadu rządu to możemy dostać kolejne

0

nawrocki wygrał mimo przeciwności losu.

Wprawdzie tymi przeciwnościami była jego własna przeszłość ale mniejsza o to xd

10

@fart ulicy na pewno

15

Jak na rzekomych przeciwników duopolu niektórzy naprawdę mocno celebrują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Hosh a Ukraina miała gwarancję suwerenności od Rosji i USA za oddanie arsenału nuklearnego

2

@FCB_dimiC kampania była za długa to chociaż finisz trochę oddał

5

Ale co to mają być za wybory gdzie faworyt może przegrać. Dlatego tak cenię PZPN ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Już duda był komiczny, a teraz będzie tylko śmieszniej

4

@kamiVeB 0,5 to tego z 90 procent (około pierwszej ma być)

7

A zatem oficjalnie zwycięzcą Rafał Nawrocki

1

@macio_944 zobaczymy jak Pedri Yamal będą grali w kadrze chociaż

0

@Kgorecki2500 to nie twój prezydent

2

@Kamiloza91 to jest bardzo trudne, dotychczas nikt tego bez sędziów nie dokonał

1

Ale @wpwelement był tak zajęty ciszą, że nawet @Kessie jeszcze na wolności

1

@AlexDark00 może w zamian oddamy lewego

0

@Szmulek oj nie wiem czy większość z nich nie woli patrzeć zamiast brać czynny udział

0

@LOPEZ16 w USA zamieszkali w puerto rico nie mogą głosować na prezydenta czy to nie jest demokracja?

0

@MOLESTA tak generalnie są liczone, ale to chodzi o oficjalnie a nie exit poll

0

@LOPEZ16 no ale w demokracji nie wszyscy są uprawnieni do głosowania, więc ta dyskusja ma sens, pomijając już prawo do wolności słowa (a zatem krytyki postępowania innych)

3

@FcPortoFan1999 ekstraklasa to najgorsza liga do oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

No im bardziej będzie na styku tym większa szansa na obrzydliwe rzeczy z obu stron, no ale nie tak obrzydliwe jak real madryt

1

@tomek8756 jak real wygra kmś to jednak wtopa trochę i chyba tylko to pozostanie

2

@Sulimo "Liczko ma gładkie..."

1

@VegetaPolska żebyś tak zdrowo do relacji podchodził

0

Ja też w proteście przeciwko migracji zostanę migrantem xd

3

@tomek8756 obejrzyj sobie euro 2016

1

@Matheu12 ma nikłe do kreacji, ale torpedować może mocno

2

Jeśli wygra Trzasku to oby był tym Rafałem z wizji konfy i pisu

1

Klasyczna celebracja ery VAR, oby nie było interwencji ze studio xd

3

Miło widzieć, że nie jestem sam
https://zapodaj.net/plik-0DjQ9m8PqW

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?