MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@verdant a 500+ to PRL
0
@JBgomeS dobre jest to co jest dobre, natomiast dobre dla Polski byłoby dodanie takiej perspektywy
0
@Prorokk szkoda pieniędzy niech już zostanie nawet tyskie euro 2008
0
@PJ777 na pewno nie Szwed z Portugalii
0
@wyrek w demarkacyjnych czy denmarkacyjnych?
0
Jakby wynik Zandberga był początkiem trendu to może doczekamy się w końcu kiedyś skrajnie lewicowej partii w Polsce
2
Można dużo powiedzieć o Braunie że świr,wariat, nieobliczalny, bardzo skrajny w swoich poglądach.
0
@kamiVeB ale jak odrzucisz te co już w ciążę nie zajdą to batyr będzie miał sporo mniej
2
@marcin62 @kamyk_23 to jego wina
2
@July_6_BcN gość grał 70 meczów w roku to kiedy miał kogoś poznać
0
@maroon to racja u nas nie ma kto
0
@kamiVeB trzasku
0
Chociaż Rumunii dobrze wybrali
2
#mimowszystkoduda
0
I widzę też, że pis wrócił do bycia prawicą xd
1
Do baru wchodzi prlowski zbrodniarz, alkoholik i donosiciel. A kelner na to "witam Panów Prezydentów"
0
@Stinger_ gdyby tylko istniała jakaś opcja sprawdzenia jak ludzie głosują, nie wiem np. pytając ich xd
2
Ale ruch skoczył tutaj chyba z 200%. Największy przeciwnik ciszy wyborczej to moderacja pewnie
2
Miesiąc temu - "Dobrze że tego brauna wyrzucili z konfy"
Dzisiaj - "konfa 22%"
3
@July_6_BcN przecież tu nikogo nie ma
3
Jak na narzekanie na POPiS to bardzo łatwo wielu takich od razu sumuje wszystkie głosy konfy i pisu xd
0
Też wam wysypuje stronę co jakiś czas?
1
Gdzie ja żyję xd
3
E tam gorzka od razu. Po paru godzinach już nie czuć smaku
0
Ale razem z kąpielą Yamalek dostał od Leo powrót do obrony po stracie
0
@Rupert_Haubica to już nie ma ręcznej dedykacji?
0
@wawrzyn1 i to dla trzech bramkarzy z tego sezonu
0
Yamal odpocznie po śmierci
5
Espanyol jest z segudna jak mawia klasyk
3
@Pawel13sz to najlepszy piłkarz jakiego pamięta ( ͡° ͜ʖ ͡°)