1

@DragonxNF strzelił gola potężnej kadrze Nawałki to trzeba było go brać

0

@Andi18 ja też nie wiem czemu (choć się domyślam) ale ma swoich zwolenników

0

Mistrzostwo przegrane z Napoli bez kadry, kompromitacje z Milanem w lidze, pucharze i superpucharze, ale złota piłka dla lautaro xd

0

@Kgorecki2500 zawsze mnie bawi to wyrażenie, prawie niezależnie od kontekstu można odpowiedzieć że wystarczy poćwiczyć wyobraźnię

0

Pan Jerzy lepszy w chowaniu od Jaworka xd

0

@FcPortoFan1999 a nawet tragiczny jeśli chodzi o europejskie puchary

1

Conte udowodnia co znaczy trener dla składu, a amorin z artetą dalej będą prosić o miliardy

1

@kuz tylko że on sam się tak nazwał

7

@mekston od usunięcia poprzedniego

3

@Popitek12 andrzej duda hot16

0

Z united to może i probierzówka by wygrała

1

@Vurt za kogutami bo i tak znając ich nie wygrają, a kompromitacja amorina po odpuszczeniu ligi byłaby przezabawna

1

0

@OskP jedyne co to klopp zazwyczaj potrzebuje czasu na rozpędzenie się a z Xabim zmiana może przyjść szybciej

0

@IamBeauty widocznie zapomniał akurat o rafale jak o swoich postulatach zabierania 800+ itd. dlatego ostatni

1

@agaFCB Madrid, cabron saluda el campeon

1

@13th ale nie rozumiesz uśmiechnięci kłamią, a nasi tylko "żartują"

1

@Encore Nie można kogoś okłamać jeśli od początku ci nie wierzył.
No w sumie coś w tym jest xd

3

@Encore to oczekiwanie dotrzymywania deklaracji teraz już nie jest okej?
"Karol Nawrocki jest ostatnią osobą, która powinna być prezydentem naszego państwa"

7

Rafał Trzaskowski - 31,36%
Karol Nawrocki - 29,54%
Sławomir Mentzen - 14,81%
Grzegorz Braun - 6,34%
Szymon Hołownia - 4,99%
Adrian Zandberg - 4,86%
Magdalena Biejat - 4,23%
Krzysztof Stanowski - 1,24%
Joanna Senyszyn - 1,09%

Tak typowałem wyniki wyborów

0

@RosjaninBut akurat to jest jeden sektor gdzie można się spodziewać restrykcji bo nie jest to na rękę rządom, dużo gorzej moim zdaniem będzie na przykład z "rozwojem" AI

1

@paweldunajecfcb dokładnie na Rafała żeby rząd pis za dwa lata znowu nie miał jednowładzy

2

@alone49 wszystko twoja wina, inaczej mielibyśmy piękny kraj i samych rozsądnych kandydatów

6

@Cochise ale ty masz silną psychikę

0

@michal26 nie - nazwał tak wizję polski nawrockiego

2

@fart jak to przecież on tu siedzi @Deco

0

@Deathwing112 wtedy na pewno więcej niż Hołownia ale na pewno mniej niż ich suma z tych wyborów

4

@Messiah10 Ferran pamiętamy

0

@lajcior jest to bardzo wysoki wynik jak na Polskę, a czy dobry to już zależy od twojego systemu normatywnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?