0

@verdant a 500+ to PRL

0

@JBgomeS dobre jest to co jest dobre, natomiast dobre dla Polski byłoby dodanie takiej perspektywy

0

@Prorokk szkoda pieniędzy niech już zostanie nawet tyskie euro 2008

0

@PJ777 na pewno nie Szwed z Portugalii

0

@wyrek w demarkacyjnych czy denmarkacyjnych?

0

Jakby wynik Zandberga był początkiem trendu to może doczekamy się w końcu kiedyś skrajnie lewicowej partii w Polsce

2

Można dużo powiedzieć o Braunie że świr,wariat, nieobliczalny, bardzo skrajny w swoich poglądach.

0

@kamiVeB ale jak odrzucisz te co już w ciążę nie zajdą to batyr będzie miał sporo mniej

2

@marcin62 @kamyk_23 to jego wina

2

@July_6_BcN gość grał 70 meczów w roku to kiedy miał kogoś poznać

0

@maroon to racja u nas nie ma kto

0

@kamiVeB trzasku

0

Chociaż Rumunii dobrze wybrali

2

#mimowszystkoduda

0

I widzę też, że pis wrócił do bycia prawicą xd

1

Do baru wchodzi prlowski zbrodniarz, alkoholik i donosiciel. A kelner na to "witam Panów Prezydentów"

0

@Stinger_ gdyby tylko istniała jakaś opcja sprawdzenia jak ludzie głosują, nie wiem np. pytając ich xd

2

Ale ruch skoczył tutaj chyba z 200%. Największy przeciwnik ciszy wyborczej to moderacja pewnie

2

Miesiąc temu - "Dobrze że tego brauna wyrzucili z konfy"
Dzisiaj - "konfa 22%"

3

@July_6_BcN przecież tu nikogo nie ma

3

Jak na narzekanie na POPiS to bardzo łatwo wielu takich od razu sumuje wszystkie głosy konfy i pisu xd

0

Też wam wysypuje stronę co jakiś czas?

1

Gdzie ja żyję xd

3

E tam gorzka od razu. Po paru godzinach już nie czuć smaku

0

Ale razem z kąpielą Yamalek dostał od Leo powrót do obrony po stracie

0

@Rupert_Haubica to już nie ma ręcznej dedykacji?

0

@wawrzyn1 i to dla trzech bramkarzy z tego sezonu

0

Yamal odpocznie po śmierci

5

Espanyol jest z segudna jak mawia klasyk

3

@Pawel13sz to najlepszy piłkarz jakiego pamięta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?