MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DragonxNF strzelił gola potężnej kadrze Nawałki to trzeba było go brać
0
@Andi18 ja też nie wiem czemu (choć się domyślam) ale ma swoich zwolenników
0
Mistrzostwo przegrane z Napoli bez kadry, kompromitacje z Milanem w lidze, pucharze i superpucharze, ale złota piłka dla lautaro xd
0
@Kgorecki2500 zawsze mnie bawi to wyrażenie, prawie niezależnie od kontekstu można odpowiedzieć że wystarczy poćwiczyć wyobraźnię
0
Pan Jerzy lepszy w chowaniu od Jaworka xd
0
@FcPortoFan1999 a nawet tragiczny jeśli chodzi o europejskie puchary
1
Conte udowodnia co znaczy trener dla składu, a amorin z artetą dalej będą prosić o miliardy
1
@kuz tylko że on sam się tak nazwał
7
@mekston od usunięcia poprzedniego
3
@Popitek12 andrzej duda hot16
0
Z united to może i probierzówka by wygrała
1
@Vurt za kogutami bo i tak znając ich nie wygrają, a kompromitacja amorina po odpuszczeniu ligi byłaby przezabawna
1
@Stinger_ @Popitek12
0
@OskP jedyne co to klopp zazwyczaj potrzebuje czasu na rozpędzenie się a z Xabim zmiana może przyjść szybciej
0
@IamBeauty widocznie zapomniał akurat o rafale jak o swoich postulatach zabierania 800+ itd. dlatego ostatni
1
@agaFCB Madrid, cabron saluda el campeon
1
@13th ale nie rozumiesz uśmiechnięci kłamią, a nasi tylko "żartują"
1
@Encore Nie można kogoś okłamać jeśli od początku ci nie wierzył.
No w sumie coś w tym jest xd
3
@Encore to oczekiwanie dotrzymywania deklaracji teraz już nie jest okej?
"Karol Nawrocki jest ostatnią osobą, która powinna być prezydentem naszego państwa"
4
@Criss18Barca PrOszę
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15682071#comment-15682073
7
Rafał Trzaskowski - 31,36%
Karol Nawrocki - 29,54%
Sławomir Mentzen - 14,81%
Grzegorz Braun - 6,34%
Szymon Hołownia - 4,99%
Adrian Zandberg - 4,86%
Magdalena Biejat - 4,23%
Krzysztof Stanowski - 1,24%
Joanna Senyszyn - 1,09%
Tak typowałem wyniki wyborów
0
@RosjaninBut akurat to jest jeden sektor gdzie można się spodziewać restrykcji bo nie jest to na rękę rządom, dużo gorzej moim zdaniem będzie na przykład z "rozwojem" AI
1
@paweldunajecfcb dokładnie na Rafała żeby rząd pis za dwa lata znowu nie miał jednowładzy
2
@alone49 wszystko twoja wina, inaczej mielibyśmy piękny kraj i samych rozsądnych kandydatów
6
@Cochise ale ty masz silną psychikę
0
@michal26 nie - nazwał tak wizję polski nawrockiego
2
@fart jak to przecież on tu siedzi @Deco
0
@Deathwing112 wtedy na pewno więcej niż Hołownia ale na pewno mniej niż ich suma z tych wyborów
4
@Messiah10 Ferran pamiętamy
0
@lajcior jest to bardzo wysoki wynik jak na Polskę, a czy dobry to już zależy od twojego systemu normatywnego