MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 jeśli dojdzie do rozpadu rządu to możemy dostać kolejne
0
nawrocki wygrał mimo przeciwności losu.
Wprawdzie tymi przeciwnościami była jego własna przeszłość ale mniejsza o to xd
10
@fart ulicy na pewno
15
Jak na rzekomych przeciwników duopolu niektórzy naprawdę mocno celebrują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Hosh a Ukraina miała gwarancję suwerenności od Rosji i USA za oddanie arsenału nuklearnego
2
@FCB_dimiC kampania była za długa to chociaż finisz trochę oddał
5
Ale co to mają być za wybory gdzie faworyt może przegrać. Dlatego tak cenię PZPN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Już duda był komiczny, a teraz będzie tylko śmieszniej
4
@kamiVeB 0,5 to tego z 90 procent (około pierwszej ma być)
7
A zatem oficjalnie zwycięzcą Rafał Nawrocki
1
@macio_944 zobaczymy jak Pedri Yamal będą grali w kadrze chociaż
0
@Kgorecki2500 to nie twój prezydent
2
@Kamiloza91 to jest bardzo trudne, dotychczas nikt tego bez sędziów nie dokonał
1
Ale @wpwelement był tak zajęty ciszą, że nawet @Kessie jeszcze na wolności
1
@AlexDark00 może w zamian oddamy lewego
0
@Szmulek oj nie wiem czy większość z nich nie woli patrzeć zamiast brać czynny udział
0
@LOPEZ16 w USA zamieszkali w puerto rico nie mogą głosować na prezydenta czy to nie jest demokracja?
0
@MOLESTA tak generalnie są liczone, ale to chodzi o oficjalnie a nie exit poll
0
@LOPEZ16 no ale w demokracji nie wszyscy są uprawnieni do głosowania, więc ta dyskusja ma sens, pomijając już prawo do wolności słowa (a zatem krytyki postępowania innych)
3
@FcPortoFan1999 ekstraklasa to najgorsza liga do oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
No im bardziej będzie na styku tym większa szansa na obrzydliwe rzeczy z obu stron, no ale nie tak obrzydliwe jak real madryt
1
@tomek8756 jak real wygra kmś to jednak wtopa trochę i chyba tylko to pozostanie
2
@Sulimo "Liczko ma gładkie..."
1
@VegetaPolska żebyś tak zdrowo do relacji podchodził
0
Ja też w proteście przeciwko migracji zostanę migrantem xd
3
@tomek8756 obejrzyj sobie euro 2016
1
@Matheu12 ma nikłe do kreacji, ale torpedować może mocno
2
Jeśli wygra Trzasku to oby był tym Rafałem z wizji konfy i pisu
1
Klasyczna celebracja ery VAR, oby nie było interwencji ze studio xd
3
Miło widzieć, że nie jestem sam
https://zapodaj.net/plik-0DjQ9m8PqW